קניית מערכת סטריאו(חלקים) - בסביבות 2000 ש"ח. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מערכת סטריאו(חלקים) - בסביבות 2000 ש"ח.

KRS1

Recommended Posts

נמאס לי מהמערכת "זבל" סטריאו שלי (200 דולר בדיוטי פרי), אני רוצה להשקיע במשהו איכותי שיחזיק לאורך זמן... ידע בתחום אין לי ממש... אני רוצה בעיקרון מערכת עם איכות טובה ומחיר בסביבות ה 2000 ש"ח -השאלה היא אם במחיר כזה אני יכול למצוא מערכת טובה או סתם בינונית...

תודה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אומרים? אין מצב.

רמקולי סטריאו טובים כמו הטאנוי MX2 או המישן 778 עולים בסביבות ה1200, CDP/DVD עולה 200 דולר, רסיבר סטריאו אפשר למצוא ישן במחיר טוב, אם מעוניינים בקולנוע ביתי או רסיבר חדש חבל"ז, הכי פשוטים שיש זה הDENON 1602 והYAMAHA RXV430 (שקניתי לפני כמה ימים) והם עולים 2000, סאב עולה עוד לפחות 800 לסאב סביר.

תוסיף לזה עוד מחיר של כבלים סבירים, ויוצא לך בסביבות 4800 למערכת עם רסיבר חדש ו2800 למערכת עם רסיבר סטריאו ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רעיון טוב.

אם יש לו מערכת מיני, אז המגבר של המערכת הוא הבעיה.

למשל יש לי מערכת מיני בחדר MHC-RG60 (מערכת מיני "היי אנד") וכשהיא מחוברת קומפלט הצליל שלה מעט מתכתי ולוקה בחסר.

חיברתי את כל הרמקולים שלה לYAMAHA RXV430 החדש שלי לבדוק אותו והאיכות צליל הייתה לא מהעולם הזה ביחס למגבר של המערכת.

אם יש לו מערכת ניידת אם קובים אז מיותר בכלל לדבר כי ההחלפה היא מאוד בעייתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא חייב לקנות רסיבר ב-2000 ש"ח.

לי יש את הרסיבר JVC-RX5022 (אני יודע שהוא לא משהו) אבל הוא מספיק בהחלט ומהווה שיפור גדול לעומת כל מערכת מיני !.

אם אני לא טועה הוא עולה 200 $ בדיוטי פרי .

אליו מחוברים של ורפדייל דיאמונד 8.2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scorpion: התבלבתי קצת ממה שאמרת, ב 4800 המערכת תהיה בינונית או חבל"ז.

ואם היא בינונית כמה צריך להשקיע במערכת טובה(לא ה"הכי טובה שיש היום") + פירוט..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו עדיין עברנו את התקציב.

RECIVER 200$

CDP/DVD 200$

והרמקולים עולים 1500 הוורפדייל לא?

הרמקולים זה נדמה לי פחות מ1500, משהו כמו 1200

והוא יכול לקנות דיסק מן ב400 או לחבר לרסיבר את המערכתשיש לו ולהשתמש בCDP שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך.

הקדש כ2500 לתקציב ויהיה לנו יופי של מערכת.

זוג קדמיים- Wharfdale diamond 8.2 או TANNOY MX2 או MISSION 778. (העדפה לוורפדייל)

מגבר- חפש מגבר סטריאו משומש (אם תמצא מנורות בכלל מעולה) שייתן מספיק כוח להריץ את הרמקולים, חברות מועדפות- MARNATZ, LUXMAN, NAD, YAMAHA, ONKYO, ויש עוד מספר חברות, בדוק את תקינות הרסיבר לפני הקניה שנות הייצור המועדפות הן בין 1974 ל1989.

CD PLAYER- או שתקנה איכותי כמו pioneer בדיוטי פרי או לא יודע מה או שתחפש לך שוב, CDP משומש איכותי, פה הטעם יותר קובע ולכן האוזן שלך תהיה חייבת לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך.

הקדש כ2500 לתקציב ויהיה לנו יופי של מערכת.

1.זוג קדמיים- Wharfdale diamond 8.2 או TANNOY MX2 או MISSION 778. (העדפה לוורפדייל)

2.מגבר- חפש מגבר סטריאו משומש (אם תמצא מנורות בכלל מעולה) שייתן מספיק כוח להריץ את הרמקולים, חברות מועדפות- MARNATZ, LUXMAN, NAD, YAMAHA, ONKYO, ויש עוד מספר חברות, בדוק את תקינות הרסיבר לפני הקניה שנות הייצור המועדפות הן בין 1974 ל1989.

CD PLAYER- או שתקנה איכותי כמו pioneer בדיוטי פרי או לא יודע מה או שתחפש לך שוב, CDP משומש איכותי, פה הטעם יותר קובע ולכן האוזן שלך תהיה חייבת לשמוע.

1.מה המחיר של אותם רמקולים?

2.במידה ואין לי מאיפה "להשיג" כאלו משומשים, מה המחיר של כאלו חדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...