מהאנשים שהביאו לכם את "השר המקשר בין הממשלה לכנסת" ואת "השר לפיתוח הנגב והגליל, - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהאנשים שהביאו לכם את "השר המקשר בין הממשלה לכנסת" ואת "השר לפיתוח הנגב והגליל,

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

שיופקד על פיתוח כלכלי אזורי"! הלהיט ההיסטרי החדש! פצצת צחוק מטורפת! קבלו את "השר המופקד מטעם ראש הממשלה על גיבוש מדיניות ביחס לאיום האסטרטגי על באמצעות תאום כלל זרועות המודיעין והביטחון השונות העוסקות בנושא", בכיכובם של אהוד אולמרט ואביגדור ליברמן! :lol:

ומה שהכי מצחיק הוא שאף אחד מהשרים הקיימים לא יצטרך לוותר על סמכויות. משהו כאן לא ברור לי - או שלא יהיו לליברמן סמכויות בכלל או שגיבוש מדיניות ביחס לאיום האסטרטגי על לא נמצא עד היום בסמכותו של אף שר, כולל ראש הממשלה. אני לא מצליח להחליט מי משתי האפשרויות מצחיקה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שר נוסף במשרד הביטחון?

האמת, זה קצת מזכיר לי את ההחלפה של אלוף פיקוד הצפון, כשהוא לא תיפקד... רק שלדעתי, הוא כן תפקד, אבל לא התאימה לרמטכ"ל והדרג המדינ הביקורת שלו.

"נחוצים אשכים במשרד הביטחון. התנאים טובים, שק איכותי."

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אכנס כרגע ליכולות והאיכויות של ליברמן בנושאי ביטחון (כי אני לא ממש מכיר אותם)אבל יש יתרון אחד גדול מאוד בשיבוצו של ליברמן לתפקיד.

הוא היחיד שיהיה לו את האומץ ואת הרצון להוביל מהלך התקפי צבאי נגד איראן במסגרת מתקפת מנע .

הרי מי עוד מסוגל להוביל מהלך תקיפה באיראן? כלומרט? פרץ? אשר ההססנות הכול כך גדולה שלהם הובילה אותנו לכישלון במלחמה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז ראש אמ"ן יצטרך לדווח גם לפרץ וגם לליברמן? או שרק לליברמן? או רק לפרץ?!?!

אני מבולבל...ואני בטוח שאלוף עמוס ילדין אפילו עוד יותר מבולבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשר ההססנות הכול כך גדולה שלהם הובילה אותנו לכישלון במלחמה האחרונה.

זאת בדיוק הסיבה שכתבתי "דרושים אשכים למשרד הביטחון"... ;)

אבל ת'כלס, אני חושב ששר ביטחון צריך להיות מישהו עם עבר צבאי... או לכל הפחות יכולות ניהול ולוגיסטיקה מצויינות. לעמיר פרץ אין אף אחד מהם...

הייתי שמח לראות את ליברמן בתיק לביטחון פנים במקום... יש יותר מדי כנופיות פשע בארץ. ולא עושה רושם שהמצב משתפר... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אכנס כרגע ליכולות והאיכויות של ליברמן בנושאי ביטחון (כי אני לא ממש מכיר אותם)אבל יש יתרון אחד גדול מאוד בשיבוצו של ליברמן לתפקיד.

הוא היחיד שיהיה לו את האומץ ואת הרצון להוביל מהלך התקפי צבאי נגד איראן במסגרת מתקפת מנע .

הרי מי עוד מסוגל להוביל מהלך תקיפה באיראן? כלומרט? פרץ? אשר ההססנות הכול כך גדולה שלהם הובילה אותנו לכישלון במלחמה האחרונה.

אולי, אבל אין לו את הסמכות לעשות את זה. המקסימום שהוא יוכל זה להציע לקבינט הבטחוני. מי שיחליטו בסופו של דבר הם אולמרט ופרץ,

אשר ההססנות הכול כך גדולה שלהם הובילה אותנו לכישלון במלחמה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...