האם אני יכול לראות במיולIP של משתמש שאני מוריד ממנו ו/או קבצים נוספים שהוא מציע? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני יכול לראות במיולIP של משתמש שאני מוריד ממנו ו/או קבצים נוספים שהוא מציע?

likantrop

Recommended Posts

סילחו לי על הכותרת העילגת במקצת,פשוט לא היה מספיק מקום למשהו נורמלי!

השאלה/בעיה שלי היא בעצם כזאת:

אני בן אדם שאוהב להוריד קבצים די נדירים(כל מיני דברים ישנים או סתם דברים שמסיבה כלשהי לא תפסו),ומדי פעם לפעם אני בודק את רשימת המקורות שלי,לאחרונה נתקלתי בניק מסוים שפגשתי במספר קבצים אחרים והייתי רוצה לראות מה עוד הוא משתף.

אני יודע שאופציה כזאת קיימת בסבבה ונדמה לי שגם בקאזה,האם אני יכול לעשות את זה גם באימיול?

כשאני בודק את הפרטים אז מופיע לי רק הסרבר שדרכו הוא התחבר.

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיניות נוקשה של EDONKEY אומרת שלמשתמש יש גישה רק לIP של השרת בו קיים המשתמש המשתף.

לרוב אנשים לא מבלים את אופציית הIRC בחמור, לכן אתה יכול לחפש את שם המשתמש בצ'אט שקיים בחמור, ולשאול אותו מה יש לו...

הIRC של החמור MASKING לIP - כך שגם משם לא תבוא הישועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי,את חוסר הרצון שלהם להראות IP אפשר להבין,זה באמת מוריד סיכונים,אבל מה לגבי הKADMELIA? הרי שם השיתוף לא נעשה דרך שרתים אלא IP לIP...עד כמה שידוע לי(תקן אותי אם אני טועה)?

אבל בסדר,מעבר לעובדה שאני לא יודע את הIP שלו,אחרי שחשבתי על זה קצת אז בעצם אני גם לא ממש בטוח מה הייתי יכול לעשות אפילו אם כן היה לי אותה...

אבל אין איזו אופציה בתוכנה עצמה לבדוק קבצים אחרים שאותו משתמש משתף? הרי אין כאן איזו שהיא הפרה או אפילו סיכון לאף אחד(בניגוד לחשיפה של IP).

לגבי הIRC,האמת היא שניסיתי את זה אבל כמו שציפיתי לא קרה כלום.הוא כנראה עושה כמוני(וכמו כל אחד אחר שאני מכיר),לא מבטלים את האופציה של IRC כי זה לא מפריע אבל גם אף פעם לא מסתכלים לכיוון של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט בוחר משתמש ואז בוחר VIEW SHARED FILES, כמו שבתמונה

אבל ברור לך שאצל רוב במשתמשים האופצייה הזאת מבוטלת ולכן רק אצל יחידים יהיה ניתן לראות את זה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...