מתלבט בין שלושה פלאפונים, תקציב של כ-1300 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שלושה פלאפונים, תקציב של כ-1300 ש"ח

k-o-b-y

Recommended Posts

שלום לכולם

בקיץ אני ואחותי קנינו 2 מכשירי סמסונג 900 (D500) במסגרת ה 1+1. ביום שישי אחד הפלאפון של אחותי נגנב.

לא משתלם לי לקנות חדש בסלקום (1700 ש"ח רק לפלאפון והתחייבות לביטוח למשך שנה), אז חיפשתי בזאפ וראיתי שמחירו בחנויות נע בסביבות 1200-1300 ש"ח. אבל ראיתי שבערך באותו מחיר בערך יש את הנוקיה 6230i (שיש לאבא שלי והוא מאוד מרוצה ממנו) ואת המוטורולה V3I.

השאלה שלי היא במחיר הזה איזה מן המכשירים עדיף (או שאולי מכשיר אחר מומלץ)?

זה הסכום המקסימלי שאנחנו מוכנים להשקיע (הרי אנחנו נמשיך לשלם גם על המכשיר שנגנב).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאפונים שהצגת כאן מאד דומים מבחינת תכונות אבל שונים מאד מבחינת נוחות שימוש או עיצוב, אתה צריך ללכת לחנות ולראות בעצמך, הבדלים חומרתיים גדולים אין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ עם ה D500 וה 6230i יש לי ניסיון, ואת שניהם אהבתי. את ה V3i אני מכיר רק מביקורות שקראתי ולא מניסיון ואני לא יודע אם הוא עדיף.

זאת קצת בעיה בשבילי ללכת לבדוק אותו בחנות כי אני קונה אותו כנראה מחנות פרטית. החנות ממנה אני אקנה תלויה במכשיר שאני קונה, ומאחר ואף אחת מהחנויות שראיתי לא קרובה אלי זאת קצת בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני מעדיף צדפה, אבל לא על חשבון תכונות אחרות.

ה D500 ירד מהפרק, מכיוון שאני קונה כנראה מחנות בנתניה ואין לה אותו במלאי (אני מתכנן כבר מחר לקנות).

אז ההתלבטות שלי כרגע היא בין ה 6230i לבין ה- V3i.

עריכה: יש ליד הבית שלי עמדת orange שבה אני יכול לראות את הפלאפונים, אבל לא ראיתי את ה v3i ב orange. האם התרשמות מ v3x או v3 תהווה מדד או שהם שונים מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...