קנינו כלב דוג דה בורדו ואני לא יודע איך לטפל בו.... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנינו כלב דוג דה בורדו ואני לא יודע איך לטפל בו....

bmw5

Recommended Posts

תחזירו את הכלב, תאמין לי שמאותו הרגע הוא יפסיק לחרבן במרפסת.

טוב, זה היה די ברור, מהניסיון שלי, בד"כ (בד"כ!) אנשים שקונים כלב ומשלמים עליו אלפי שקלים לא באמת יוהבו ( ;)) את הכלב, אנשים שקונים כלבים רוצים בד"כ להתפאר בתעודות שלו בפני אנשים שמספיק מטומטמים/חסרי לב להתלהב מזה או להרביע אותו/אותה ולעשות עסק מהגורים.

מי שבאמת אוהב חיות הולך למכלאה העירונית/הווטרינרית/WHATEVER ולוקח את הכלב שעושה לו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאחי לומד במגמה שלו זה תקיפה וכיעקרון מכין את הכלב לעוקץ או למוסדות אחרות

טוב, זה היה די ברור, מהניסיון שלי, בד"כ (בד"כ!) אנשים שקונים כלב ומשלמים עליו אלפי שקלים לא באמת יוהבו ( ;)) את הכלב, אנשים שקונים כלבים רוצים בד"כ להתפאר בתעודות שלו בפני אנשים שמספיק מטומטמים/חסרי לב להתלהב מזה או להרביע אותו/אותה ולעשות עסק מהגורים.

מי שבאמת אוהב חיות הולך למכלאה העירונית/הווטרינרית/WHATEVER ולוקח את הכלב שעושה לו את זה.

כמה שטיות בן אדם אחד יכול לדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר שלא הזכירו, דוג דה בורדו זה לא כלב כמו פינצ'ר.

אם הוא לא יזכה לחינוך ראוי הוא עלול וככל הנראה גם יהווה סכנה לכם ולכל מי שבסביבה.

לשכנים שלי יש רועה גרמני (לא מאולף) שמדי פעם הם משחררים אותו להסתובב בשכונה ואני מת שהוא יתן לי ביס ברגל ואז אני אתבע להם את התחת וארושש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזירו את הכלב, תאמין לי שמאותו הרגע הוא יפסיק לחרבן במרפסת.

זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי אבל הכי טיפשי, עובדה שיש אנשים שאוהבים רק סוג מסויים, רגילים לגדל אותו, שגידלו את אותו סוג במשך הרבה שנים וכבר מיומנים עם הסוג הזה. (דוג' אצלי במקרה זה השנאוצר הענק, למשפחה שלי היה שנאוצר לפני בערך 25 שנה והחלטנו לקחת גם שנאוצר כי אנחנו יודעים איך לטפל בו נכון וכו'...)

ד"א, אם אתה כל כך מבין בזה, אז שתדע שרוב כלבי התחרויות מסורסים, למה? כי ככה הם פחות תוקפנים לכלבים אחרים כי אין להם במה להתלהב...

וכמו שאתה יודע, כל כלבי התחרויות הם גזעים ובדרך כלל מאוד יקרים.

אך, תהיה לי בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבינה את הטמטום הזה שאנשים קונים חיות, לא יודעים איך לטפל בהן ואחרי זה זורקים אותן אחרי שאלו חלו ושלשלו להם על השטיח.

לך לוטרינר!!! בין כה וכה אתה חייב לחסן אותו נגד כלבת (לפי חוק!!!) ולשים לו צ'יפ אלקטרוני, גם נגד פרוו ועוד הפתעות. בנוסף גם תילוע וטיפול נגד פרעושים וקרציות. אח"כ לא לתת לא לרחרח כלום כשאתה מוציא אותו לחרבן עד שתסיים את החיסונים של הפרוו או שהוא יידבק וזה מאד לא נעים וקטלני.

לך לוטרינר. הם ידריכו אותך בחינם. לשאול לא עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל מה שקראתי פה... אני רק מקווה שהכל יסתדר לטובה והכלב לא יסבול.. הלוואי ותלמד לגדל אותו ותשקיע בו חום ואהבה כי כלב זה כמו בן אדם, בן בית נוסף.

ואם כבר, אני קורא לכל האנשים ששוקלים ורוצים לגדל כלב או כל חיה אחרת(ומסוגלים להתמיד בגידול כי זה לא עסק של שבוע ואז יאללה נמאס זורקים), ללכת ולאמץ כי זה באמת משהו מדהים, החום והאהבה שמשקיעים בכלב מוחזר ממנו פי אלף מונים!

התגובה מוקדשת לכלבתי המדהימה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בכלבים עסקינן..

איך הגילאים של כלב מחולקים עפ"י קטגוריות ?

אם אני לא טועה גור-בוגר-מבוגר

האם כלב צריך טיפול באמפולה נגד פרעושים כול חודשיים במשך כול ימות השנה ? האם יש חודשים בשנה שאפשר להפסיק את הטיפול ?

אני מתכוון לפרונטליין פלוס+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע

עד היום ידעתי רק על כלבים חרמנים שנתפסים על הרגליים של ילדות קטנות ועושים טנהנהנה

פעם איזה כלב שמוק אחד עשה את זה לאחותי הלכתי לצעוק עליו אחר כך ברחתי למה הוא חטף עליי קריזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שזה מוזר? ראית פעם ארנב חרמן שמזיין דובי צעצוע??? ראיתי איזה תכנית על וטרינרים ובחורה אחת הביאה ערנב גדול מאד ומיוחם ואומרת "אני רוצה שתסרס לי אותו. תראה מה הוא עושה!" ואז היא שמה את הערנב בצד אחד של השולחן ושמה דובי צעצוע בצד שני. הערנב טס לעבר הדובה ומתחיל לעשות אותו במהירות האור! חשבתי שאני אפול. השפרצתי קולה מהאף מרוב צחוק. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לוקחים כלב הביתה וחושבים שזה צעצוע באמת...

כלב זה כמו תינוק הוא ממש בן משפחה

וצריך לדאוג לו טוב טוב.

ואלו שמסרסים אינשאללה שיסרסו אותם יא מגעילים יא חיות יא בהמות אתם לא מתביישים?

מה.. לא מתאים לך כלב חרמן אז אתם מסרסים אותו? מה אתם חושבים לעצמכם שזה צעצוע?

ומי שרוצה להחזיק כלב צריך לדעת שכלב חרמן צריך לספק.

אם אתם בעלים טובים ואמיתיים אתם צריכים להביא אותו לפורקן בעצמכם ויש מספיק דרכים אני לא צריך ללמד אתם.

אפילו יגאל עמיר זכה להתייחד עם בחילתו ( ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...