קנינו כלב דוג דה בורדו ואני לא יודע איך לטפל בו.... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנינו כלב דוג דה בורדו ואני לא יודע איך לטפל בו....

bmw5

Recommended Posts

תגיד, ואני אתבטא בצורה הכי שקולה ורגועה שאני יכול, אבא שלך נורמאלי?

קודם כל לא קונים כלב, יש מספיק חמודים שיושבים במיכלאות ומחכים למושיע, דבר שני כלב זה לא צעצוע!, ההחלטה להביא כלב היא החלטה כבדת משקל וצריכה להעשות בהסכמת כל בני הבית, תזכור שכלב זה חיים שאתה חייב לדאוג להם במשך כ-15 שנה, ומה ציפיתם שהכלב לא ישתולל, הוא בן 3 חודשים - גור לכל הדיעות, אם אין לכם סבלנות אליו עכשיו אז מה יהיה אח"כ?, כלב זה לנקות הקאות מהריצפה כשהוא אכל משהו לא טוב ברחוב או שילשולים כשהוא חולה, אם אין לכם סבלנות אליו עכשיו מה יהיה בעוד 5 שנים?, ובעוד 10 שנים?, ובעוד 15 שנה?

נראה לי שלא חשבתם מספיק לפני שהחלטת לקחת כלב.

הצעה שלי - תחזירו אותו לפני שהוא יספיק להיקשר אליכם כי אח"כ זה סתם יצער אותו.

ד.א

גור אוכל אוכל מיוחד לגורים עולה בין 120-250 ש"ח לשק של 9 קילו אצל הווטרינרים וחנויות החיות.

ד.א 2

אני יודע על מה אני מדבר, יש לי 2 כלבים ו-3 חתולים בבית שהם האור בחיי.

אני חולק על דעתך שלא צריך לקנות כלב, כי עובדה אצלי בבית לא רצו להביא שום כלב חוץ מסוג מסויים (שנאוצר...) ונראה אותך מוצא שנאוצר במכלאות :x

ובכל השאר אתה צודק.

ועוד משהו קטן שחכתי להוסיף ולכן ערכתי.

אם אתה באמת הולך לקחת את העניין ברצינות, אני ממליץ לך לפנות למישהו שמבין באותו סוג ולבדוק גם איך לגדל נכון את הסוג כי כל סוג בדרך כלל קצת שונה לגדל בכמה דברים קטנים ותלמד קצת על הגזע לא יזיק.

והכי חשוב לך לווטרינר עם הגור, בשביל לעשות בדיקות וחיסונים וגם לקבל קצת טיפים.

ואנשים כלב ראשון של בן אדם, גם הכלב הראשון שהיה לכם לא היה לכם את אותו ניסיון שיש להם עכשיו ועשיתם איתו קצת טעויות, מה אתם צועקים עליו להחזיר וכו'...

פשוט אם הבן אדם ממש רוצה לגדל אותו תנו לו טיפים ועזרה לא צריך לצעוק "אתה לא מבין כלום, תחזיר את הכלב..." זה מגעיל ומכוער =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם אתה אומר ככה ברצינות לא מגיע לך כלב. כלב זה ממש כמו בן אדם (הרבה פעמים יותר חכם מאנשים שאני מכיר)

תמיד בחודש-חודשיים ראשונים זה קשה אבל אחרי זה זה שווה כל דקה. אין כמו לבוא הביתה אחרי יום ארוך ושהכלב בא ומלקק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה אומר ככה ברצינות לא מגיע לך כלב. כלב זה ממש כמו בן אדם (הרבה פעמים יותר חכם מאנשים שאני מכיר)

תמיד בחודש-חודשיים ראשונים זה קשה אבל אחרי זה זה שווה כל דקה. אין כמו לבוא הביתה אחרי יום ארוך ושהכלב בא ומלקק

לא המילה הכי טובה ;D

לפותח הת'רד- אם אתה רציני בקשר להחזקת כלב, דע לך שזה קשור בעניין כספי, זמן, ואכפתיות.כלב זה לא משהו שאתה מתלהב ממנו דקה אחרי קנית ואז זורק, זו החלטה ארוכת טווח.

ואם אין לך כוח לטפל בו- תחסוך לו את הסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להגיד לכולכם תודה רבה!!! :)

האמת אני לא רציתי תכלב זה אחותי הדפוקה הזאת שביקשה מאבא שלי שיקנה והינה סתכלו מה קרה בסוף.(מושפעת מחברות שלה והכלבות שלהן . :lol:)

אנחנו לא זקוקים לכלב מספיק יש לנו צרות בחיים ועוד הכלב יושב לנו על הראש! כמה הסברנו לאבא שלי שהוא דפוק והכל והוא בתגובה אמר: שילמתי כבר אני לא יכול להחזיר. וגם אין לנו זמן לשטויות שלו כל כך במיוחד כשהוא לא מהסוג של השקטים הוא מחרבן ומשתין איפה שבא לו :pissed: ועושה לו חיים אבל כשהוא יושן הוא נשמה טהורה !! :P

בסופו של דבר ניצטרך ליחיות עימו בשנים הקרובים.

בכל מיקרה תודה לכם עזרתם לי מאוד מאוד עם הכלב השובב הזה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לווטרינר ותשאל+חסן אותו...כעיקרון האוכל זה לא בעיה פשוט תקרא את המשקל שעל השקית.

בקשר להשתנה...אין מה לעשות רק להוריד אותו פעמיים שלוש לפחות וכשהוא משתין בבית לעשות לו סצינה

של צעקות וובלאגן,ומקיסמום הכי הכי הרבה מכה קטנה וחלשה כדי שיבין שזה לא בסדר.

כשהוא מחרבן למטה תלטפו ותגידו לו כלב טוב ואולי אפילו חטיף...וסבלנות,הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא רציתי תכלב זה אחותי הדפוקה הזאת שביקשה מאבא שלי שיקנה והינה סתכלו מה קרה בסוף.(מושפעת מחברות שלה והכלבות שלהן . :lol:)

אנחנו לא זקוקים לכלב מספיק יש לנו צרות בחיים ועוד הכלב יושב לנו על הראש! כמה הסברנו לאבא שלי שהוא דפוק והכל והוא בתגובה אמר: שילמתי כבר אני לא יכול להחזיר. וגם אין לנו זמן לשטויות שלו כל כך במיוחד כשהוא לא מהסוג של השקטים הוא מחרבן ומשתין איפה שבא לו :pissed: ועושה לו חיים אבל כשהוא יושן הוא נשמה טהורה !! :P

מסכן הכלב...

ממש בית חם אוהב ומתחשב הוא קיבל.... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

תקשיב לי טוב טוב

תקחו את הכלב הזה מהבית ותמסרו אותו לאימוץ

בגישה כזו,ובחוסר הטיפול והחינוך הזוועתי הנוכחי שלכם,הכלב יגדל להיות כלב דפוק,ואתם רק תסבלו יותר ויותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי אצלי הסיפור הרבה הרבה יותר גרוע משלו

טוב תקשיבו יש לי אח שהוא בעצם במגמת אילוף (כלבים כמובן) בפנמיה

בקיצור הוא התנהג יפה אמא שלי קנתה לו כלב רועה גרמני האמת היא שזה ספציפי הוא הרועה גרמני הכי יפה שראיתי בחיים

טוב לא חשוב אני ימשיך עכשיו שילמנו עליו אחרי הנחה שהוא במגמת אילוף שילמנו עליו 600 דולר

עכשיו הכלב במרפסת לא בגינה

עכשיו תקשיבו כולם נקשרו לכלב וקשה לתת אותו

אבל יש בעיה

הכלב מחרבן רק במרפסת וכל יום משהו מנקה לו את החרא זה ענוי רציני כל הקטע הזה

עכשיו אמא שלי עובדת מ8 עד 6

אני בלימודים בערב מ5 בערב עד 9

אחותי עובדת מ6 עד 6

עכשיו אני עיקרון מסתובב בלילות ויושן ביום וקם רק ב 3

בקיצור יש לנו בלאגן רציני עם הכלב הזה

והאמת היא שהוא ממש כלב טוב כאילו מקשיב שהוא רץ אחרי משהו אתה אומר לו בוא הוא ישר בא לי ממשיך בשלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...