מי עדיף ? 1500$ בארה"ב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי עדיף ? 1500$ בארה"ב

habarbash

Recommended Posts

זה של DELL ב 1450 :

Inspiron E1505:

Intel® Core 2 Duo processor T7200 (4MB Cache/2.00GHz/667MHz FSB)

Operating System (Office software not included):

Genuine Windows® XP Professional WPXP

LCD Panel:

inch UltraSharp Wide Screen SXGA+ Display with TrueLife 15SXGA

Memory:

2GB Shared Dual Channel DDR2 SDRAM at 533MHZ, 2 DIMM

Hard Drive:

80GB 5400rpm SATA Hard Drive 80GB [341-3108][420-5449] 8

Combo or DVD+RW Drive:

8X CD/DVD Burner (DVD+/-RW) with double-layer DVD+R write capability 8XDVDRW [313-3959][420-5775][420-5901] 16

Video Card:

256MB ATI MOBILITY RADEON® X1400 HyperMemory 256ATI [320-4655] 6

Sound Options:

Integrated Audio IS [313-4217] 17

Network Card and Modem:

Integrated 10/100 Network Card and Modem INTNIC [430-0493] 13

Adobe Software:

Adobe® Acrobat® Reader 7.0 ADOBER [412-0917] 15

Miscellaneous:

E1505 Dual Core 1505D35 [465-7988] 82

Processor Branding:

Intel Centrino Core Duo Processor ICNDNB [310-8314] 749

Primary Battery:

53 WHr 6-cell Lithium Ion Primary Battery 6BAT [312-0404] 27

Wireless Networking Cards:

Intel PRO/Wireless 3945a/g IP3945 [430-1918] 19

Options:

Dell Wireless 355 Internal (2.0 + Enhanced Data Rate) TM355I [430-1777] 121

Office Productivity Software (Pre-Installed):

No productivity suite- Includes Microsoft Works 8. DOES NOT INCLUDE MS WORD IWRK [412-0915] 22

Anti-Virus/Security Suite (Pre-installed):

No Security Subscription TMNO [412-0850] 25

Dell Digital Entertainment:

Starter pack- Basic and trial products from Corel and Yahoo SEP [412-0865] 399

Warranty and Service:

1Yr Ltd Warranty and Mail-In Service

או זה של HP :

HP Pavilion dv6000t + $50 Mail-In Rebate

Costco Member Price $1,379.99

Shipping & Handling $0.00

Estimated Shipping Date : 11/2/2006

Price Shown is Before Rebate

$50 Manufacturers Rebate

8/30/06 through 12/16/06

CLICK HERE FOR REBATE DETAILS.

Selected Features:

Intel® 2 Duo processor T7200 (2.00 GHz)

2.0GB SDRAM (2x1024MB)

FREE Upgrade from 60 GB 5400 RPM to 80 GB 5400 RPM

FREE Upgrade: 8X DVD+/-R/RW w/Double Layer Support

256MB NVIDIA® GeForce® Go 7400

Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network w/Bluetooth

FREE Upgrade to 15.4" WXGA BrightView Widescreen!!

Genuine Windows XP Professional

Microsoft® Works/Money

6 Cell Lithium Ion Battery

HP IMPRINT Finish + Microphone + Webcam

System Recovery w/Windows XP Professional

No TV Tuner w/remote control

Included Features:

HP PhotoSmart Premier

HP QuickPlay

1 Expansion Port 3 connector

1 ExpressCard/54 Slot (also supports ExpressCard/34)

2 2.0 ports

1 Consumer IR (Remote Receiver)

S-video TV-out port

Built-in Altec Lansing stereo speakers

Touch Pad with dedicated vertical and horizontal Scroll Up/Down pad

101 key compatible

"90W AC Adapter (Discrete graphics) 65W AC Adapter (Shared graphics)"

1-year limited H/W warranty

90-day S/W warranty

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה שאני נמצא כרגע יש שמועות שהמחשבים של הם מורכבים מחלקים זולים , ומתקלקלים הרבה יותר מהר .

נכון ??

מה ששמתי לב שבמפרט של במחשבים עם ה15" אין יציאה ל FIRE WIRE ו ETHERNET , משא"כ עם ה 17" שלא עולה הרבה יותר יקר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע שכחתי לגמרי קניתי את הנייד (dell) יש לי אליו שנתיים אחריות בינלאומיות אבל אין עליו אחריות בארץ

קח זאת בחשבון...אם זה לא מפריע לך אז עדיף הDELL

תשאל גם אם הניידים של אם יש להם אחריות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על ה מכמה סיבות:

1. > HP - לא יעזור כלום עדין התמיכה, השירות, האחריות והשם הולכים עם .

2. ה X1400 טוב יותר מה NVIDIA GeForce Go 7400 (אמנם במעט) אבל עדין.

3. המסך של ה עם SXGA+ בעל רזולוציה טבעית של 1400x1050 יותר טוב מה WXGA הרגיל של ה שלרוב הוא בעל רזולוציה טבעית של 1280x800. (קח לתשומת ליבך שאין כמו מראה עינים ולכן מומלץ לבדוק את שניהם ולראות איזה מסך עונה על דרישותיך טוב יותר מבחינה ויזואלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להטעות קונה תמים:

סעיף 1: שטויות מגוחכות וחסרות כל בסיס, חוץ מזה שזה בכלל לא רלוונטי כי לא תהיה לו אחריות בארץ.

סעיף 2: ההבדלים כל כך מינוריים שאפילו מצחיק לדבר על זה, לא שיקול בכלל, שניהם זהים בכל מה שלא קשור לBENCHMARKING או מדידת ביצועים במשחקים עם FRAPS, שם תראה הבדל של אולי 2 פריימים.

סעיף 3. לא רק הרזולוציה חשובה, אלא גם איכות התמונה. השוות את שני המסכים? חוץ מזה שרזולוציה כזאת מספיקה בהחלט גם ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להטעות קונה תמים:

סעיף 1: שטויות מגוחכות וחסרות כל בסיס, חוץ מזה שזה בכלל לא רלוונטי כי לא תהיה לו אחריות בארץ.

סעיף 2: ההבדלים כל כך מינוריים שאפילו מצחיק לדבר על זה, לא שיקול בכלל, שניהם זהים בכל מה שלא קשור לBENCHMARKING או מדידת ביצועים במשחקים עם FRAPS, שם תראה הבדל של אולי 2 פריימים.

סעיף 3. לא רק הרזולוציה חשובה, אלא גם איכות התמונה. השוות את שני המסכים? חוץ מזה שרזולוציה כזאת מספיקה בהחלט גם ככה...

"חבל להטעות קונה תמים:" אני לא הייתי אומר את זה .

1 : לא כ"כ חשובה לי האחריות בארץ כי אני הולך להיות פה שנה .

2 : ההבלים בבנצ' הם כן משנים וקצת יותר ממינורים בדוק .

3 : בנוגע לרזולוציה אתה צודק שמספיק לי כמו מה ש מציעים ( קראתי שטכנולוגיית ה BRIGHT VEIW שלהם עושה רק טוב עם המסך ) .

מסכנות חברה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להטעות קונה תמים:

אתה ממש בור ועם הארץ.

1. תסתובב קצת בעולם ותראה איך מתיחסים ללקוחות בחברה כמו ואיך מתיחסים ללקוחות בחברה כמו HP, תצא מהבועה. הבנאדם לא חיפש אחריות בארץ.

2. ההבדלים לא מינוריים ואי אפשר להתעלם מהם.

3. אם הייתה לך הבנת הנקרא ברמה בסיסית כיתה ג' היית מבין שרשמתי לו שעל הנייר מסך ה יותר טוב (מה לעשות ש SXGA+ טוב יותר מ XGA) אבל שאין כמו מראה עיניים ולכן עליו לבחור את מה שנראה לו כטוב ביותר.

חבל שאתה כסיל. אתה יודע מה אומרים "יש שהשתיקה יפה להם"

זה שקנית ואתה מרוצה ממנו, מברוק! אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח, כאשר בן אדם שואל שאלה בקשר למפרט הוא מצפה לקבל תשובה מקצועית הנוגעת לחומרה ולדרישות שלו. אנשים כמוך צריך לחסום מפורומי תמיכה כי אתה רק מטעה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mhu,

ללא שום קשר למי צודק ומי טועה, תרבות דיון קודמת לכל, ולפי ההודעה האחרונה שלך דרוש שיפור דחוף מצדך בנושא.

תוכן הודעות:

יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון גבוהה. חל איסור מוחלט להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, או להשמיץ כל גורם כזה או אחר מכל סיבה שהיא.

דיונים או הודעות אשר עוברות על חוקים אלו לא מתאימות למסגרת הפורום והן יצונזרו או ימחקו. כמו כן, למשתמש הרלוונטי תתווסף אזהרה!

ולכן מתווספת לך אזהרה ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין... אני מתבסס על נתונים קצת יותר רציניים כמו למשל אחד מהמותן:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3317440,00.html

חוץ מזה שאני מכיר רק ביקורות טובות על HP(בלי קשר בכלל לDELL), אני רוצה להגיד שHP חברה ראויה לא פחות מDELL ושניהן חברות גדולות שמומלץ לקנות ניידים מהן.

אני מתבסס על נתונים אובייקטיביים לאומתך "תסתובב קצת בעולם ותראה איך מתיחסים ללקוחות בחברה כמו ואיך מתיחסים ללקוחות בחברה כמו HP" שזאת טענה שמבוססת על דעה אישית בלבד, ולא יותר(אלא אם כן תתן לי נתונים אחרים (דגש על מבוססים) הטוענים אחרת, כאשר לקוחות גדולים(כמו הצבא למשל, או מוסדות חינוך) שאנשים שאני מכיר שם, יש להם להגיד רק טוב.

לגבי עוד טענה חסרת בסיס של "אתה FANBOY של HP", שוב פעם אני חוזר שהייתי סגור על נייד של במשך שבועיים עד שנוספו כל החסרונות של DELL(שאתה הולך לגלות, או שהיית מגלה אם היית מקשיב או בודק לפחות יותר טוב בעצמך, כמו למשל בהשוואה הישירה שעשית באשכול אחר, שבו כתבת שהDELL בעל ג'יגה כבר במחיר של 6800 כאשר הDELL שאתה מתעניין בו בא עם 512 מגה ... או שהחנות שבה אתה קונה לא מופיעה בZAP? ובפעם האחרונה שבדקתי הם לא שינו לא את המפרט ולא את המחיר, אז ההבדל במחיר הוא 6400 מול 7200 כבר, תמורת הבדלים כמו "2 מגה CACHE מול 4 מגה CACHE", ועוד הוספת טכנולוגית הTRUEBRIGHT שמסך, שלא כלול בדגם הזה(כתוב אופציונלי אבל לא כתוב מה המחיר או האם באמת יש להם במלאי את 2 סוגי המסכים לניידים)

לגבי תרבות הדיון שלך, לא מתפקידי לטפל בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...