עזבו אותכם מהביג טייפון - ההמלצה שלי להלן : - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזבו אותכם מהביג טייפון - ההמלצה שלי להלן :

ronin

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חח אז ייאלה שכולם יקנו תפריזר :lol:

"סתם" אנשים קונים BT, נינגה,טוניק וכדומיהם... :lol: :lol: :lol:

מאוורר הפריזר רועש יותר לכן משיג ביצועים טובים.

בהשוואה של רמת רעש דומה רואים את איכות הסינק ::)

1234ef4.jpg

ביצועי הפריזר באים ממאוורר רועש יותר, למי שזה לא מפריע שיקח אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביג טיפון אכן יותר טוב .

ראיתי שמישהו אמר שהפריזר עדין , יותר נכון שהוא נותק להיתקע באצע פעולת המחשב ולשרוף ..... ראיתי כבר כמה וכמה אנשים שזה קרה להם עם הבריזר קחו את זה לצומת לבכם .

גם את הביג טיפון יותר קל לנקות .

גם מי שאמר שהפריזר ינראה יותר "אלגנטי" , מה אתה מתכוון כל יום לפתוח את המארז ולהיסתכל על הקירור של המעבד שלך???

כמו שאפשר למצוא דברים נגד הביג טיפון באינטרט , אפשר גם למצוא דברים לטובתו !!!

אז כל הלינקים ששלכתם זה שטויות במיץ חירבוניות , רק לדעתי כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אז ייאלה שכולם יקנו תפריזר :lol:

"סתם" אנשים קונים BT, נינגה,טוניק וכדומיהם... :lol: :lol: :lol:

מאוורר הפריזר רועש יותר לכן משיג ביצועים טובים.

בהשוואה של רמת רעש דומה רואים את איכות הסינק ::)

1234ef4.jpg

ביצועי הפריזר באים ממאוורר רועש יותר, למי שזה לא מפריע שיקח אותו...

להתחיל להסביר לך למה דציבלים הם לא מדד בשיט לגבי רמת רעש? אני יכול לכתוב על זה ספרים, אז כדאי שאני לא אתחיל. אני רק אגיד את זה-

המאוורר של ה AC חרישי כמעט לגמרי, ושקט אפילו יותר מזה של הביג טייפון- ועדיין מפיק יותר דציבלים. רוצה לדעת למה? תחזור לראות "אוטובוס הקסמים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביג טיפון אכן יותר טוב .

ראיתי שמישהו אמר שהפריזר עדין , יותר נכון שהוא נותק להיתקע באצע פעולת המחשב ולשרוף ..... ראיתי כבר כמה וכמה אנשים שזה קרה להם עם הבריזר קחו את זה לצומת לבכם .

גם את הביג טיפון יותר קל לנקות .

גם מי שאמר שהפריזר ינראה יותר "אלגנטי" , מה אתה מתכוון כל יום לפתוח את המארז ולהיסתכל על הקירור של המעבד שלך???

כמו שאפשר למצוא דברים נגד הביג טיפון באינטרט , אפשר גם למצוא דברים לטובתו !!!

אז כל הלינקים ששלכתם זה שטויות במיץ חירבוניות , רק לדעתי כמובן.

עברית שפה קשה? רשמתי בפירוש שאחרי העבודה הרבה על החלון והתאורה שבניתי למארז, אני לא רוצה לראות את הקירור הזה בתור המחשב.

קרי - אני לא צריך לפתוח את המארז בשביל לראות את הקירור - אני רואה אותו גם ככה! עם תאורת לדים אדומה וכחולה שמבליטה אותו.

לגבי הפריזר, רוב התגובות השליליות באות דווקא מאנשים שלא משתמשים בו או לא ניסו אותו. דווקא אלה שקנו אותו מאוד מרוצים, וזה אומר הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברית שפה קשה? רשמתי בפירוש שאחרי העבודה הרבה על החלון והתאורה שבניתי למארז, אני לא רוצה לראות את הקירור הזה בתור המחשב.

קרי - אני לא צריך לפתוח את המארז בשביל לראות את הקירור - אני רואה אותו גם ככה! עם תאורת לדים אדומה וכחולה שמבליטה אותו.

לגבי הפריזר, רוב התגובות השליליות באות דווקא מאנשים שלא משתמשים בו או לא ניסו אותו. דווקא אלה שקנו אותו מאוד מרוצים, וזה אומר הרבה

אני לא יודע מה איתך.אבל לי יש חלון וביג טיפון וזה מסתדר יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך.אבל לי יש חלון וביג טיפון וזה מסתדר יפה מאוד.

different strokes for different folks...

לדעתי הוא מכוער.

ושילוב של כחול צהוב וכתום נראה לי יותר מדי צעקני :)

בעצם הכתום הזה מכער בכל מצב.

אבל מבחינתי מה שבאמת קובע זה התקציב. זה שהAC אלגנטי זה סתם תוספת נחמדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתחיל להסביר לך למה דציבלים הם לא מדד בשיט לגבי רמת רעש? אני יכול לכתוב על זה ספרים, אז כדאי שאני לא אתחיל. אני רק אגיד את זה-

המאוורר של ה AC חרישי כמעט לגמרי, ושקט אפילו יותר מזה של הביג טייפון- ועדיין מפיק יותר דציבלים. רוצה לדעת למה? תחזור לראות "אוטובוס הקסמים".

פשוט בולשיט :lol:

לי יש את הפריזר...

ומה שבטוח הוא רועש מעל 21 DB.

ברוב האתרים שמודדים את רמת הרעש מצוייין שהוא מפיק בסביבות 35 DB.

זה שאתה חושב שאתה יודע הכל זו בעיה שלך :P

באתר הבדיקה נעשית בצורה מקצועית.....

עם מכשירי מדידה מיועדים למדידת עוצמת קול.

אז למי להאמין? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים. הAC חרישי לגמרי. אולי אפשר יהיה לשמוע אותו בקושי אם תצמיד את האוזן אליו, ואם הוא יעבוד לבד, אבל בכל מקרה כל המאווררים האחרים במארז, אם זה של הכרטיס מסך, אם זה הרעש שמפיק הדיסק הקשיח, מבטלים לגמרי את הAC. אז אולי הBT אף יותר שקט מהרעש המיקרוסקופי שמפיק הAC, אך מה זה בכלל משנה אם אתה בכל מקרה לא שומע את שניהם? :kopfpatsch:

בהתלבטות בין 2 המאוורים, הרעש בכלל לא אמור להיות פרמטר, כי שניהם שקטים(לפחות אני מניח שהBT שקט, אבל אין לי מושג. אני יודע רק לגבי הAC שיושב אצלי עכשיו במארז ועובד... מעניין איך האחרים כאן אוהבים לתת ציוני רעש). מה שכן צריך להיות פרמטר, זה המחיר, והעלות\תועלת. האם תגיע לOC יותר גבוה עם הBT על פני הAC? האם שווה להוסיף את ה100 ש"ח על הBT? אלה השיקולים שצריך לעשות, ולא שיקולים של:

"OmG tEH BIG TAIFON Is LKE SOOO KEWL itS MACH BATtteR!!!!111"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...