יש לי מספר שאלות על המכשיר E815 של חברת פלאפון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מספר שאלות על המכשיר E815 של חברת פלאפון

the-rings

Recommended Posts

אז ככה אני בקרוב מאוד טס לתאילנד ורציתי לדעת מספר שאלות על המכשיר הזה: e815 של חברת פלאפון

תמונה להמחשה:

mot_815e_big.gif

ורציתי לדעת האם הוא יכול לענות לדרישות שלי:

לגביי המצלמה:

- איך המצלמה טובה בסה''כ ניתן ליהנות מהאיכות שלה ביחס לזה שזה פלאפון (לא ללכת לפי החברות האחרות של המכשיר ביחס למכשיר הזה בלבד)?

- כאשר מעבירים את התמונות למחשב (ע''י הכבל) רואים את התמונות במחשב בגודל נורמאלי וברור או שבקטן שלא מבינים כלום?

לגבי הכבל של המכשיר והאופציות עם הכבל

- ניתן להעלות לפלאפון משחקים וצלצולים בחינם או שחובה להוריד מהאתר של פלאפון (בתשבלום)?

לגביי הMP3

- המוזיקה שומעים אותה באיכות טובה כאילו שומעים אותה יותר חזק שלא יקרה מצב שיש רעש עדין נגיד בכיתה לימודית שיהיה אפשר לשמוע בכייף שאני לא יצטרך להחזיק אותה באוזן בישביל לשמוע

לגביי הקרינה

- הקרינה של המכשיר תקינה

לגבי נוחיות הפלאפון

- המכשיר נוח קל לפתעול ושימושי?

אשמח מאוד אם מישהו יוכל לענות לי על כל השאלות ששאלתי

ואם יש פה אנשים שיש להם את המכשיר שאני מדבר עליו ויוכלו לענות לי על השאלות יהיה עבורי מצויין

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האיכות של המצלמה..

המצלמה היא 1.3 מגה פיקסל אז אני די בטוח שהיא תתן סבבה של ..

צלצולים אפשר להעביר בחינם אם יש לך כבל..משחקים חייב להוריד..

לגבי כל הנוחות שימוש והעוצמה של ה-, הכי טוב שתלך לפלאפון תעשה את עצמך מתעניין ואז תבדוק.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי העברת התוכנות והצלצולים יש לך תוכנה שבוודאות תבצע את העבודה עוד לפני שאני קונה

כי לי יש את הפלאפון LG630 ואין שום תוכנה שמצליחה להעביר צלצולים או משחקים לפלאפון שלי בחינם (ויש לי כבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה אבל השאלה שלי אם ניתן גם להעביר משחקים וצלצולים בחינם לפלאפון של חברת פלאפון כמובן?

ועוד משהו אם תוכל לתת לי את האיסיקיו או המסנג'ר שלך אודה לך מאוד אני רוצה לשאול אותך מספר שאלות על המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...