נשירה ?! - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשירה ?!

No_Man

Recommended Posts

שאלה קטנה על נושא כואב . . . התקרחות :kopfpatsch:

אבא שלי - > קירח (לא לגמרי, יש לו כזאת צורה כמו של חצי מאפרה, כמו של שימעון פרס |: ).

אחי הגדול (23) - > הוא קרוב למצב של האבא, כבר כימעט שאין לו שער באיזור המרכזי של הראש (ושוב נוצרת צורת החצי מאפרה).

אחי הגדול (18.5) - > מראה סימני התקרחות ונשירה, כבר רואים "מפרצים".

אני (?!) 14.9 - > שמתי לב שבזמן האחרון יש לי נשירה די חריפה, כל פעם שאי קם מהמחשב, אני רואה שער על המקלדת, כנ"ל על השולחן בבית ספר, מחברות והכל ואני ממש לא רוצה להקריח :|

אני יודע שאף אחד עדיין לא גילה כדור פלא שמצמיח שער . . . אבל . . . מה אפשר לעשות אם עדיין יש לי את השער (בלי עין רעה) ?

ויטמינים ? ויטמינים דרך האוכל - > לשפר את התזונה (מה לאכול) - > ויטמנים בשמפו (אנאערף איזה יש |: ) או אולי הקרם ההוא של "טבע" שראיתי פרסומת שלו בעיתון "שבע ימים" של "ידיעות אחרונות"?

אני יודע שזה כנראה תורשתי (כי בא שלי קירח) אבל אי אפשר לעצור את זה ? אולי יש לי סתם נשירה בגלל שחסר לי איזה ויטמין ואני סתם מנפח את זה ?

שאלה נוספת . . . למה לרוב האנשים רק האמצע של הראש מתקרח ונשארת צורה של מאפרה (שוב, כמו שימען פרס) ?

תמונה של שימעון פרס, למי שלא יודע על מה אני מדבר:

Peres%20-%20big%20picture.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזה תרופות. תדבר עם רופא עור לדעתי, או רופא כללי...

הצמחת שיער מחדש היום זה לא ביג דיל

אני לא יודע לגבי הצמחה מחדש, אבל ניתן להאט את התהליך. זה גם קשור בתזונה, מחסור בויטמין מאוד מסויים (שכחתי איזה, מסוג B לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרון אולי הוא ישמע לך מוזר וטיפשי אבל זה עובד אתה צריך מעכשיו להתחיל לעמוד על הידים כמה דקות ביום פלוס לעסות את הראש ולא יהיה לך אף פעם נשירה או במיקרה שכבר התחילה לך זה יגדל את השערות בחזרה גם לאדם קירח לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי פתרון קצת מוזר.. לפי מה שאתה אומר מדובר בעצם בלהגביר את זרימת הדם בראש לכמה דקות ביום.. אם זה היה כ"כ פשוט אף אחד לא היה מתקרח..

על סמך מה אתה יודע שזה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...