האם משתלם לקנות היום כרטיס מסך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם משתלם לקנות היום כרטיס מסך?

idan007

Recommended Posts

שלום,

אני קונה בקרוב מחשב חדש שאמור לשמש למשחקים. עכשיו הבנתי שבקרוב יצאו חדשים שיתמכו בDX10 ואין לי מושג אם כדי לי לקנות כרטיס נורמלי כמו 7900GS או לחכות לכרטיסים החדשים כי המחשב הזה אמור לשמש אותי לכ-5 השנים הקרובות מי שהוא יכול להמליץ לי מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תיקח בינתיים איזה 7300GT עם יש את ה-SONIC של וחכה לDX10 זה נראה לי הכי טוב לעשות נכון לעכשיו

ואז כבר תשדרג למשהו סוס כמו למשל ה-F80 שאמור לצאת בנובמבר אם אני לא טועה, אז חכה לבנצ'ים הראשונים ואז תשקול אם לקנות אותו

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי DX10 שיוצאים הם לגיימרים הכבדים.

אני מניח שאתה לא כזה כבד,אז X1950PRO יתאים לך פה במקום ה 7900GS

בגלל שהוא: גם יותר חזק (דיי משתווה ל X1900XT) וו מאפשר HDR+AA אבל עולה 200 שקל יותר אם יש לך כמובן.

אם אין לך 200 שקל, סה"כ 7900GS כרטיס מצויין במחיר מצויין (1100)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה המהירה. ובקשר לX1900PRO הוא כבר יצא? כי הבנתי שהוא לא זמין כל-כך בארץ (או שאני מתבלבל פה בין כרטיסים) וה7900 עולה לי 1200 לפחות לפי מה שאני מצאתי. ונגיד שאני יקח את אחד הכרטיסים האלה שלא תומכים בDX10 אני עדיין יוכל לשחק במשחקים בעוד נגיד ככה 3 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה המהירה. ובקשר לX1900PRO הוא כבר יצא? כי הבנתי שהוא לא זמין כל-כך בארץ (או שאני מתבלבל פה בין כרטיסים) וה7900 עולה לי 1200 לפחות לפי מה שאני מצאתי. ונגיד שאני יקח את אחד הכרטיסים האלה שלא תומכים בDX10 אני עדיין יוכל לשחק במשחקים בעוד נגיד ככה 3 שנים?

בעוד 3 שנים סביר להניח שכן אבל איכויות גרפיות נמוכות מאד. ה 195PRO יגיע לקראת סוף אוקטובר, ואם את לא יכול לחכות אז קח את ה 7900GS של ב 1100 בערך ב IQPC.Co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לקנות משהו יד שנייה, אם אתה מוצא במכיר מציאה.

הרי הדבר שהכי מפריע ביד שנייה הוא, החוסר באחריות, או אחריות קצרה יותר. אבל אם התיכנון הוא לקנות את הכרטיס מהדור הבא, אפשר ליהנות בינתיים מכרטיס לא רע במחיר טוב יחסית... ואולי אפילו למשוך איתו חצי שנה - שנה. אם התוכנית היא ל-5 שנים, אז רצוי למשוך עם המסה הגדולה של הכסף כמה שיותר, כדי לקנות כרטיס שיתיישן יותר מאוחר. למרות ש... אני לא מאמין שאיזשהוא כרטיס, גם כזה שיירכש עוד שנה, יחזיק ל-5 שנים מעכשיו בצורה נורמלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...