ב-1/11 פג תוקף החוק של ה3 חודשים מלווה והחוק המגביל ל2 נוסעים - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ב-1/11 פג תוקף החוק של ה3 חודשים מלווה והחוק המגביל ל2 נוסעים

Zap

Recommended Posts

תסתכל על 90% מרוכבי הקטנועים מחוץ לת"א ותראה על מה אתה מדבר

ולא, רובם לא מודעים למה קורה סביבם

תאמין לי שאני מכיר את כל הרוכבים שאתה מדבר עליהם, אני גם עובד עם שליחים.

כמו במכוניות וכמו בכל תחום אחר, יש אנשים מפגרים, ואין מה לעשות נגד זה, רק שאני מבקש ממך לא להכליל.

אגב, משהו קטן שיש לי להוסיף מכיוון שראיתי את הנושא משני הצדדים, לנהג במכונית נראה כאילו רוכב הדו גלגלי עושה באלאגן ורוכב כמו מטורף, אך כאשר אתה רוכב על הקטנוע אתה בכלל לא מגיע למצב דומה לזה, פשוט בגלל שאותו נהג לא רגיל לראות אותו, או מכוניות אחרות נוסעות ככה, אז זה נראה לו יוצא דופן.

הרבה פעמים יוצא שרוכב עובר במקומות במהירות מסויימת או במעבד צר יחסית או אפילו פונה בעזרת הטיית הכלי לצד, ונראה לנהג כאילו הוא מטורף והוא עומד להחליק\להיפגע\להיכנס במשהו, אך הדבר הוא לא באמת ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יגיד לכם אישית מה דעתי על שתי החוקים איך זה השפיע עלי

החוק של המלווה חייב להיות לפי דעתי חודשיים

כי אני אחרי חודשיים של מלווה בחודש השלישי כבר נהגתי מעולה אין טעם לעשות את זה חצי שנה לא יתן כלום

לגבי הנוסעים שהרבה יפריעו לו זה בול שיט

נהג שלא אחרי יפריע לו גם הרדיו דיסק וגם המאזדה 3 שנוסעת מולו והוא בשוק ממנה

או הכוסית שבדיוק הולכת ברחוב והוא יכנס במשהו

קיצור נהג לא אחראי כל דבר יפריע לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני מכיר את כל הרוכבים שאתה מדבר עליהם, אני גם עובד עם שליחים.

כמו במכוניות וכמו בכל תחום אחר, יש אנשים מפגרים, ואין מה לעשות נגד זה, רק שאני מבקש ממך לא להכליל.

אגב, משהו קטן שיש לי להוסיף מכיוון שראיתי את הנושא משני הצדדים, לנהג במכונית נראה כאילו רוכב הדו גלגלי עושה באלאגן ורוכב כמו מטורף, אך כאשר אתה רוכב על הקטנוע אתה בכלל לא מגיע למצב דומה לזה, פשוט בגלל שאותו נהג לא רגיל לראות אותו, או מכוניות אחרות נוסעות ככה, אז זה נראה לו יוצא דופן.

הרבה פעמים יוצא שרוכב עובר במקומות במהירות מסויימת או במעבד צר יחסית או אפילו פונה בעזרת הטיית הכלי לצד, ונראה לנהג כאילו הוא מטורף והוא עומד להחליק\להיפגע\להיכנס במשהו, אך הדבר הוא לא באמת ככה.

אני מדבר על אותו אחד, תכניס אותו לקטנוע או לאוטו הוא ישתולל אותו דבר

מכיר כאלה? אני מכיר יותר מדי, אני רואה אותם כל יום בכמויות. כאלה לא צריכים לקבל הקלות ברשיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על אותו אחד, תכניס אותו לקטנוע או לאוטו הוא ישתולל אותו דבר

מכיר כאלה? אני מכיר יותר מדי, אני רואה אותם כל יום בכמויות. כאלה לא צריכים לקבל הקלות ברשיון

יש הרבה מאוד אנשים בעולם הזה שאם היה להם הורים חכמים הם היו משתמשים באמצעי מניעה, אבל זה כבר לא קשור לנושא הטראד הזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק דבילי..אני יוצא למסיבה עם 12-13 ח'ברה..לוקחים שלושה מכוניות וסיימנו,3 לוקחים אחריות שהם לא שותים...

עכשיו בגלל הדבר המטומטם הזה עלינו ל5-6 מכוניות בשביל לצאת עם החברים למסיבה, שזה אומר יותר אנשים שצריכים לקחת אחריות שלא ישתו (והרבה לא ממש מתים על הרעיון) ועוד יותר סיכון של הרבה מכוניות על הכביש...

רק בישראל יש כל כך הרבה חוקים נגד תאונות וקשיים בהוצאת רשיון, ועדיין אנחנו בין המובילים מהתאונות דרכים בעולם. משהו מדהים.

לדעתי צריך לשנות את הכבישים, יש הרבה כאלו שהם פשוט הרוסים לגמרי ועדיין יש תנועה בלתי פוסקת עליהם, התשתית גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...