ב-1/11 פג תוקף החוק של ה3 חודשים מלווה והחוק המגביל ל2 נוסעים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ב-1/11 פג תוקף החוק של ה3 חודשים מלווה והחוק המגביל ל2 נוסעים

Zap

Recommended Posts

כאשר יבטלו יגיע במקומו אותו חוק רק שהגבלת היא עד גיל 21 מינימום 3 חודשים (היה בעיתון לא ממזמן)

באותו סט של חוקים אמור גם להיות לימוד נהיגה ארוך (כמו באמריקה שמגיל15 ההורים מלמדים ואז ב17 מורה מלמד ואז רישיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא, הם צרכים להעביר את התקנה לוועדה באוצר, וזה לוקח כמה ימים. בנתיים כל עוד שם לא זזים נראה שבסוף יהיה לנו כמה ימים מוזרים שאנשים יוציאו רשיון עם מלווה של חודשיים וללא ההגבלה של הנוסעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם באמת רוצים הם יכולים להעביר בפחות מיום

כן, אבל חברי כנסת שלא מצליחים אפילו להגיע ל30 הצבעות בכנסת בשנה לא כל כך לחוצים

כן, לא לפני שהם ימיינו אותנו לפי גזע :screwy:

איפה שמעת את זה? כאתר ניסויי או משהו? :smile1:

זה נשמע לי בול

זה נכון מאוד, חברים שלי אמרו לי (לי יש כבר רשיון) שהמורים שלהם עברו הדרכה מיוחדת ומתחילים בתוכנית בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לא לפני שהם ימיינו אותנו לפי גזע :screwy:

איפה שמעת את זה? כאתר ניסויי או משהו? :smile1:

זה נשמע לי בול

כן נוווו קראתי איפה שהוא שכפר סבא תתחיל בתור עיר ניסוי ביחד עם רעננה ואז יתווספו ערים נוספות

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bose

מי שטיפש ולא מחייב את הנוסעים ברכב שלו לחגור, הוא טיפש וזה דפוק.

אבל מה שאתה אומר זו בידיוק הטענה נגדה מוחים כל מי שמבין בעצם מה הם אומרים,

הם אומרים איין בעיה תעשה תאונה, אבל שאתה עושה תהרוג 2 במקום 4, זה מה שהם אומרים.

החוק של ה 2 דבילי, כי זה לא פותר בעיה, אלא רק מטאטא אותה מתחת לשטיח, מלבד זאת

שיוצאים למועדון אז יוצאים 3 מכוניות וכל הדרך עושים רייסים בכביש אחד נגד השני.

לעומת זאת מלווה של חצי שנה הוא מבורך לדעתי, כאשר הנהג ילמד להכיר את הרכב טוב יותר ויצבור נסיון

ברגע שהוא יסע לבד וינסה לעשות שטויות הוא יכיר יותר את הרכב ויש סיכוי טוב יותר שהוא ירגיש או יחלץ או ידע

איפה הגבול ומתי לצאת ממנו, וזה מה שיכול למנוע תאונה מראש וזה כבר פתרון לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מלווה זה דבר נחוץ מאוד לדעתי אבל חצי שנה?! ראבק להורים שלי אין אוטו ועם אחים שלי יצא לי לנהוג אולי פעמיים בתקופת המלווה שלי לדעתי גם 3 חודשים זה יותר מדיי כי יש כאלה שלא ינהגו כלל באותה תקופה ואז יתחילו לשכוח את מיומנויות הרכב וזה יהיה סתם לרעתם

אני חושב שצריך מלווה של חודשיים שזה מספיק כי בכמה נסיעות ספורות שהיו לי עם אחי בתקופת המלווה למדתי פשוט מאוד המון!

ובקשר לחוק של ה2 זה ממש מטומטם זה גורם לצאת עם יותר מכוניות או לאלה שמתחכמים לעבור על החוק

נהג זהיר בהחלט יכול להסיע יותר מ2 נוסעים

צריכים לעשות חוק שמי שמקבל רשיון יהיה לו חודשיים מלווה ולהסיע אוטו מלא אבל באזהרה או עבירה שהוא יעשה ירד לו ל2 נוסעים (תלוי בחומרת העבירה שזה כבר שלילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bose

מי שטיפש ולא מחייב את הנוסעים ברכב שלו לחגור, הוא טיפש וזה דפוק.

החוק של ה 2 דבילי, כי זה לא פותר בעיה, אלא רק מטאטא אותה מתחת לשטיח, מלבד זאת

שיוצאים למועדון אז יוצאים 3 מכוניות וכל הדרך עושים רייסים בכביש אחד נגד השני.

זה אמנם נכון שיש נטייה לעשות שטויות כשנוסעים בחמולה של מכוניות אבל לא משנה מה תגיד אוטו מתנהג שונה עם 4 נוסעים

הרבה נהגים חדשים פשוט לא מבינים את זה. מטרת החוק אמנם להקטין את מספר הקורבנות ע"י הקטנת מספר הנוסעים אבל הקטנת מספר הנוסעים

משמעותה שהרכב ניתן לנהיגה יותר בקלות ויתנהג יותר צפוי בניגוד לאוטו עמוס בנוסעים.(לעיתים המספר הרב של נוסעים אלו גם משפיעה לרעה על הנהג באופן פסיכולוגי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי שטויות כאלה הרבה זמן.

מטרת החוק קודם כל היא בכלל לא להקטין את מספר הקורבנות, המטרה היא שלא יהיה לחץ על הנהג ושיהיה באלגן שיפריע לו לנהוג.

זו המטרה המוצהרת.., תהרוג 2 במקום 4 זה האנשים ברחוב אומרים.

בקשר לרכב עם 2 נוסעים לעומת 4, איזו שטות אחת גדולה, אולי אתה מציע שנעשה גם טסטים לפי מספר נוסעים ברכב

ואולי מי שיעשה טסט ביום יוכל לנסוע רק ביום, ושלא יורד גשם כמובן ויש ערפל.

אתה עושה רשיון לדרגה 02 פרטי מסחרי עד 4 טון כאשר אתה יכול להסיע עד 8 נוסעים, לא מסוגל להסיע יותר מ 2, אל תעשה רשיון!

ואם תסע כמו בן אדם לא ישנה לך אם אתה נוסע לבד או מסיע 8 בGMC.

חוצמזה שההבדלים לא כאלה גדולים, כל עוד אתה לא מושך את הרכב לגבול שלו, והמטרה היא בטוח לא למשוך את הרכב לגבול ושתוכל להשתלט

עליו יותר טוב עם 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לרכב עם 2 נוסעים לעומת 4, איזו שטות אחת גדולה, אולי אתה מציע שנעשה גם טסטים לפי מספר נוסעים ברכב

ואולי מי שיעשה טסט ביום יוכל לנסוע רק ביום, ושלא יורד גשם כמובן ויש ערפל.

לא שטות ולא נעליים,

אוטו עם 2 נוסעים מתנהג שונה מאוטו עם 4 נוסעים וזו עובדה (מה לעשות יש פיזיקה).

נהג חדש לא תמיד מכיר או יודע כיצד האוטו יתנהג. לא צריך לעבוד טסט בנפרד לכל מצב של האוטו אבל צריך לפתוח את המעטפת ביצועים

בצורה איטית והגיונית, תן לבן אדם לנהוג כמה שנים שיכיר את האוטו וילמד לנהוג בצורה טובה לפני שתתין לו לנסוע עם יותר משני נוסעים.

חוצמזה שההבדלים לא כאלה גדולים, כל עוד אתה לא מושך את הרכב לגבול שלו, והמטרה היא בטוח לא למשוך את הרכב לגבול ושתוכל להשתלט

עליו יותר טוב עם 2.

לצערי במדינה שלנו יש הרבה אנשים בגילאים 17-19 שלא יודעים איפה הגבול ומתי לא צריך למשוך את הרכב לקצה הגבולות שלו.

וההבדלים מספיק גדולים בשביל שאנשים יפגעו(והם נפגעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...