מחפש משחק אסטרטגיה בסגנון שר הטבעות 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק אסטרטגיה בסגנון שר הטבעות 2

natan805

Recommended Posts

אפשר להגיד שאני מחפש משחק אסטרטגיה בסגנון ש עושים. כגון גנרלס רד אלרט וכ"ו .שבונים בתים כסף חיילים ונלחמים .אל תציעו לי משחקים של כי אני מכיר את כולם ואני מת שיוציאו עוד משחק. c&c 3 בדרך .מישהו הציע לי משחק act of war .משחק לא רע בכלל אבל לא מתקרב למשחקים של . אז למי שיש משהו טוב להציע לי .משחק שבונים ומביאים כסף וכ"ו בסיגנון ש עושים שיכתוב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, אני לא ממש בטוח האם המשחק שאני עומד להציע לך הוא של EA או לא,

אבל האם ניסית את Rise of Legends? שיחקתי בו תקופה, את הCampign עצמו לא ממש אהבתי (אולי זו העובדה שלא שיחקתי בו יותר מ4 שלבים), אבל את הCostume שלו נורא אהבתי, כיף מאוד לבנות צבאות של מאות יחידות בסיסיות, ואז לכבוש את כל הערים על המפה אחת אחרי השנייה. [=

עוד משחק שאני יכול להמליץ לך עליו,

Company of Heroes, אולי משחק האסטרטגיה הכי מדובר כרגע.

הביקורות שלו מרקיעות שחקים, אני בעצמי עוד לא התנסיתי בו אבל חברים שלי ששיחקו אמרו שהמשחק הזה בשבילם הוא השיא.

בגלל שלא שיחקתי בו אני לא יודע אם בונים בו דברים או לא, אבל הבנתי שהוא די דומה למשחק Warhammer 40k Dawn of War (דווקא אותו לא נורא אהבתי, לכן אני לא רץ לשחק בCOH).

כדאי לך לנסות את שניהם.

אגב, סוג המשחקים שאותם אתה מתאר זה סוג הנקרא "אסטרטגיה בזמן אמת".

כמו AoE וכאלו.

Next.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי.

את המשחק Rise of Legends הורדתי פעם וממש לא אהבתי את המשחק הוא קצת בסגנון של אבל משחק ממש מגעיל העיצוב שלו מגעיל פשוט איך שהתחלתי לשחק בו אחרי שעה מחקתי אותו מהמחשב.

cho שמעתי עליו הרבה שהוא משחק פצצה ועד יומיים הוא יהיה לי במחשב .הציונים שלו מאד גבוהים וראיתי את התמונות רקע .הגרפיקה הכל יפה אני מקווה שאני יוהאב

אם אתה מכיר עוד תגיד לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...