שאלה שאוליי תישמע מטופשת אבל אני בכול זאת יישאל.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שאוליי תישמע מטופשת אבל אני בכול זאת יישאל....

m.l

Recommended Posts

איך אפשר לעשות בכלל אוברקלוק?! כאילו מה זאת תוכנה?! איך עושים את זה?

אני רוצה לעשות אובר קלוק לכרטיס מסך שלי שהוא מסג ATI ראדון 9200 128 מגה בייט....הוא הרכיב היחיד שאני לא מרוצה ממנו במחשב שלי ואני רוצה לנסות לעשות לו רק אין לי מושג איך....

יש לי מצויין לדעתי...בדקתי והכרטיס מסך של על טמפרטורה של 20-25 מעלות בערך...הלוח אם והדיסק קשיח בדרך כלל בין 30 ל-35 והמעבד גם בזמן מאמץ לא עובר את ה54-60 (בזמן מאמץ ממשי באמת)

אז איך אפשר לעשות אוברקלוק? תוכנה? מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את ATI Tray Tools

http://www.guru3d.com/article/atitraytools/189

דרכה תוכל גם לעשות ידני, גם אוטומטי, וגם לבדוק יציבות בצורה מאוד מאוד פשוטה (התוכנה בעצמה רושמת לך כמה זמן עבר, והאם מצאה ארטיפקטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ אם תוכל לתת קישור זה יהיה מעולה לאללה...כי דרך הביוס אני לא ממש "מת" על זה...אני לא אוהב להיתעסק שם...

אם תוכל לתת קישור לאיזה תוכנה טובה וממולצת פחות או יותר אז תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של איזה חברה הלוח אם שלך?

יש כמה יצרניות שמצרפות תוכנה משלהם לאוברקלוקינג.

וגם באתר www.cpuid.com תוכל למצוא תוכנות המהרה לפי ערכת השבבים.

אבל! בביוס יש לך את כללל האפשרויות, ובמקרה של למעבד, אתה באמת חייב להבין ולדעת את כל האפשרויות, ולדעת לגשת אל כולם.

זה לא כמו בכ.מסך שזה משפיע רק עליו, למעבד יכול להשפיע בצורה כבדה על הרבה מאוד חלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עד כדי כך לא מבין מה אתה עושה ומה זה OC ואיך עושים את זה עדיף שתלמד קודם מה אתה עושה ולאן אתה שואף להגיע ורק אחר כח תיגש לבצע..

תחפש כאן בפורום ת'רדים דומים - יש כאן לפחות 6732 כאלה מאנשים כמוך שפתחו פה פעם.. (אולי אפילו אני לפני כשנה בערך.. ;D)

זה פשוט נושא כל כך גדול עם כל כך הרבה פרטים שזה יהיה מגוחך להסביר לכל אחד ששואל שאלה כללית כזאת. יש לך מדריכים ברחבי הרשת ואפילו כאן באתר. תלמד קודם את הבסיס ואז תשאל שאלות כשלא תבין משהו ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צןדק..קראתי כמה מקומות ואוברקלוק לכרטיס מסך זה ניראה לי סבבה לעשות כי זה לא משפיע על כלום חוץ מהכרטיס עצמו....אבל הבנתי שלמעבד זה כולל גם זכרונות וכאלה אז לא צריך..יש לי 768 זיכרון ומעבד של 3.0 GHZ בשבילי זה מספיק ודיי והותר...רק חייב להחליף כרטיס מסך בקרוב כי שלי מעפאן ;D

תודה אבל שאתם עונים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו אחרי שעשיתי אוברקלוק לכרטיס מסך שלי (ראדון 9200 128 מגה בייט)

אז התוצאות הן ככה: המהירות של הליבה speed הייתה 200 עכשיו היא 300....

והמהירות הייתה 166 ועכשיו היא 235.....יש שיפור בביצועים כי הרצתי משחק בכוונה שהיה ניתקע ברזולציה הכי גבוהה ועכשיו הוא רץ חלק לחלוטין...

נ.ב

יש אפשרות לבדוק מה הטמפרטורה של הכרטיס מסך כי באוורסט משום מה היא לא מופיעה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה להתקין עוד תוכנה, אם כבר יש לך את ה tray tools, אתה יכול לבדוק דרכה את הטמפרטורות...

קח בחשבון שיש סיכוי (קטן) שאין לך סנסור על הכרטיס מסך, זה תלוי ביצרן.

אגב, שסיימת את האוברקלוק לכ.מסך, בדקת יציבות? כמה זמן הרצת ולא היו ארטיפקטים?

וכמובן הכי חשוב, שמרת את זה בפרופיל חדש וקבעת שהוא יטען אוטומטית? כי הברירת מחדל זה לחזור לסטוק אחרי ריסט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...