מדינת ישראל ממשיכה להפקיר את תושבי שדרות ולאף אחד זה לא מזיז. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדינת ישראל ממשיכה להפקיר את תושבי שדרות ולאף אחד זה לא מזיז.

zorgi

Recommended Posts

גם הטרוריסטים שריסקו את המטוסים על מגדלי התאומים והפנטגון לא היו עניים. כאמור, ישנן גם קהילות עניות לא פחות שאין בהן טרוריסטים. משום מה רוב הטרוריסטים כיום הם מוסלמים, עניים או לא. אם עוני מוביל להקצנה דתית שמובילה לטרור, איפה היהודים העניים שהופכים למחבלים, איפה הנוצרים העניים שהופכים לטרוריסטים, איפה הבודהיסטים העניים?

זה לא אומר שהטענה שלו לא נכונה, רק שהיא לא סבירה. אבל אם יש לו הוכחות, קדימה: שיציג אותן.

שטויות. עוני לא מוביל להקצנה דתית. אם כבר, הקצנה דתית מובילה לעוני. "ידוע"? למי ידוע? אני לא יודע. תשכיל אותי בבקשה. איך "יודעים" שעוני מוביל להקצנה דתית?

והתעלמת מהשלב הבא בדרך: למה שהקצנה דתית תוביל לטרור?

הקשר בין עוני לדת ולטרור היה גם באירלנד. הדת הנוצרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התופעה העולמית הידועה של קיצוניות דתית מקורה בעוני.

אל תלך סחור סחור.

הבעיה היא האיסלם. ואין שום קשר לעוני.

אתה פשוט מפחד להגיד את זה כי אתה לא רוצה להישמע גזען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם היית שם לב קצת למה שקורה בעולם, האיסלאם הוא הבעיה, כן - איסלאם קיצוני זה נכון, אבל הבעיה שזה מתחיל להיות יותר מדי ומדי וכל פעם הם מאיימים, חושבים שהם מלכי העולם ולא שמים על אף אחד, למה שמישהו ישים עליהם?

אתה צריך להתחיל לחשוב בהגיון ולהסתכל על מה שהאיסלאם גרם בשנים האחרונות, לא חסר דברים.

תראה רק מה שהמוסלמים עושים בעולם, ועשו לאורך כל השנים האלו, רק בלאגן אחד גדול.

והאמת הצד הקיצוני באיסלאם זה לא רק, כל הדת הזאת הולכת משנה לשנה לכיוון לא נכון, עד שזה יתפוצץ.

והאמת, זה לא הכללה - אני אף פעם לא מכליל, אבל די.. יש גבול למה שהדת הזאת גורמת, למה האנשים המתונים שם לא עושים כלום כדאי שהאיסלאם הקיצוני יפסיק את מעשיו? הם יושבים בבית ורק מהללים אותם, עשה לי טובה, נכון שזה לא כולם אבל זה גם לא קומץ קטן, זה רק הולך וגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זאת בדיוק הבעיה, שכדאי לפגוע במקומות הנכונים ולהשמיד את הקומץ הקיצוני באיסלאם, העולם יצטרך את העזרה של האנשים המולסמים המתונים שנגד הקיצוניות שם, אבל זה לא הולך לקרות בעתיד הקרוב, גם אלה שלא עושים את המעשים, מחזיקים בדעות קיצוניות ויושבים בבית ושמחים מכל פעולה שהטרוריסטים שם עושים, כמובן זה לא כולם, אבל ממש לא חסר כאלה.

תראה איך הם חושבים את עצמם בעולם, מלכים ממש, חס וחלילה שמישהו יגיד עליהם מילה רעה, וזאת בדיוק הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הטרוריסטים שריסקו את המטוסים על מגדלי התאומים והפנטגון לא היו עניים

קודם כל מעניין אותי, איפה מצאת את מצבם הכלכלי של הטרוריסטים שריסקו את המטוסים ב9/11?

:)

איפה הבודהיסטים העניים?

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A0%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%94%D7%98%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D

האמת, לא שמעתי עליהם אף פעם :-X

ובכלל אני לא מבין על מה הויכוח

כן, רובו המכריע של הטרור היום הוא טרור איסלאמי

אבל אנשים שמבצעים פיגועים כאלה הם פנאטים דתיים, לא המוסלמי המצוי

וכן, מצב קשה מוביל אנשים למעשים קיצוניים

החל מסוף שנת 2001, עת מספר ההרוגים והפצועים הפלסטינים באינתיפאדת אל אקצא גדל באופן ניכר, ותנאי החיים בשטחים התדרדרו גדל מאגר המחבלים-מתאבדים הפוטנציאליים באופן דרמטי, והם נשלחים לביצוע הפיגועים תוך זמן קצר בהרבה, ובמעט הכנות נפשיות בלבד. גם הפרופיל של מבצעי הפיגועים כבר הרבה פחות ברור מאשר היה עד תקופה זו. כך גם אנשים נשואים עם ילדים, ואף נשים החלו לבצע פיגועי התאבדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מכליל - אתה גזען. אני אף פעם לא מכליל.

א. אתה כן מכליל - ככה המוח האנושי עובד. זאת עובדה ואין מה להתווכח בנושא.

ב. המושג הכללה בהקשר של דתות/עמים כל כך מפחיד ומרתיע אותך שאתה כבר לא חושב בהגיון כשהנושא הזה עולה.

ברגע שתשלים עם סעיף א' אתה תפסיק להירתע מהמונח גזענות/הכללה ותבין שאין מנוס מכך.

אתה מציע רעיונות הזויים כמו לטפל נקודתית טרוריסט טרוריסט אבל אתה שוכח שהדרך הכי טובה למצוא מחט בערימת שחת היא לשרוף את ערימת השחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זאת בדיוק הבעיה, שכדאי לפגוע במקומות הנכונים ולהשמיד את הקומץ הקיצוני באיסלאם, העולם יצטרך את העזרה של האנשים המולסמים המתונים שנגד הקיצוניות שם, אבל זה לא הולך לקרות בעתיד הקרוב, גם אלה שלא עושים את המעשים, מחזיקים בדעות קיצוניות ויושבים בבית ושמחים מכל פעולה שהטרוריסטים שם עושים, כמובן זה לא כולם, אבל ממש לא חסר כאלה.

תראה איך הם חושבים את עצמם בעולם, מלכים ממש, חס וחלילה שמישהו יגיד עליהם מילה רעה, וזאת בדיוק הבעיה.

זה לא כל כך נכון שאין מה לעשות.

תראה את ירדן, מצריים, ערב הסעודית, קטאר, איחוד האמירויות, אפילו לוב (ואני מאמין שיש עוד מדינות כאלו).

שם אין איסלאם קיצוני כי יש משטר יציב ופרו מערבי.

ו-Burton, אני לא מבין על מה אתה מדבר לכל הרוחות בניתוח הפסיכולוגי הזה שעשית לי.

למעשה אתה מדמיין את הפתרון הדבילי של להרוג את כולם.

מאוד קל לצעוק כאלה דברים כשאתה מסתתר מאחורי מקדלת ולא נאלץ לצפות ברצח עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, למה להתפס לקטנות?

מספיק שהטרוריסטים האלו למדו טייס בבתי ספר למיניהם.

זו תגובה ל-XTPE שמשום מה מחק את הודעתו.

זה לא כל כך נכון שאין מה לעשות.

תראה את ירדן, מצריים, ערב הסעודית, קטאר, איחוד האמירויות, אפילו לוב (ואני מאמין שיש עוד מדינות כאלו).

שם אין איסלאם קיצוני כי יש משטר יציב ופרו מערבי.

זו הייתה טעות בעריכה, ראה שוב..

נו אז סבבה, יש מדינות שהאיסלאם הקיצוני הוא לא גוף מכריע שם, אז למה אף אחד לעזאזאל לא עושה שום דבר? אחר כך כשבאים ומאשימים אותם שהדת שלהם גורמת להרס בעולם, הם מאשימים את כל העולם, מבלי אפילו לא לנסות לעשות נגד זה כלום, במקום להקשיב לההערות האלה הם רק מחמירים את המצב.

אבל עזוב את זה, גם במדינות האלה יש איסלאם קיצוני, אולם זה לא מתבטא ברוב במעשים, אך בדיבורים גם לא חסר, תאמין לי שהרבה מהאנשים מכל אחת מהמדינות שציינת יש אנשים שמחזיקים בדעות האלה, ואולי בגלל זה המעשים והתגובות לאיסלאם הקיצוני לא נעשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעובד במטאפורה לא בהכרח עובד בחיים האמיתיים

האמת היא שבמקרה הזה, זה ממש נכון.(אגב, המצאתי את זה כרגע בעצמי :smile1:)

ו-Burton, אני לא מבין על מה אתה מדבר לכל הרוחות בניתוח הפסיכולוגי הזה שעשית לי.

זה אולי נשמע טיפשי כי אני בן 19 ואתה בן 18 אבל כשתגדל, תבין.

מאוד קל לצעוק כאלה דברים כשאתה מסתתר מאחורי מקדלת ולא נאלץ לצפות ברצח עם.

אני לא מסתתר מאחוריי שום דבר.

הצבעתי ליברמן ואני מבטיח לך שאני אצפה בזה.

אפילו סבא שלי ניצול שואה אומר שאיך שזה ניראה ועם כמה שהוא נגד גזענות, הפעם אין ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על חשבון אל קעידה?

ובכלל, זה היה בהומור, אני מאמין שאם איסתרא כתב את זה יש לזה ביסוס.

סבבה..

אבל זה גם ככה זה לא הכי חשוב אם הם היו עניים או לא, השטיפות מוח שעשו לכולם שם זה מה שגרם להם לבצע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי נשמע טיפשי כי אני בן 19 ואתה בן 18 אבל כשתגדל, תבין.

I'm looking forward to it.

אני לא מסתתר מאחוריי שום דבר.

הצבעתי ליברמן ואני מבטיח לך שאני אצפה בזה.

אפילו סבא שלי ניצול שואה אומר שאיך שזה ניראה ועם כמה שהוא נגד גזענות, הפעם אין ברירה.

אני באמת לא יודע מה להגיד לך. אם זה נראה לך הפתרון האידיאלי אז אני מקווה מאוד שהקשר בינינו ישאר בגבולות הפורום בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...