מדינת ישראל ממשיכה להפקיר את תושבי שדרות ולאף אחד זה לא מזיז. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדינת ישראל ממשיכה להפקיר את תושבי שדרות ולאף אחד זה לא מזיז.

zorgi

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפעם האחרונה שבדקתי אתה התלהמת על כך שזה לא חוקי להרוג מחבלים...

כמו כן, טענת את הדמגוגיה השמאלנית הקבועה של "עזה היא לא מדינה ואנחנו לא במלחמה עם העם הפלסתינאי"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שכל הימינים עובדים עם רבע מוח?

אהבתי.

מה שכן, בהתחשב בזה החמאס נמצא בשלטון הראשות והוא זה שתוקף אותנו אז למה בדיוק אנחנו לא במלחמה?

לי נראה שההבדל בין השמאל המפוקח לימין המפוקח כמעט ולא קיים ברמה של השאלה כיצד להפעיל כוח ... זה למה כל החלטת ממשלה/קבינט מצומצם שקשורה לפעולה צבאית מתקבלת כמעט פה אחד על ידי אנשים בעלי דעות פוליטיות שונות מאוד. הדעות של מהצד השמאלי קיצוני של הבלגה ופייסנות ולא להשתמש במדיניות חיסולים ומצד הימין הקיצוני של שימוש בכוח לא מרוסן בתוך אוכלסיה אזרחית - אין להם מקום בממלשלה והאנשים שמנפנפים בדעות האלו, בין אם זה בשביל רייטיניג ובין אם זה מה שהם חושבים, מעולם לא יגיעו לשלטון ואם יגיעו אז הדעות שלהם פתאום ישתנו - סמפטום הלא רואים משם מה שרואים מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i rest my case.

אתה טוען שכל הימינים עובדים עם רבע מוח?

אולי אתה לא אני!

iiB מלחמה צריכים להכריז ראשמית לא נמצאת במלחמה עם עזה.

אתה לא נשמע ימני במיוחד

זה כי אתה לא מכיר אותי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקשישים

וזה בגלל שנעלם לי האמון בכל החכים פשוט אין.הליכוד פוגע באוכלוסיות החלשות וגם לא מקיים הרבה הבטחות שלו(כמו כולם).קדימה?לא תודה

עבודה?נחמד אבל היו"ר פשוט מזכיר לי את סטליין וישראל ביתינו גם עוד אחד לדעתי אם יהיה ראש הממשלה יעשה רק יותר גרוע אז בחרתי בקשישים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.תגדיו מה שתרצו...אבל לי ברור כמי שתמך בהתנתקות שהיא מתפוצצת

לנו בפרצוף,והכי קשה שהיו כאלה שחזו את זה ולא הקשבנו,הלכנו כמו עיוורים אחרי המנהיג.

לא ירחק היום בו נותקף הן מדרום ומצפון בו-זמנית,ע"י חמאס וחיזבאללה שהיום ברור שאיראן מפעילה את זרועות התמנון שלה,לא רוצה לחשוב שכשיהיה להם אטום מה יהיה.......

צריך להודות בטעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iiB מלחמה צריכים להכריז ראשמית לא נמצאת במלחמה עם עזה.

לא הכריזו רשמית על מלחמה עם לבנון (והממשלה מתעקשת להמשיך שלא לקרוא למה שהיה בצפון "מלחמה" כדי לחסוך כסף). אני תאר לעצמי שעבורך, כל אנשי החיזבאללה שמתו "נרצחו" ע"י צה"ל. אם לא, מה לעזאזל ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שאתם מתווכחים את הוויכוח החסר טעם הזה הקאסמים ממשיכים להכות.

3 פצועים ופגועי הלם מקאסמים נוספים שפגעו לפני כשעה ומשהו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3314623,00.html

צמוד צמוד לבית שלי שוב!

לאף מ**** במדינה לא איכפת מאיתנו אני אומר לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שאתם מתווכחים את הוויכוח החסר טעם הזה הקאסמים ממשיכים להכות.

3 פצועים ופגועי הלם מקאסמים נוספים שפגעו לפני כשעה ומשהו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3314623,00.html

ממש "חדשות טובות" :-\

אבל אסור להתבכיין יותר מדי (ואני לא אומר שזה קל) אלא רק "לנצל את המצב בכדי לצאת נגד המצב". מלחמה פסיכולוגית והסברה הפכו לאחרונה חשוב ומרכזי במלחמה שלנו ומשום מה אנחנו לא יודעים להשתמש בנשק הזה ולהתמודד נגד הנשק הזה. רק בשילוב עם הנשק הזה אולי אפשר להזיז משהו נגד הקאסאמים ומשהו חייב להעשות , אבל משהו רציונאלי וכולל ולא משהו שיחזיר כמה צעדים אחורה, כי חשוב לזכור שבקצב הזה הקאסאמים יהיו בדיחה לעומת מה שישגרו נגדינו.

ד"א אני עובר שבוע הבא לגור בשדרות , עובר מת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...