איכס! לסביות! תעופו לי מהחוף! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכס! לסביות! תעופו לי מהחוף!

Merrymoon

Recommended Posts

התכוונתי בכללי , לא ספציפית למקרה הזה .

ועדיין אם ילדה קטנה תראה דבר כזה זה לא אומר שהיא תהיה לסבית אבל זה יכול לשנות לה את "השקפת העולם" ולבלבל אותה , בדיוק כמו שלא מומלץ לילדים קטנים לצפות בסרטי פורנו כדי לא לקבל השקפות לא נכונות

גם מתמטיקה בילבלה אותנו פעם, אז מה? אז אומרים שיש בנות שאוהבות בנות ובנים שאוהבים בנים וזה לא "נורמטיבי" אבל זה גם לא הופך אותם לאנשים רעים חלילה. מה שכן, אתה באמת מאמין ששתי בחורות היו מתחילות להתחרמן על החוף? הומואים, אני יודעת שיש להם קצת פחות "בושה", אם כי בחיים לא ראיתי דברים כאלו באור יום (אבל ראיתי משהו ב-5 בבוקר במגדל השמירה הצפוני בבה"ד 600). אתה לא באמת משווה שתי בחורות ככה "בקטנה" לסרט פורנו, RIGHT? קשה לי להאמין שהן אכלו שטיח שם מול קהל צופים.

מה כן, בחו"ל בחופים עושים כל אחד מה בז** שלו. לא סקס אבל כן, מתנשקים ומתלטפים חופשי חודשי, גם משתזפים טופלס. מה שמוזר עוד יותר - זה לא מעניין לילדים את התחת! למעשה, בגרמניה מגזיני נוער כמו "BRAVO" למשל, יש שם מדור עם עירום מלא ומראים שם איך צרייך לעשות, לא איורים - צילומים. אפילו חברה' שולחים שלהם לשם להתלהב מהחבילה שלהם. גם לי זה נשמע חולני וכשעבדתי בתור אומנת וראיתי את המגזין של הילד בן ה-10 השיער שלי סמר! אמרתי להורים שלו, כאילו, פאק, מה זה? אולי להדביק את 2 הדפים של המדור ביחד? הם צחקו עליי, חשבו אני פורטאנית ואמרו שהוא לא מסתכל על זה, מעניין אותו של איזה להקה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

MODY69 כניראה שלא ראיתה לסביות אמיתיות :puke: :puke: :puke:

ומה שרואים בסרטים... זה לא לסביות אמיתיות

אני ראיתי אמיתיות וזה גרם לי בחילה

נכון, ובגלל זה הן יכולות להשיג בחורה ואתם לא. :lamer:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש חוצפה כל הקטע של לשלם כסף להיכנס לכינרת!

אני הייתי מיום ראשון עד אתמול בכינרת וכל יום שאנחנו שם שילמנו 80 ש"ח!! חוף חלוקים..

המקלחות עם מים קרים!

שירותים מסריחים בלי נייר טואלט!

חנייה על חצץ!!!

חוץ מדאגה לניקיון שיש שם צוות של מנקים זה הכל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, ובגלל זה הן יכולות להשיג בחורה ואתם לא. :lamer:

אני מקווה שזו הייתה הערה צינית, כי מה לעשות, לסביות אמיתיות הם פשוט מכוערות (במיוחד הבוצ'יות).

מה הקשר בין לסביות לבין גברים רגילים בלהשיג בחורה? זה כמו שאני יגיד לך "ההומו הזה שם יכול להשיג גברים יותר מהר ממך". (ושאני אומר הומו אני מסתכל על RK :silly:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זמן אזהרות. לכל מי שסטה.

mtnm אזהרה ראשונה על ספאם.

MODY69, אזהרה ראשונה ספאם. -

הגולם מפראג, אזהרה שלישית, ספאם. (ובעיה קשה) - מיוט לחודש

x-dude, אזהרה ראשונה, ספאם והתרוממות יתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...