Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

לא הבנתי מה הכוונה איטי, שהוא מקרטע או שהמשחק עצמו במשחקיות שלו הוא איטי? ואיזה גרסא חדשה -ההרחבה?

המשחק אמור לעבוד יחסית בלי הרבה תקיעות אם יש לך 2 ג'יגה על הרזולוציה הזאת, מקסימום תרד לMEDIUM TEXTURE תראה אם זה עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי מה הכוונה איטי, שהוא מקרטע או שהמשחק עצמו במשחקיות שלו הוא איטי? ואיזה גרסא חדשה -ההרחבה?

המשחק אמור לעבוד יחסית בלי הרבה תקיעות אם יש לך 2 ג'יגה זכרון על הרזולוציה הזאת, מקסימום תרד לMEDIUM TEXTURE תראה אם זה עוזר

בשני המשחקים קרטועים, גם Gothic 3 וגם Gothic 3: forsaken gods. ניסיתי את הטריקים הכל אותו דבר. יש לי 2 ג'יגבייט פנימי של 800Mhz.

אני לא פונה פה עם בעיה אז אל תנסה לעזור לי, זה עובדה וזה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני המשחקים קרטועים, גם Gothic 3 וגם Gothic 3: forsaken gods. ניסיתי את הטריקים הכל אותו דבר. יש לי 2 ג'יגבייט פנימי של 800Mhz.

אני לא פונה פה עם בעיה אז אל תנסה לעזור לי, זה עובדה וזה המצב.

מה שאתה אומר נשמע לי מוזר כי שיחקתי את המשחק (המקורי) עם 8600GTS על 19 אינץ', והמשחק רץ יפה מאוד. כנראה שלא התקנת את ה-patch האחרון או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

יש מצב שאתה משחק עם SAVE ישן יותר מלפני הפאצ'ים?

כי אם כן-אז אסור, פשוט לא עובד טוב. צריך למחוק כל זכר לSAVE ולהתקנה של המשחק-להתקין מחדש>פאץ'>משחק חדש ואז אמור לעבוד.

שיחקתי ככה במשך שנה וחצי את המשחק עם הפסקות עד שנפל האסימון-ראה הוזהרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

דבר ראשון אחלה משחק-אומנם אהבתי יותר את השני , אבל ללא ספק משחק טוב..

בכל מקרה הגעתי לשלב שכבר הרגתי די הרבה אורקים -אם לא את הרוב..

כבשתי הרבה ערים , הרבה משימות..

מה הלאה?...מה המסימה הראשית כביכול?...(להשמיד\להגן על 12 הגביעים?..)

שאלה שניה- בשמירה של אח שלי , אין את הבחור במונסטרי שאחראי על איסוף הגביעים , מה אמורים לעשות כדי שהוא יהיה במקום שלו...?

תודה רבה

גל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימה הראשית הראשונה שאתה מקבל זה מהמלך בטירה שמוקפת בועת קסם, שאתה צריך למצוא את חמשת החפצים הקדושים, DIVINE ARTIFACTS זה נקרא במשחק, רובם נדמה לי במדבר ואחד נמצא בTRELIS אבל צריך ים כסף.

אחרי שאתה מוצא אותם ואת XARDAS שהוא אי שם בשלג(לוקח מלא זמן למצוא אותו אם אתה לא יודע את מי לשאול) אתה מקבל 3 אפשרויות בחירה, או להיות רע ולעבוד בשביל המלך של המדבר ואל הרשע נדמה לי גם על הדרך, או מהמלך או שXARDAS נותן לך עוד פעם לבחור במשהו הזוי שזה להרוס את הכל, בקיצור...אל תתמהמה עם המשימות הצדדיות יותר מדי המשימה הראשית היא א ר ו כ ה ...

ה-12 גביעים זה בונוס, ככה על הדרך שגם ככה אתה עובר בכל הערים-ולא כדאי לשחרר עיר בכלל עד שאתה מוצא את החפצים הקדושים אחרת כל האורקים הופכים להיות עוינים וזה הורס מלא מהמשחק, קווסטים וכאלה(היה לי כבר משחק כזה שנדפק לי ולא יכלתי לגמור בזמנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...