מסך 19" עם רזולוציה 1600X1200 בפחות מ1500 שקל? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19" עם רזולוציה 1600X1200 בפחות מ1500 שקל?

massinvallus

Recommended Posts

זה מסך מגעיל

הלבן נוטה לוורוד והשחור נוטה לסגול וראיתי כמה כאלה בפעולה אז זה לא היה אחד תקול. הרזולוציה של 1200*1600 לא טבעית ונראית רע רע רע. איכות הבניה שלו יותר נמוכה מנמוכה

להתרחק כמו מאש.

זה בערך מה שתיארתי לעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסך מגעיל

הלבן נוטה לוורוד והשחור נוטה לסגול וראיתי כמה כאלה בפעולה אז זה לא היה אחד תקול. הרזולוציה של 1200*1600 לא טבעית ונראית רע רע רע. איכות הבניה שלו יותר נמוכה מנמוכה

להתרחק כמו מאש.

באמת התפלאתי איך מסך LCD בגודל 19 אינץ' מוציא כזו רזולוציה ועוד יותר התפלאתי איך בחיפוש ב-PRICEGRABBER על הרזולוציה המסויימת הופיעו רק מסכי 20 אינץ' ומעלה.

לפותח הדיון - האפשרויות שלך כרגע הן העלאה של התקציב בלפחות אלף ש"ח כדי למצוא מסך נורמלי שתומך ב-1600X1200 או ירידה לכיוון רזולוציה של 1280X1024 שם תמצא מסכי 19 אינץ' במחיר סביר בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת התפלאתי איך מסך LCD בגודל 19 אינץ' מוציא כזו רזולוציה ועוד יותר התפלאתי איך בחיפוש ב-PRICEGRABBER על הרזולוציה המסויימת הופיעו רק מסכי 20 אינץ' ומעלה.

לפותח הדיון - האפשרויות שלך כרגע הן העלאה של התקציב בלפחות אלף ש"ח כדי למצוא מסך נורמלי שתומך ב-1600X1200 או ירידה לכיוון רזולוציה של 1280X1024 שם תמצא מסכי 19 אינץ' במחיר סביר בהחלט.

או לחפש מסך CRT טוב שמגיע לכזאת רזולוציה תוך שמירה על קצב ריענון סביר.

בכל מקרה לא לגעת במסך LCD הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה על המידע החדש.

על הרזולוציה- 1600X1200- אני לא יכול להתפשר.

מה המסך LCD הנורמאלי הכי זול שמציע רזולוציה כזאת? (בעיקרון אני לא באמת חייב LCD, אבל אני מתכנן לקנות 2 מסכים כאלה ולחבר אותם לצורך עבודה עם תוכנות מסויימות, ו2 LCD יהיה הרבה יותר נוח לסדר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...