BenQ FP241W VS Dell 2407WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BenQ FP241W VS Dell 2407WFP

ThaOG

Recommended Posts

אני מתלבט בין שניהם.

המסך יהיה בעיקר למשחקים.. ככה שתופעת הghostIng מאוד תשפיעה על הבחירה שלי.

ההבדל בינהם הוא קצת יותר מ100$. העניין הוא שלא הצלחתי למצוא שום ביקורת על ה EP241W רק שלושה ביקורות של אנשים שקנו אותו בnewegg. ואני לא יודע עד כמה הם אמינות.

בעלי ה 2407WFP דעתכם תוכל לעזור לי רבות ככה שאשמח אם תוכלו לומר לי את התרשמותכם מהמסך ואיך הוא מתפקד במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Call of juarez

Oblivion

Company of heroes

Hitman blood money

HL2

Toca race driver

GTR2

Far cry

X3

(Prey (+Widescreen patch

Ghost recon advenced war fighter

GTA SA

Fable

^^^

דוגמאות מבין המשחקים שהספקתי להעתיק על המערכת שרכשתי עם המסך (Core e6600 + 2GB + 1950XTX), כולם רצים על רזלוציה 1920X1200. ישנם לא מעט משחקים שאינם תומכים ברזולוציה הנ"ל כגון 07, אותם אני מפעיל ברזלוציה המקסימלית האפשרית למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Call of juarez

Oblivion

Company of heroes

Hitman blood money

HL2

Toca race driver

GTR2

Far cry

X3

(Prey (+Widescreen patch

Ghost recon advenced war fighter

GTA SA

Fable

^^^

דוגמאות מבין המשחקים שהספקתי להעתיק על המערכת שרכשתי עם המסך (Core e6600 + 2GB + 1950XTX), כולם רצים על רזלוציה 1920X1200. ישנם לא מעט משחקים שאינם תומכים ברזולוציה הנ"ל כגון 07, אותם אני מפעיל ברזלוציה המקסימלית האפשרית למשחק.

מה אתה אומר... נשמע מצוין. חבל שאין ביקורות על ה BenQ החדש. מעניין אותי לדעת למה הוא עולה 100 דולר יותר. דרך אגב מה זמני התגובה של המסך?(שחור לבן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-Benq EP241W, יש כבר Review של Trustedreviews על המסך, עם ציון של 10 מתוך 10 בכל הקטגוריות..מדובר במסך לא פחות טוב מה-Dell זה ברור.

ראיתי גם ב-Hardforum דיון רציני על ה-FP241W ומצוינים שם ההבדלים בינו לבין ה-Dell (קישור).

זמן התגובה בדל - Black/White-16MS, אותו הדבר ב-Benq.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הביקורת הזאת לפני כמה שבועות זה פשוט לא נראה לי אמין שמסך מקבל 10 בכל קטגוריה בגלל זה אני לא מתייחס לביקורת הזאת. הייתה ביקורת אחת של בחור מאתר סיני אבל התירגום לאנגלית היה יותר מידי גרוע.

עכשיו שאתה מביא את הביקורת על ה 2407WFP זה מעלה טיפה את האמינות. אבל אני מחכה לביקורת מאתר שאני יותר סומך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...