חיבור לרשת אלחוטית של השכנים?+בעית ברשת ביתית צריך את ייעוצכם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור לרשת אלחוטית של השכנים?+בעית ברשת ביתית צריך את ייעוצכם

yoniby

Recommended Posts

שלום,

קניתי לאחרונה מחשב נייד חדש N100.

המחשב מגיע עם כרטיס אלחוטית מובנה.

בבית יש לי ביתית עם מודם אלקטל "פרו" וסוויצ' פשוט, כך שהמודם מחובר אליו ושני המחשבי דסק-טופ מחוברים לסוויץ'.

חיברתי את המחשב הנייד לסוויץ' והגלישה עובדת בסדר גמור, עם זאת אני לא מצליח להתחבר לרשת הביתית ולמחשבים אחרים בה משום מה. המחשבים האחרים מצליחים "לראות" שקיים מחשב נוסף ברשת, אך הגישה אליו לא מתאפשרת. כשאני מנסה במחשב החדש להיכנס ל- WORKGROUP הוא כותב שאין לי הרשאה או משהו כזה.

יש רעיונות לפתירת הבעיה?

דבר נוסף,

בעת ניסיניות הגדרת הרשת גיליתי כי אשף החיבור לאינטרנט מזהה את הראוטר של השכנים לאינטרנט שקיים אצלם.

הראוטר המדובר נמצא במרחק של כ- 30 מטרים קו אווירי ממקום המחשב הנייד.

שאלתי, האם (כמובן באישור השכנים :)) יש בעייתיות להתחבר לרשת שלהם? מה אומר המרחק הגדול יחסית על מהירות החיבור?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה:

אין אפשרות גישה אל HOME. ייתכן שאין לך הרשאה לשימוש במשאב זה. פנה אל מנהל השרת כדי לבדוק אם יש לך הרשאות גישה.

רשימת השרתים עבור קבוצת עבודה זו אינה זמינה כעת.

מבחינת הרשת האלחוטית:

מה זה אומר מבחינתם שאני משתמש באינטרנט שלהם מעבר לכך שאני תופס רוחב פס של גלישה בשעות שאני משתמש?

ותודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה:

אין אפשרות גישה אל HOME. ייתכן שאין לך הרשאה לשימוש במשאב זה. פנה אל מנהל השרת כדי לבדוק אם יש לך הרשאות גישה.

רשימת השרתים עבור קבוצת עבודה זו אינה זמינה כעת.

אם תרצה שוב, אני אעלה את הפרינטסקרין, אבל אין טעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WORKGROUP HOME בשניהם.

בשאר המחשבים שמתי את ההגדרות אל אוטומטי וזה עובד אחלה.

בטוח שצריך להתחיל להכניס כתובות ידנית?

אין לך רעיון לפתרון הבעיה שלא על ידי שינוי הכתובות?

יש לזה קשר שהמחשב הוא שלא כשאר המחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה בבקשה תשתמש בכפתור עריכה במקום לכתוב 2 הודעות אחת אחרי השנייה.

העיקר שהבעייה הסתדרה ואם הגדרת את כתובות ה IP ידנית זאת אומרת שכנראה שרת ה DHCP לא מתפקד כמו שצריך

אבל זה לא כזה משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...