למה לעזאזל הנדסה קרבית? למביני צבא כנסו. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לעזאזל הנדסה קרבית? למביני צבא כנסו.

Skid

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבא שלך אפסנאי, ילד מצופה!

אם הייתי יכול להגיד איפה אני משרת הייתי אומר אבל שוב.. יש דבר שנקרא ב"ש

אחרי ששפכת פה מידע מסווג אתה נזכר בביטחון שדה?! ורד כבר מהקטע של הפז"ם, אתה מתנהג כמו תינוק מגודל במקום להתנהג כמו חייל בצבא ההגנה בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להודעה מעלי.. ש"צ

לא אמרתי פה שום דבר מסווג שלא נאמר או כתוב במצורה פי כמה יותר מפורטת בכל אתר נגיש כמו וויקיפדיה!!

אל תהיה בשוק ותפסיק לבלבל ת'מוח לגבי לשפוך כמויות של חומר מסווג כי אין לך מושג נראה לי מה המילה הזאת אומרת

חיפוש בגוגל היה נותן לך דברים יותר מעמיקים.. ונראה לך שהשכנים שלנו לא שמים לב לזה?? אם כן.. אתה ילד בועה

ויש דברים שעליהם לא תמצא מילה אחת באינטרנט (תאמין לי חיפשתי) או בכל מקור אחר.. אז עליהם אני כן יכול להגיד שאני לא הראשון שיחשוף או ידבר

יש הבדל בין לשמור על ביטחון שדה כשאתה יודע בטוח שמה שמדובר מסווג, לבין להגיד משהו שיכול להיות נחשב שמור אבל נכתב עליו בכל מקום אפשרי

ואני במקרה הזה לא מחדש כלום.. רק נותן לך לינקים כדי שלא תנפיץ ותפנטז ופתאום חברים שלך יראו בגללך סרטים!

ועכשיו לנושא היותר מעניין בת'ראד..

אם אתה רוצה לצאת מקרבי (ואני פוסל את זה בכל צורה לפני כולם פה.. שלא יקום אחד שיגיד שאני מצדיק את זה כי אני חושב שזאת עבודת קודש), יש לך בגדול 3 דרכים עקריות.. הראשונה היא להוריד פרופיל בצורה מקובלת אצל רופא צבאי, השנייה היא להוריד פרופיל אצל קב"ן (לא מומלץ - הזהרה - למרות כל מה שאנשים וחברים יגידו לך שזה בולשיט, זה יפגע בך אח"כ ואני מכיר מקרים שקראו באינטרנט שזה לא עושה כלום והיום אוכלים את הלב).

האופציה האחרונה היא מה שמוכר כ-"סירוב פינוי" בבקום. כלומר אתה אומר שאתה לא מוכן לעלות על האוטובוס לטירונות ולא עוזב את מתחם הבקום. במקרה הזה אתה נכנס למצב שיתחילו לטרטר אותך קצת כל היום ואתה תסבול מזה במקרה הטוב למעצר במקרה הגרוע - ששם כל גיבור משתפן והולך לקרבי בסוף עם הזנב בין הרגליים!!

במצב שלך עם קב"א כמו שלך, אני חושב שעל מנת להפעיל את כל הלחץ עליך ללכת לקרבי הם יכניסו אותך למעצר כמעט מייד (הם יגדירו את זה כסירוב פקודה מקצין) ואז חבל על כל בלבולי השכל שלך אתה תלך (לא סתם תלך, תרוץ) לכל מקום שיגידו לך..

המלצה שלי לכל המלש"בים פה, אל תקשיבו לשטויות שמוכרים לכם לגבי איזה חייל יותר טוב מכולם.. ראיתי הרבה מהם וההבדלים לא גדולים כמו שאתם חושבים

הנדסה זה אחלה מקום - ואם אתה איכותי הסיכוי שלך לבלוט ולצאת לקצונה בתוך זמן קצר הוא גבוה ומשם השירות ברמה אחרת לגמרי. כל מקום שמשבצים משהו יכול להיות טוב בשבילו ולא צריך לפסול אותו ולהגיד ישר "לא הולך להנדסה" בגלל שזה הנדסה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזהר אתה מתעסק פה עם אדם עם סיווג גבוה ביותר!

אתה רוצה שהאויב ידע איך המפקדים אוהבים ת'קפה שלהם יא "פעור" צעיר?!

כשיהיה לך פז"ם כמו שלו, גם אתה תוכל להגיב בפורום כל חמש דקות ולקרוא לאנשים צעירים "פעורים".

שנאמר:

::) ::) ::)

[שוין]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיווג בטחוני ואיזה בטיח, בטח לוחם ביחידת חי"ר רגילה שחושב שבגלל שהוא סמל/סמ"ר אז יש לו זכות להתנשא על אנשים. נראה איך הוא ישרוד כשהוא יגיע לאזרחות ויצטרך להתחיל להתקדם מתחתית הסולם החברתי כלפי מעלה, בינתיים הוא בצבא ואני אחרי צבא אז שימשיך לחיות בפנטזיות שלו שבאזרחות יתייחסו כאל יותר ממנכ"ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיווג בטחוני ואיזה בטיח, בטח לוחם ביחידת חי"ר רגילה שחושב שבגלל שהוא סמל/סמ"ר אז יש לו זכות להתנשא על אנשים. נראה איך הוא ישרוד כשהוא יגיע לאזרחות ויצטרך להתחיל להתקדם מתחתית הסולם החברתי כלפי מעלה, בינתיים הוא בצבא ואני אחרי צבא אז שימשיך לחיות בפנטזיות שלו שבאזרחות יתייחסו כאל יותר ממנכ"ל .

נגיד והוא "לוחם ביחידת חי"ר רגילה"(לא אמרתי שהוא כן סתם אני אומר..)

מה הפאקינג קטע בזה?זה הופך אותו לנחות מלוחם סיירת מטכ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...