למה לעזאזל הנדסה קרבית? למביני צבא כנסו. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לעזאזל הנדסה קרבית? למביני צבא כנסו.

Skid

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוזר שעם קבא 55 לוקחים אותך לחיר..

קצת מאוחר לעשות מיונים אתה עוד חודש מתגייס אבל היית מנסה לדחות גיוס וליהיות במודיעין

ומאיפה בא לך הזלזול הזה? יש בחי"ר מלא אנשים עם קב"א גבוהה .. לוקחים אותם לקצונה ויחט"יות

זה שיש לך קב"א גבוהה לא אומר שאתה חייב להיות בטייס מודיעין או ג'ובניק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה בא לך הזלזול הזה? יש בחי"ר מלא אנשים עם קב"א גבוהה .. לוקחים אותם לקצונה ויחט"יות

זהו אז הציעו לי קצונה בחיל תקשוב [או משהו כזה?],אם אני לא צודק בשם [אני לא ממש זוכר] זה למיטב הבנתי קצין קשר של יחידה,נשמע לי שואתי אז ויתרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה...

כל עוד אתה לא רוצה באמת להיות שם אתה לא תהיה שם.

יש מקרים שהצבא מתעקש - או שתלך ליחידה/בסיס או למעצר/כלא

*לפעמים עדיף לשמוע לצבא וללכת לבסיס/יחידה ומשם לנסות לעבור יחידה על ידי שיחה עם קצינים גבוהים או מש"קים וכו'

*ולפעמים להתעקש וכעבור כמה זמן הצבא מתרצה לחייל לאפשר לו ללכת ליחידה/בסיס שהוא רוצה

אם אתה מתעקש בבקו"ם(יום הגיוס הראשון) על חיל מסוים, 99% שיתנו לך את החיל שאתה רוצה (לפעמים רק אחרי כמה ימים במעצר -

שזה דבר זניח ) בבקום לארג'ים עם החיילים בנוגע לשיבוץ - צריך רק עקשנות גם במחיר של כמה ימים במעצר

אחרי הבקום לעבור חיל הרבה יותר קשה רוב החיילים מתיאשים מלנסות לעבור חיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שעם קבא 55 לוקחים אותך לחיר..

קצת מאוחר לעשות מיונים אתה עוד חודש מתגייס אבל היית מנסה לדחות גיוס וליהיות במודיעין

מה רע בדיוק בחי"ר?

אתה גם מודע לכך ששייטת למשל זה שורה תחתונה חי"ר, כן?

אז סבבה, לא הלך לו טיס, נפל בצנחנים - לאיפה כבר יקחו אותו? מודעין? לא לוקחים כל אחד למודיעין, גם אחד עם קב"א 55-56.

זה לא שתקעו אותו באיזה יחידה מעפנה, אבל האמת הנדסה קרבית זה חיל סיוע קרבי, ואין הבדל רציני בינו לבין החי"ר..

חי"ר הוא חיל מתמרן, כנ"ל חש"ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אז הציעו לי קצונה בחיל תקשוב [או משהו כזה?],אם אני לא צודק בשם [אני לא ממש זוכר] זה למיטב הבנתי קצין קשר של יחידה,נשמע לי שואתי אז ויתרתי.

אני בדיוק אותם נתונים כמוך... רק עם קב"א 54, וגם לי הציעו קשר"ג שזה חרא, לא רציתי, גם בגלל הדחיית גיוס... וגם אני מתגייס ב27.11 לחיל ההנדסה :( אם עד אז אני לא אצליח להתקמבן... לצערי אתה תראה אותי במעצר בבקו"ם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אני מכיר את בסיס הזוועות הזה? אח שלי בטירונות שם. יצא לי לבקר שם, יום הורים+טקס השבעה.

ואם כבר מישהו הולך ליהל"מ, אל תתקרבו ליחס"פ. זה מה שנקרא להידפק פעמיים

חבל שאתה מדבר בלי להבין...

בסיס זוועות הוא דווקא לא- הבסיס הזה הוא דווקא סביר יחסית לדיי הרבה בסיסים אחרים שהייתי בהם...

והמשפט השני שרשמת מראה בכלל על חוסר הבנה- יהל"ם היא אחת היחידות המובחרות בצה"ל ניתן להשוות אותה ליחידות מטכ"ליות אחרות, עם פעילויות מגוונות מאד שבטחון מידע בחיים לא היה נותן לספר עליהם... יחס"פ היא חלק מהיחידות שמרכיבות את יהל"ם והיא נחשבת ליחידה טובה וברמה גבוהה מאד. שוב, עוסקת בפעולות שהשתיקה יפה להם...

חוץ מזה חיל הנדסה הוא באמת חיל לא רע יחסית והוא בסך הכל עושה מה שכל החילות האחרים עושים. סתם שתדע שהכי גרוע זה להיכנס לצבא עם סטיגמות על מקומות מסויימים (לחיוב ולשלילה).

עריכה: בקשר ליעל- אתה צריך קודם להתקבל ליהל"ם ורק בין אמצע לסוף המסלול תדע באיזה יחידה של יהל"ם אתה תהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק?!

כל מהונדס מקבל אפשרות לגיבוש יהל"ם , הטובים מגיעים ליעל.

הייתי נותן יד כדי לשרת ביעל (בעצם זה די בעייתי), יחידת עלית שרבים מפנטזים עליה אך הדרך אליה קשה ביותר

אבל אני מלש"ב "פעור", את הידע שלי צברתי לא מקרוב אז קח את הדברים בע"מ :nixweiss:(כי אני יודע שמישהו עוד יציין את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק אותם נתונים כמוך... רק עם קב"א 54, וגם לי הציעו קשר"ג שזה חרא, לא רציתי, גם בגלל הדחיית גיוס... וגם אני מתגייס ב27.11 לחיל ההנדסה :( אם עד אז אני לא אצליח להתקמבן... לצערי אתה תראה אותי במעצר בבקו"ם...

איזה בולבול קיבלנו?

תגידו,מה הסיפור עם הנח"ל למה כולם רוצים נח"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...