צריך עזרה איך אני עושה מחיצה בדיסק הקשיח בהתקנת הWINDOWS XP ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה איך אני עושה מחיצה בדיסק הקשיח בהתקנת הWINDOWS XP ?

itelon

Recommended Posts

באיזה שלב אתה?הוא אמור לשאול אותך עד כמה שזכור לי.אם כבר התקנת תנסה כפתור ימני על MY COMPUTER->DISK MANAGMENT

עדיף שתחכה למישהו שמבין בזה.

אני רוצה לפרמט את המחשב מההתחלה ככה שאני רוצה מדריך או שמשהו ידריך אותי איך לעשות הווינדוס שלי בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מאוד ולא צריך לדעת אגלית גבוהה

בתחילת ההתקנה אתה מגיע לחלק של חלוקת הדיסק ובחירת המחיצה של ווינדוס

הוא יראה לך את כל המחיצות שיש לך

ותוכל למחוק את כל המחיצות

ולבחור מחיצות חדשות ואת גודלם ולפרמט אותם (עדיף בפורמט ntfs אלא אם כן אתה רוצה להתקין גם במחשב

אז מחיצה אחת תעשה בפורמט fat 32 )

בחר במחיצה הרצויה ותתקין את הווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אתה לא צריך לעשות את זה בהתקנת הווינדואוס... לא כל כך מומלץ וגם כן לא כזה נוח... בשביל מה סתם לעבוד קשה?

הדרך הכי פשוטה היא כאשר תתקין לבסוף את הווינדואוס ודרך תוכנה אשר נקראת: Norton Partition Magic 8

או לא של נורטון אלה פשוט תוכנה של: Partition magic 8

הכי קל.. פשוט מתקין... נכנס בוחר לך אות למחיצה החדשה... קובע כמה אתה רוצה לכל מחיצה.... עושה רסטרט... וברסטרט זה יקח לך דקה בערך עד שזה משנה שם... וזהו סיימת... הכי קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אתה לא צריך לעשות את זה בהתקנת הווינדואוס... לא כל כך מומלץ וגם כן לא כזה נוח... בשביל מה סתם לעבוד קשה?

הדרך הכי פשוטה היא כאשר תתקין לבסוף את הווינדואוס ודרך תוכנה אשר נקראת: Norton Partition Magic 8

או לא של נורטון אלה פשוט תוכנה של: Partition magic 8

הכי קל.. פשוט מתקין... נכנס בוחר לך אות למחיצה החדשה... קובע כמה אתה רוצה לכל מחיצה.... עושה רסטרט... וברסטרט זה יקח לך דקה בערך עד שזה משנה שם... וזהו סיימת... הכי קל.

התקנתי את הPartition magic 8 איפה אני לוחץ נסיתי לעשות הכל עזרה בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדת או קנית ?

גם אני הורדתי שאז התברר שזה רק דמו ללא אפשרות לחלק כלל

ואם יש תוכנה כזאת בחינם נשמח ללינק

בכל מקרה אם יש לך גיבויים תחלק בהתקנה של הווינדוס - מאוד פשוט

כן גם אני לא יצלחתי לחלק אני יוריד גרסא מלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...