רגע לפני קנייה לא סגור לגבי מארז וספק כוח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רגע לפני קנייה לא סגור לגבי מארז וספק כוח

ThaOG

Recommended Posts

יותר שקט? אתה בדקת? כי הרבה יותר מהמאוורר זה הבקר שקובע כמה ספק יהיה שקט

מאותה סיבה למשל Seasonic S12 יותר שקטים מ-Enermax Liberty

לגבי מתחים, הרגולציה של כל PCP&C היא 1%, יותר טוב מזה אין.

מסילות מפוצלות נותנות פחות גמישות, כי כל מסילה מוגבלת, הבעיה היא לא חימום כמו סטיית מתח, ו-Ripple & Noise, אבל PCP&C מתחייבים ל-1%, והם עומדים בהבטחה שלהם, ככה שזה לא בעיה

אכן, מבחינת מספרים אין ספק שה pcp מדהימים, החברה הכי טובה שיש לספקים היום.

מבחינת שקט אני די התאכזבתי מהם, יש לי את ה 510sli שלהם בצד, ברגע שמחברים לו מערכת עמוסת מתח

המאוורר שלו מגביר את המהירות ועושה זימוזום מאוד מאוד מרגיז, אני לא יודע אם זה גם ב silencer 750w הכתום שכותב הטראד התכוון אליו

אבל שווה בדיקה.

בקשר לדילמה בין ה m12 לסילברסטון, שתיהם חזקים מאוד, אממ מה שמפריע לי בסילברסטון זה שיש לו מאוורר 80 אחד, מהניסיון שלי עם ספקים

כאלו למרות שכתוב באתרים למינהם שהם שקטים, משום מה הם מזמזמים קצת, לכן לדעתי ה seasonic היא אופציה טובה מאוד, ספק מצויין, שקט להפליא ,

מודלרי, מחיר מצויין, חברה מצויינת שמייצרת ספקים ללא מעט חברות כמו ואני חושב שאפילו כמה דגמים של אנקט.

בכל אופן לאחר התלבטות לא קלה, זה יהיה בספק הבא שלי.

עריכה:

אוי אוי sorry על ההקפצה, לא שמתי לב לתאריך :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

אוי אוי sorry על ההקפצה, לא שמתי לב לתאריך :bash:

שטויות אח שלי.

שינתי את ההזמנה של הספק כל כך הרבה פעמים מאז בסוף הלכתי על הOCZ 700W. הבנתי שלא שווה לשים עוד 80$ שאני לא ארגיש בהם גם ככה.

שאלה לי אליכם קופרה וליאור. מבין הדגמים של ה700W וה750W איזה מבין הארבעה האלו אתם הייתם בוחרים.

M12

PCP&C

SILVERSTONE

PSL-6720P

והאם באמת כדאי לי לקחת אותו במקום הOCZ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ליאור (cupra) אמר:

אכן, מבחינת מספרים אין ספק שה pcp מדהימים, החברה הכי טובה שיש לספקים היום.

מבחינת שקט אני די התאכזבתי מהם, יש לי את ה 510sli שלהם בצד, ברגע שמחברים לו מערכת עמוסת מתח

המאוורר שלו מגביר את המהירות ועושה זימוזום מאוד מאוד מרגיז, אני לא יודע אם זה גם ב silencer 750w הכתום שכותב הטראד התכוון אליו

אבל שווה בדיקה.

לי לא יצא להפעיל אחד כזה, ובטח שלא בעומס שאמור להפעיל את המאוורר במהירויות נשמעות

אבל מצד שני אני מניח שהמערכת PhaseChange של ליאור אחראית לחלק גדול מההספק הנצרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...