קנייה קיבוצית של BF2142-כל מי שאפילו שוקל קניה-להכנס לפה. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קיבוצית של BF2142-כל מי שאפילו שוקל קניה-להכנס לפה.

tombcatz

Recommended Posts

טוב,עכשיו כש-BF2142 קרוב מתמיד,ואחרי שהתנסיתי בדמו והשתכנעתי,אני סבור שאני אקנה את המשחק השלם...

מכיוון ואני מקווה שאני לא היחיד שחושב ככה,חשבתי לתומי לעשות קנייה קבוצתית דרך אחת מחנויות המשחקים בארץ [פריק או אולגיימס]

בזמנו,כאשר Unreal tournament 2004 יצא,אירגנו דרך אתר GAMER ו-VGAMES קנייה קבוצתית שהכילה בסביבות ה-40 איש...ככה יצא ששילמנו מחיר נמוך בהרבה [המחיר המקורי היה 230,אנחנו שילמנו 175+קיבלנו פאד לעכבר של UT במתנה]

באופן עקרוני-הייתי פונה לאתר עם קהילה יותר ייעודית לעניין [כדוגמאת קהילת בגיימר],אבל מבדיקה קצרה אפשר להשתכנע ש-90% מהקהילה לא מעוניינים בכלל לקנות את המשחק [בייחוד קהילת ,שהם ממש נגד BF2142],לכן חשבתי שאולי אפשר לארגן את כל העסק דרך אתר יותר רציני,כמו HWZONE

התהליך עצמו הוא פשוט למדי-כל מי שמעונין לקנות את המשחק,צריך לציין זאת פה-אני רוצה לדעת אם יש לנו מספיק אנשים שמעוניינים לקנות את המשחק

במידה וכן [ואני מדבר על 15+ אנשים לפחות] אני יכול לפנות לאחת מהחנויות ולברר על הנחה לגבי הקנייה הקבוצתית

אם המבצע אכן יהיה תקף-כל מי שירצה לקנות את המשחק יישלח לי הודעה בה הוא נותן את שמו הפרטי ומס' טלפון [לא צריך כרטיס אשראי או משהו כזה כמובן!]

לאחר מכן-אני אספק לחנות את רשימת השמות ומספרי הטלפון של האנשים שמעוניינים לקנות את המשחק ומכאן זה כבר תלוי לגמרי בכם-אתם יכולים ללכת לחנות או להזמין ממנה טלפונית ו\או מהאינטרנט...כאשר אתם קונים את המשחק-תציינו שאתם נמצאים ברשימת הקנייה הקבוצתית ותאמרו את שמכם ומס' הטלפון שלכם-המוכר יבדוק ברשימה,יראה שזה נכון וייתן לכם את ההנחה עבור המשחק...פשוט,לא?

ANYWAY-כרגע שום דבר לא יוצא לפועל עד שאין מספיק אנשים

כל מי שמעוניין לקנות את המשחק-שיאמר "אני מעוניין",אם אתם רוצים לשאול שאלות או משהו דומה-אז תשאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעוניין, אבל אני חושב שיש לי איזו בעיה עם המשחק.

בדמו ניסיתי ליצור משתמש חדש וקיבלתי כל הזמן הודעות שגיאה בנוסח - The server is timed out.

לעוד משתמש בפורום זה קרה וזו כנראה בעיה של הספק שלי 013 ברק.

אם הדמו לא עובד לי, איך אני אוכל לסמוך שהמשחק המלא יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...