דר' מנגלה כחול-לבן - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דר' מנגלה כחול-לבן

Merrymoon

Recommended Posts

כאשר נדמה לנו שאין לנו עוד שפל, מגיע נמוך ממנו. 4 רופאים חשודים בביצוע ניסויים בקשישים ללא הסכמתם למען קידום אישי. אחד ממנהלי החקירה: "הם ביצעו ניסויים בכפייה, שבמקרים רבים לא רק שלא הועילו לבריאות החולים אלא לעתים גרמו על פי החשד למותם".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3312906,00.html

ושאף אחד לא יפקפק בי כאשר אני אומרת שאני סומכת על וטרינרים יותר מאשר על רופאים בבתי חולים! לאנשים האלו אין מצפון, ממש כמו לאנסים ורוצחים! הקידום האישי שלהם היה בחשיבות עליונה, שלא כמו חייהם וכבודם של האנשים בהם התעללו ואף הביאו למותם. אימרו לי, אנא, מה ההבדל בין רופאים אלו לבין רופאים נאצים שביצעו ניסויים בבני-אדם בזמן מלה"ע ה-2? דר' מנגלה לא ראה ב"מטופליו" בני אדם ולכן עשה מה שעשה בקור רוח. מה ראו אותם רופאים פושעים? חלק מן המטופלים הם אכן ניצולי שואה, מטופלת אחת היתה לה גם היכרות אישית עם דר' מנגלה (the real mccoy) וסרבה לניסויים, אם זאת הם התעלמו מבקשתה וביצעו ניסויים פולשניים וכואבים אשר אחריהם פיתחה חום גבוהה ונפטרה.

האם זאת הקלות בה פושעים כבדים מתחמקים מעונשים ראויים אשר גורמת לחלאות אדם כאלו לצאת ולבצע את פשעיהם? האם זאת הידיעה שהם יקבלו איזה 4 שנים על תנאי במקום עונש ראוי יותר? האם תתעורר מערכת המשפט מתנומתה ותתחיל כבר לפעול על מנת לשים קץ לתופעות כאלו ואחרות ולהרתיע מפלצות כגון אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי ממש מה לכתוב, זה פשוט מבחיל, או יותר כמו איך הם עדיין מסתובבים חופשיים האנשים* האלה.

הם צריכים להיות במאסר ממושך בבידוד מרוחקים מכל חברה. כי הם חבורה של רוצחים, או יותר מזה, הם מסוכנים לחברה ויש להסירם ממנה.

הם כמו סרטן ממאיר, שצריך לעקור לפני שיהרוג (או שמא כבר הרג).

*אנשים? לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעציב אותי לחשוב שאת משווה אותם למנגלה -כנראה שאת לא יודעת מה עשה מנגלה..

אני אתן לך דוגמה

לקח נשים בחודש תשיעי, קשר להם את הרגלים, תיזמן צירים , ובדק מתי הם מתו ומתי התינוק (שניסה ולא יכל לצאת ובתהליך הרג את האם) מת.

רק תדמייני את זה. זה אחד מתוך עשרות ומאות דוגמאות דומות.

עכשיו תחשבי שנית לפני שאת משווה מישהו למנגלה.

בבקשה ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

1. הם עשו דבר שלא יעשה. רק על עצמם הם חושבים. הם צריכים להכנס לכל החיים בכלא - או יותר טוב - שעליהם יעשו את הניסויים שהם עשו על חולים.

2. את מכלילה את כל הרופאים, ואני לא מסכים איתך. אבא שלי רופא, בעבר גם בבית חולים, והוא לא מסוגל בכלל לחשוב על ביצוע מעשים איומים כאלה. זה רק קומץ קטן של רופאים אגואיסטים שחצנים, ולא כל הרופאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעציב אותי לחשוב שאת משווה אותם למנגלה -כנראה שאת לא יודעת מה עשה מנגלה..

אני אתן לך דוגמה

לקח נשים בחודש תשיעי, קשר להם את הרגלים, תיזמן צירים , ובדק מתי הם מתו ומתי התינוק (שניסה ולא יכל לצאת ובתהליך הרג את האם) מת.

רק תדמייני את זה. זה אחד מתוך עשרות ומאות דוגמאות דומות.

עכשיו תחשבי שנית לפני שאת משווה מישהו למנגלה.

בבקשה ממך

הרשה לי להבטיח לך שהיא, כמו כל אדם אחר, יודעת בדיוק מה עשה מנגלה.

במה שונאים הרופאים האלו? הם בצעו ניסויים בבני אדם שגרמו לאנשים האלו סבל רב, ובסופו של דבר בחלק מהמקרים למותם. במה זה שונה?

כאב? יש.

מוות? יש.

חוסר אנושיות? יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאב? יש.

מוות? יש.

חוסר אנושיות? יש.

נכון שהרופאים הללו התנהגו בצורה אכזרית מאוד לאנשים שהם היו צריכים לטפל בהם, אבל אתה מקצין.

עדיין שום דבר לא ישתווה לכאב שמנגלה גרם.

למוות שהוא עשה (אף אחד לא יודע את המספרים האמיתיים אבל הם היו גבוהים מאוד כולל תינוקות וילדים רבים)

ולכמה שהוא היה לא אנושי..

אז אל תשוו.

אין מה להשוות- אתם לא מבינים שזה ממעיט ממעשיהם של הנאצים ?

אני לא רוצה להתחיל להכנס לדיון פילוספי על זה

אולי אתם צריכים להזכר בזוועות כדי לראות שאין ממש בסיס להשוואה.

יש הבדל בין כאב לכאב, בין מוות למוות, ובין התנהגות הנאצים לרופאים הללו.

ודרך אגב ניסויים קליניים נערכים בבני אדם כל יום.

השאלה אם זה בהסכמה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא "התנהגו בצורה אכזרית מאוד לאנשים שהם היו צריכים לטפל בהם", הם ביצעו בהם ניסויים קליניים מסוכנים על דעת עצמם. ניסויים מכאיבים עם סיכוי גבוה למוות (כפי שאנחנו רואים)

אז שוב- מה בדיוק שונה? המספרים? אם לא היו עוצרים אותם עכשיו, זה היה ממשיך, ולך תדע לאן המספרים היו מגיעים....

השוואה לא ממעיטה בכלל ממעשיהם של הנאצים, בשני המקרים המעשים האלו לא מתקבלים על הדעת, ואנשים כאלו הם חלאות האנושות.

אז מה שונה? שמנגלה היה תחת הכותרת "נאצי", ואלו לא. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש הבדל

אתם אולי לא רוצים לראות את זה אבל יש הבדל

יש הבדל בין מוות בעינויים רבים למוות ללא סבל למשל. אל תסתכלו רק על התוצאה הסופית אלא גם על הדרך זה הדבר היחיד שמשנה

יש הבדל בין כאב לכאב אתם משום מה מתעלמים מעובדות החיים ומסתתרים אחרי אמרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...