מה הכי טוב לגיימינג ? LCD או CRT ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הכי טוב לגיימינג ? LCD או CRT ?

RgGolbraich

Recommended Posts

יש לי שאלה קטנה בנוגע למסכים .

אני מתלבט , מה עדיף יותר למשחקים , מסכי LCD העכשויים שמגיעים ל 2MS , או מסכי CRT הטובים והישנים.

בלי להתיחס ליתרון של המקום שכל אחד מקנה מה עדיף יותר וטוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שני המסכים נמצאים בטווחי מחירים שונים.

מסך LCD איכותי עולה כ-2000שח ומעלה.

מסך CRT איכותי עולה כ-1000שח ומעלה.

אם התקציב מאפשר, קח מסך LCD איכותי כי לדעתי אין שום הבדל היום בביצועים בין שתי סוגי המסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LCD לא שווה את הכסף .... לפי דעתך

לפי דעתי מאוד שווה את הכסף

גם לדעתי , יש לך מקום על השולחן , נפתרו בעיות הריענון והמריחה וזה , והכי חשוב (לדעתי ) , אתה לא צריך בכלל להתעסק עם לסנכרן את התצוגה עם המסך כי הוא תמיד בקצה , וזה טוב , לי יש CRT ואני מת כבר להחליף אותו , ואני לא קטן ... בקיצור אחיי הגיימרים , הגיע הזמן לעידן החדש !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה קטנה בנוגע למסכים .

אני מתלבט , מה עדיף יותר למשחקים , מסכי LCD העכשויים שמגיעים ל 2MS , או מסכי CRT הטובים והישנים.

בלי להתיחס ליתרון של המקום שכל אחד מקנה מה עדיף יותר וטוב יותר?

2MS זה בין גווני אפורזה לא אמיתי ....

מסך CRT זול יותר טוב ממסך LC?D זול

מסך CRT יקר יותר טוב ממסך LCD יקר

למשחקים אין מה לעשות לפי רוב הכתבות שקראתי וקראתי המון ה CRT יותר טוב

למרות שלי יש LCD ואני משחק בו ולדעתי אין הבדל כאשר המסך על העוצמה הכי גבוהה בחדר חשוך ! כל מצב אחר ה CRT מנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי , האם באמת כמו שאמרו כאן בתגובות לא שווה לקנות LCD והאם שווה לחכות למשהו אחר ? ומה האחר הזה אמור להיות וכמה זמן לחכות ? ונגיד ואני לדוגמה רוצה לקנות LCD , איזה נתונים אני צריך לבדוק כדי שאדע שזה מסך טוב ויתאים לי לגיימינג וגם לשאר הדברים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי , האם באמת כמו שאמרו כאן בתגובות לא שווה לקנות LCD והאם שווה לחכות למשהו אחר ? ומה האחר הזה אמור להיות וכמה זמן לחכות ? ונגיד ואני לדוגמה רוצה לקנות LCD , איזה נתונים אני צריך לבדוק כדי שאדע שזה מסך טוב ויתאים לי לגיימינג וגם לשאר הדברים ?

1. חברה טובה , לדוגמא , VIEWSONIC , אמ... יש עוד אבל אני לא זוכר עכשיו , אה כן , גדולים

2. 2MS זה סבבה לגיימינג , אבל אם אין לך תקציב לזה , 8MS יספיק +

3. שווה לחכות , כל הזמן מפתחים את זה , BENQ לאחרונה השיגה פריצת דרך בLCDים שלה , וזה רק עניין של זמן עד שהאחרים יטפסו עלייהם גם

4. לגיימינג , זה נוח 19" , אבל גם 17" לא נורא , תלוי בתקציב

5. חיבור DVI או DVI-I חובה, כי כל כרטיסי המסך החדשים מכילים את החיבורים האלה וזה חשוב , זה גם איכות תמונה מעולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...