Leadtek 7600GT results - עודכן בעמוד 3.. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Leadtek 7600GT results - עודכן בעמוד 3..

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל לאקסטרים יש זיכרונות 1.2NS לא? בתכלס חוץ מהזיכרונות והביוס אני חושב שזה אותו כרטיס בול.. הוא נראה בול אותו דבר והוא אוברקלוקר מעולה...

אבל גם הכרטיס הקודם של לידטק וכרטיסים אחרים עם רגיל וזה מגיעים לתוצאות דומות(לא בזיכרון..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסתדר לי משהו... אני צופה עכשיו בתוצאות של 3dmark05.

יש המון אנשים שהגיעו עם ה7600GS לאיזור ה8000-9000 נק' ב3DMARK05. וזה כרטיס יחיד ללא SLI

איך זה שהגעת "רק" לאיזור ה6800 עם GT?

אני ללא אובר קלוק עומד על 4400 עם ה7600GS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שראיתי בחלק מהמקרים רשום שזה single

במקרים אחרים(למשל הראשון שקיבל 15000) יש לו שני כרטיסים ורשום.

לי יש 12K + ב-05 עם שני 7800GT והבחירה בידי עם לרשום 2 או 1 או לא לרשום כלום ולכן צריך לראות לפי הציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני רוצה למדוד את התוצאה שלי באופן מהימן, איך אפשר לדעת איפה למקם אותה?

אפשר למקם אותה באורביט, רק לעשות השוואה לפי אותה מערכת, כי אחרת זאת לא השוואה.

3DMARK מושפע מזכרונות,מעבד בצורה משמעותית ולכן ההשוואה חייבת להיות לפי אותה מערכת.

חוץ מזה שצריך להכיר\להבין ציונים ולדעת שיש זיופים ובנוסף גם כרטיסים DUALים\SLI\CF וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך - יש לך את גירסאת הEXTREME ומעבד יותר טוב משלי..

ואם להתחשב באוברקלוק אז הכרטיס שלי לא הרבה יותר מהיר משלך(שלך עומד על 800 לזיכרונות ו590 לליבה ושלי על 840 לזיכרונות ו630 לליבה..)

עם מעבד כמו שלי והכרטיס שלך בלי היית מקבל משהו כמו 6600-6500..

בלי קשר לזה כמו הכרטיס שלי גם הכרטיס שלך לא כזה טוב באוברקלוק כל עוד לא עושים לו VMOD.. מה גם שיש לנו אפשר להגיד אותו כרטיס רק שלשלי לא קוראים :o בכל מקרה אני לא מאמין שתגיע רחוק בOC.. אבל הכל אפשרי :)

בקשר לכרטיסי 7600GS שעושים 8000-9000 - או שזה גירסאת האקסטרים עם זיכרונות מטורפים וVMOD.. או שזה 7600GS בSLI עם OC נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך - יש לך את גירסאת הEXTREME ומעבד יותר טוב משלי..

ואם להתחשב באוברקלוק אז הכרטיס שלי לא הרבה יותר מהיר משלך(שלך עומד על 800 לזיכרונות ו590 לליבה ושלי על 840 לזיכרונות ו630 לליבה..)

עם מעבד כמו שלי והכרטיס שלך בלי היית מקבל משהו כמו 6600-6500..

בלי קשר לזה כמו הכרטיס שלי גם הכרטיס שלך לא כזה טוב באוברקלוק כל עוד לא עושים לו VMOD.. מה גם שיש לנו אפשר להגיד אותו כרטיס רק שלשלי לא קוראים :o בכל מקרה אני לא מאמין שתגיע רחוק בOC.. אבל הכל אפשרי :)

בקשר לכרטיסי 7600GS שעושים 8000-9000 - או שזה גירסאת האקסטרים עם זיכרונות מטורפים וVMOD.. או שזה 7600GS בSLI עם OC נחמד...

אה, חשבתי שהאקסטרים פשוט בא עם מיוחד, לא ידעתי שיש לו גם שיפור בביצועים...

עריכה:

ומה בנוגע ללינק של התוספת הזאת לדרייברים של NVIDIA? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...