שלום גיבורים =) עזרה בקניית מחשב בבקשה... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום גיבורים =) עזרה בקניית מחשב בבקשה...

PsyCollector

Recommended Posts

אהלן חברים...

אני צריך את עזרתכם בבקשה

קראתי קצת (הרבה בעצם) בפורומים לגבי מפרטים, אבל בגלל שקראתי יותר מידי נראה לי שנהיה לי סלט בראש :s07: - עיינתי גם במפרטים רק שאני לא יודע מה להחליט - אולי אתם כן ! ! ! ! !

אני צריך את עזרתכם בבקשה בקניית מחשב

צריך מפרט ואם אפשר גם חנות מומלצת לקנייה - חשוב שזה היה באזור הדרום (ב"ש) כי אני קצת חושש לקנות מהאינטרנט

(שמעתי קצת על K.S.P אבל אני לא יודע אם היא אמינה מספיק)

נתחיל בתקציב

5000 ש"ח או בלחץ 6000 לא יותר

כולל מסך *.*.*

(לא מזומן אולי 3-4 תשלומים אם זה משנה )

אני רוצה מחשב בעיקר בעיקר למשחקים! ( לא רק. אולי קצת קצת עריכת , צפייה בסרטים וגלישה באינטרנט)

משהו שירוץ טוב לפחות בזמן הקרוב - שנה או קצת יותר ( לא ממש זמן קרוב אבל נגיד)

דגש חזק על משחקים בגוף ראשון כמו גוסטריקון החדש, NBA LIVE 2007, JUST CAUSE (הכוונה למשחקים כבדים)

לא יודע אם זה אפשרי בתקציב הזה אבל לפחות שהיה קרוב

ללא צורך בציוד הקפי מיוחד - אבל את הבסיסי שהיה כמו סבירים לסאונד , מקלדת ועכבר (לא אלחוטיים) מסך 17 או 19 דק שמומלץ למשחקים

(מה שיותר כדאי לתקציב)

העדפות לחלקים של חברות - משהו מוכר טוב ואמין שהוא בעל אחריות

כרטיס קול ממוצע - לא פשוט ביותר אבל גם לא הכי יקר - העיקר שישמעו טוב

אני מניח שבקשר לקירור אז חשוב שהיה כי זה אמור להיות מחשב למשחקים שלא אמור להתחמם מהר

לגבי העיצוב אז לא דגש למשהו מיוחד אבל שיראה כמו מחשב נורמלי של שננות ה 2000 ולא קופסא לבנה משעממת ( אני מעדיף להשקיע יותר את הסכום בחלקים הכרחיים)

חשוב מאוד שהחלקים במחשב היו תואמים אחד לשני (המחשב שיש לי היום לצערי הורכב ללא תאימות מלאה ככה שבהתחלה היה לי בעיות עם המחשב משהו שאני לא רוצה שיקרה כמובן מה גם שהיום אני מבין טיפה יותר)

השורה התחתונה היא מחשב חזק למשחקים =)

*. כמה הערות - יש לי הארד דיסק 200 GB

MAXTOR עם החיבור המוזר הזה עם הכבל האדום - SATA 2 נדמה לי, שאני לוקח מהמחשב הישן

ככה שאני צריך עוד הארד דיסק בין 160-200 ג'גה - רק יש לי 160 ג'גה ככה שאני בבעית מקום - עכשיו יש לי 320 ואני כל יום צריך לשבור את הראש מה למחוק )

תודה רבה רבה לכל העוזרים (=_=)

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

או בקיצור שנה כותרת.... חחח :D

אמממ למה אתה צריך עוד 160/200 GB?

לא מספיק 200 יש לי כימעט 1000G ואני משתמש רק בסביבות 160...

אתה בדיוק כמוני לא עורך או עורך רציני בפוטושופ בשביל מה עוד 160G :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...