מעריב,  יום שישי,  עסקים@מחשבים איזה שטותניק!   - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעריב,  יום שישי,  עסקים@מחשבים איזה שטותניק!  

yoav9

Recommended Posts

דווקא אני חשבתי יותר בכיוון של ג'יבריל...(רג'וב ;D ).

כנ"ל

ודבר שני תחפש את החברים שלך יש לי כבר יותר מחצי שנה אולי עוד מעט שנה ודבר אחד לא קרה לי

הטיעונים האלה היו פה כבר עוד לפני שבאת אז תחזור למקום ממנו באת (בטח עזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!! כתבתי לו על השטויות שהוא כתב והנה התגובה:

לרן שלום

אין לי מספיק זמן להסביר לך כמו לילד עובדות שלומדים באוניברסיטה בפקולטה להנדסה. כדי להמחיש לך את ההבדל בין אינטל ל אני מחזיר אותך לאסון ורסאי. התקרה של אולמי ורסאי נבנתה בזול נראתה בסדר והיתה יכולה להחזיק מעמד שנים והמחיר שלה היה כשליש ממחיר תקרה רגילה מבטון. שנינו יודעים מה קרה כשהיה עליה עומס בלתי רגיל לאורך זמן...

אני לא מכיר אותך אבל תאמין לי שהידע המקצועי שלי נרחב מספיק הרבה מעבר למה שאתה יודע. אני ביקרתי בחדרים הנקיים של אינטל ועוד חברות לייצור מעבדים כשאתה ינקת חלב ואל תספר לי על ביקורות של "מומחים" . את הכתבה לפני שנשלחה לדפוס קראו עשרות משווקים בתחום המחשבים וגם חברים שמבינים ענין אולי יותר ממבקרים עליהם אתה מסתמך.

שיהיה לך יום נעים

המבקרים לצורך העניין ששלחתי לו כדי שילמד קצת הם anandtech וטום.

הבן-אדם פשוט כסיל..

אני לא מאמין שהוא השווה את לאסון ורסאי. :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון, נארגן כתבת נגד, אני אשלח אי מייל אליו, אבקש שהוא יגיד לעיתון שקבוצת גולשים רוצים לארגן כתבה שלפי דעתם הרבה יותר נכונה. נתחלק כול אחד יעשה קטע מסויים, סתם בשביל הקטע

encoder מעבדים

omer8 לוחות אם

onn_the_vy יעשה כרטיסי מסך

minimizer יעשה זיכרונות

בסוף השבוע תהיה לנו כתבת נגד, בתקווה מעריב יפרסמו אותה ולא יצנזרו הכול וככה נביעה את דעתנו בעיתון

מי שבעד שיגיד מי שבעד וגם רוצה לכתוב שגם יגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

indeed...

אני לא זוכר אם היית במפגש אבל דנו בעיניין דומה שם (אחרי ביקור קצת בעתיד מחשבים). המסקנה: אתה קטן מידי והעיתון לא רוצה סיכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...