מעריב,  יום שישי,  עסקים@מחשבים איזה שטותניק!   - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעריב,  יום שישי,  עסקים@מחשבים איזה שטותניק!  

yoav9

Recommended Posts

כולם לקרוא את הכתבה הזו של השטותניק הזה שכתב שהשנה הפנטיום 4 היה מדהים, שההבדל בין הmx 200 ל400 זה בכמות פיקסלים שהוא יכול לעבד, שטותניק!

כל כך הרבה שטויות, ש-AMD לא נתנה תחרות השנה ופנטיום 4 יותר טוב מה-XP כי הוא פחות מתחמם וכל מיני שטויות כאלו.

מי שלא מצליח לקרוא שלפחות ישלח מכתב מחאה לכתובת הבאה:

masaf@maariv.co.il.

ומי שלא רוצה שלפחות יביא לי ביקורות על הפנטיום 4 מול xp וכאלה, ציטוט: "הge force 3 עולה פי 4 מסידרת הכרטיסים הקודמים" או "הדגמים שהציפו את השוק הם mx200 או mx400 עם מעבד GNU של nvidia המשמשים לעיבוד גרפי מהיר והצגה תלת מימדי טובה" "ההבדל בין הדגמים מתבטא במספר הפיקסלים שהמעבד הגרפי מעבד בשנייה". פנינת חכמה נוספת של הכותב הנבון, אסף מרגלית, בנוגע לכרטיסי הראדון של ATI היא: "חסרונם הגדול הוא בכך שלא נכתבו להם מספיק דרייברים ע"י יצרניות המשחקים ובחוסר ההתאמה שלהם ללוחות האם או לתוכנות מערכת ההפעלה השונות". הכותב החכים בדבריו כאשר ייעץ לקוראים "לעיין בטבלות השוואות הביצועים באתרי המשחקים" לפני הקנייה. (הערת ביניים: על מה לעזאזל הוא מדבר?!). עוד דבר שכותב אחר התייחס אליו, שפשוט המם אותי והפיל אותי מהרגליים בשל כמות האינטיליגנציה הטמונה בו, היה נתינת הכותרת "לוחות נדירים" ללוחות המיועדים למעבדי . לפני הכותרת המפוצצת הזו, הופיעו הכותרות "מתאימים לפנטיום 4" ן-"תצורה ותיקה" שהתייחסה למעבדי הפנטיום שלוש. בפירוטו על הכותרת "לוחות נדירים" התייחס הכותב, שכבר הוכיח לנו שהוא חכם ופיקח ביותר, שהצ'יפסטים KT266/KT266A תומכים בזכרונות מסוג ו-SDRAM וכן נותנים תמיכה בערוצי 6... (מה?!).

למציאת פנינים של חכמה נוספות, קראו בעיון רב את המגזין "עסקים ומחשבים" מתאריך ה-27.12. אנו רק מבקשים מכם לשלוח לכתובות הדואל המצויינות שם E-MAILS כועסים ולועגים, כדי לתמוך ולפרגן להם על כתיבת הסיכום הנהדר והשנון של שנת 2001.

נכתב ע"י yoav9_wanna_be, OmEr8 ו- Ido9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך תשובה מהירה, זה נמצא במעריב של יום שישי, או של יום חמישי, כי ה27 היה יום חמישי.

אם כן אני יורד לקנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם לקרוא את הכתבה הזו של השטותניק הזה שכתב שהשנה הפנטיום 4 היה מדהים, שההבדל בין הmx 200 ל400 זה בכמות פיקסלים שהוא יכול לעבד, שטותניק!

כל כך הרבה שטויות, ש-AMD לא נתנה תחרות השנה ופנטיום 4 יותר טוב מה-XP כי הוא פחות מתחמם וכל מיני שטויות כאלו.

מי שלא מצליח לקרוא שלפחות ישלח מכתב מחאה לכתובת הבאה:

masaf@maariv.co.il.

ומי שלא רוצה שלפחות יביא לי ביקורות על הפנטיום 4 מול xp וכאלה, ציטוט: "הge force 3 עולה פי 4 מסידרת הכרטיסים הקודמים" או "הדגמים שהציפו את השוק הם mx200 או mx400 עם מעבד GNU של nvidia המשמשים לעיבוד גרפי מהיר והצגה תלת מימדי טובה" "ההבדל בין הדגמים מתבטא במספר הפיקסלים שהמעבד הגרפי מעבד בשנייה". פנינת חכמה נוספת של הכותב הנבון, אסף מרגלית, בנוגע לכרטיסי הראדון של ATI היא: "חסרונם הגדול הוא בכך שלא נכתבו להם מספיק דרייברים ע"י יצרניות המשחקים ובחוסר ההתאמה שלהם ללוחות האם או לתוכנות מערכת ההפעלה השונות". הכותב החכים בדבריו כאשר ייעץ לקוראים "לעיין בטבלות השוואות הביצועים באתרי המשחקים" לפני הקנייה. (הערת ביניים: על מה לעזאזל הוא מדבר?!). עוד דבר שכותב אחר התייחס אליו, שפשוט המם אותי והפיל אותי מהרגליים בשל כמות האינטיליגנציה הטמונה בו, היה נתינת הכותרת "לוחות נדירים" ללוחות המיועדים למעבדי . לפני הכותרת המפוצצת הזו, הופיעו הכותרות "מתאימים לפנטיום 4" ן-"תצורה ותיקה" שהתייחסה למעבדי הפנטיום שלוש. בפירוטו על הכותרת "לוחות נדירים" התייחס הכותב, שכבר הוכיח לנו שהוא חכם ופיקח ביותר, שהצ'יפסטים KT266/KT266A תומכים בזכרונות מסוג ו-SDRAM וכן נותנים תמיכה בערוצי 6... (מה?!).

למציאת פנינים של חכמה נוספות, קראו בעיון רב את המגזין "עסקים ומחשבים" מתאריך ה-27.12. אנו רק מבקשים מכם לשלוח לכתובות הדואל המצויינות שם E-MAILS כועסים ולועגים, כדי לתמוך ולפרגן להם על כתיבת הסיכום הנהדר והשנון של שנת 2001.

נכתב ע"י yoav9_wanna_be, OmEr8 ו- Ido9.

קראתי ותאמת גם רציתי לכתוב על זה פה אבל לא היה לי כוח(לא חבל לבזבז משאבי אנוש על אידיוטים???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר שלכם מושקע אבל התוכן אללה יוסטור.

מה אתם מבינים ?

האתלון וה הם תנור לא אכזב במיוחד אם תעשו להם OVERCLOCKING. תלכו ליבואן בלוד ותשאלו אותו כמה חזרו אליו בזמן האחרון.

על הביצועים אף אחד לא מתווכח אבל מה יצא לנו מהביצועים אם המעבד ילך כל שבועיים שלושה.

וכמה עולה כרטיס מסך של G3 ? לא 1600 ש"ח פי 4 מכרטיס G2 ?

ואיך אתם מערבבים כתבות אחת בשניה כמו סלט ?

יאללה תלכו לפצח את הקודים של בחינות הבגרות שלכם חבל על הזמן...

תתעסקו בעיקר.

בברכת חפרים ... cwm26.gif 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gibril (גרביל?), אולי תלך מפה?

אף אחד לא אוהב אנשים שנירשמים לפורום בשביל לכתוב "מה אתם מבינים?", לקשקש עוד כמה שטויות, וללכת...

אם שלחו אותך - תמסור להם שהם מוזמנים לפרסם באתר אם הם חושבים (ובצדק) שיש לו השפעה על הקונים בארץ!

אם נשלחת ע"י עצמך - אני מרחם עליך.. באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה השטויות האלו?

ברור שamd מתחמם יותר, נכון, אחרי שבועיים שלושה, אפשר להגיד שאתה ממש מדבר שטויות!

תשאל אנשים כמה שנים יש להם בלי כלכול אחד!

ge force 2 ti עולה 800 שקל, פי 4 יוצא 3200 שקל, ממ אפילו לא קרוב...

V7700 Pure - GeForce 2 GTS - 200 MHz - 32 MB DDR - AGP עולה 670 שקל, כפול 4 יוצא, ממ 2680, ממש לא!

V7100T/32 - GeForce 2 MX - TV OUT - AGP a שעולה 600 שקל פי 4 יוצא 2400 שקל, עכשיו אתה מבין שאתה מדבר שטויות, ואנחנו יודעים שעירבבנו בין השתי כתבות, אתה רוצה שנכתוב את זה בידיעה נפרדת חדשבתי שמספיק שנכתוב כמה מעריב חסרי הבנה בידעיה אחת!

אין לי ממש בעיה אם תביא טיעונים, אבל אין לך!

וברגע שאתה אומר שמעבדי מתחממים ונשרפים תוך שלושה שבועות אתה פשוט, אבל פשוט מדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...