לפני קנייה- הבדל של 1200 ש"ח במפרט זהה בין 2 חנויות מובילות! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני קנייה- הבדל של 1200 ש"ח במפרט זהה בין 2 חנויות מובילות!

yael levi

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני ממש לפני קניית מחשב חדש (בימים הקרובים) וכמו כולם אני עושה סקר שווקים בין החנויות השונות

[אגב , לבסוף רכשתי את ה EIZO Flexscan S1931 ונהנת מכל רגע :D ]

העלתי קובץ ובו מפרט כמעט לחלוטין זהה והבדל של 1200 ש"ח בין נועה מחשבים ל iqpc

שאת המחיר הנמוך אני מקבל ב - www.iqpc.co.il

14921513149314931488151415021508151.jpg

שני הבדלים היחידים (שלפי ראות עיני לא מצדיקים את הסכום הרב הנ"ל ואת זה אני מעוניינת שתביעו את דעתכם עליה- אולי טעיתי ???) הם:

הכרטיס מסך ה x1900xt 256mb של אחד של connect3d והשני של shappire - זניח לטעמי !

ההבדל השני הוא בזכרון של ה TWINMOS בiqpc הוא CL4 ובנועה היא CL5 - מהו ההבדל בינהם והאם הוא זניח ?

*אני יודעת שנועה מחשבים חנות אמינה וידועה האם אפשר לישון בראש שקט במידה ואני אקח את המפרט הזול יותר מ iqpc )

בנוסף להבדל אני מעוניינת שתתנו לי ביקורת על המפרט שבניתי (שיהיה לשימושים מגוונים ובין היתר למשחקים) וישמש אותי ביעילות בשנים הקרובות :yelclap:

תודה רבה ומחכה לתגובות

יעל :silly:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון על חנויות אסור פה ככה שאי אפשר לתת לך חוות דעת על אף חנות.

נראה שב IQPC לא כללת הרכבה.

כמו כן בנועה יש 3% להנחת מזומן.

ועדיין ההפרש במחיר גדול מאוד.

CL4 עדיף על CL5.

ספייר או קונקט - לא משנה. בכל מקרה תוסיפי קרור שקט כמו הזלמן VF900CU לכרטיס הזה שחם ורועש.

אם נותנים לך שלוש שנות אחריות אני הייתי הולך על המחיר הזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ברוכה הבאה :hi:

אני הייתי ממליץ לך לחשוב על ספק של 450W ליתר ביטחון.

כרטיסי המסך שיתמכו בDX10 ידרשו ספקים של 450W ומעלה.

ככה, בהשקעה קטנה יחסית היום תוכלי לשדרג את כרטיס המסך בעתיד ולחסוך קניה של ספק חדש רק לצורך שידרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שב IQPC לא כללת הרכבה.

המחיר שלהם כולל הרכבה מבעוד מועד

CL4 עדיף על CL5.

מה זה אומר בדיוק cl4 ומה ההבדל בינהם

אני הייתי ממליץ לך לחשוב על ספק של 450W ליתר ביטחון.

הליברטי 400w של enermax לא יספיק ? וכמו כן לא נראה לי שיש ליברטי של אנרמקס של 450w אלא רק 500w

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב של המפרט של נועה בכלל לא נכון יוצא 6470 ש"ח ולא 7140 ש"ח - טעות

אין טעות , פשוט שכחת לחשב שלזכרון של twinmos יש שני חתיכות של 1024mb (סה"ב 2gb )

מישהו יכול לענות לי על השאלות הקודמות ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי CL4 זה טוב יותר וליותר פרטים תקראי את הסטיקיס במעבדים לוחות אם וזכרונות.

הכרטיס שלקחת יחזיק לך די הרבה זמן ככה שאני לא יודע עד כמה שדרוג ל DX10 יעניין אותך. יש HYPE מסביב לנושא של צריכת החשמל של ה DX10 והרבה בבל"ת. לכן הציעו לך לקחת ספק חזק יותר כדי שיהיה "מוכן ל DX10". אני חושב שליברטי 400 יחזיק גם כרטיסים של DX10 (נורמליים). אבל האמת שאף אחד לא ממש יודע. הכל דיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות -אז אם כך אתה רק מחזק אותי לקנות בחנות הזולה יותר משמעותית (וגם נותנת לדבריך טוב יותר...)

הבדל סכום כזה כזה לא הולך ברגל במיוחד לסטודנטים :hat:

אינטגרל --

אם נותנים לך שלוש שנות אחריות אני הייתי הולך על המחיר הזול

לא הבנתי , על מה שלוש שנים אחריות ?

**האם הלוח אם - שיהיה או ds3 או s3 של גיגהביט (לא החלטתי עדיין אם שווה את ההפרש) תומך בטכנולוגית האלחוט כמו כך שאני יוכל להתחבר לראוטר מרוחק או שצריך לקנות כרטיס מיוחד עבור זה ? ? ?

כמו כן אני מבקשת עוד חיזוקים /הערות לגבי המפרט שבניתי - זה חשוב לי

תודה רבה על הסובלנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים, מחירים זולים באים עם אחריות מצומצמת. לכן אמרתי שתבדקי.

ה S3 מספיק.

המפרט מצויין אם הוא למשחקים.

אולי תוסיפי קרור שקט למעבד כמו ה SCYTHE NINJA PLUS או ה GALCIALTECH 5700.

הלוח בא עם כרטיס לרשת חוטית לא לאלחוטית. אם את צריכה אלחוטית תצטרכי להוסיף כרטיס מתאים. תתייעצי בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כאן לא הגיוני, לא יכול להיות הבדל כזה בין חנויות. שתביני שהרווח של חנות מחשבים על מחשב הוא איפשהו בין 10-20% לעומת מחיר יבואן ועלות ההרכבה.

עיקר ההבדל כפי שאני רואה אותו הוא בזיכרון.

אני דיי בספק שמקבלים Twinmos CL4 במחיר כזה, ובכלל CL4 של Twinmos לא נפוץ בארץ ולכן זה חשוד.

המחירים של הזכרונות קפצו בחודש האחרון, ואפילו ב-KSP שהיו ממש זולים ב-Twinmos המחיר הוא כרגע 630 ש"ח לסטיק בודד של 1GB של CL5, ולדעתי הם מביאים ישירות מהיצרן.

גם המחיר של המעבד, אין מצב שהוא כל כך נמוך.

ה-S3 מספיק טוב.

תצטרכי כרטיס רשת 802.11b/g בשביל רשת אלחוטית (מלבד ראוטר בתומך בזה כמובן)

תבדקי כמה אחריות מקבלים על: מעבד - לוח אם - - כרטיס מסך - צורב - ספק כח

גם מחיר כמו שהוא אמר אם הם עובדים על מזומן ברוב החנויות תקבלי הנחה, ה-3% הללו זה עוד איזה 200 ש"ח.

בקיצור - משהו כאן מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

14941499151214931503.png

אמרתם משהו מסריח בקשר לזכרון אז העלתי את התמונה - המחיר הוא 935 ש"ח - האם זו טעות הקלדה ?

וכמו כן ההרכבה היא עליהם במקרה שאתה קונה מחשב מחשב ולכן לא כלולה במפרט .

כפי שציינתם בדקתי את האחריות בחלקים השונים של המפרט, כל החלקים נותנים 3 שנים חוץ מ המארז והצורב שמקבלים שנת אחריות אחת.

משום מה במעבדים , הדור החדש של המעבדים אינו מופיע תחת הקטגוריה ולכן איני יודעת כמה אחריות מקבלים עליו וכנ"ל גם המחיר שלא ציינתי בתחילת התרד !

מכיוון שאני גרה רחוק מאשדוד (איפה שהחנות ממוקמת) ואני יזמין את המפרט מהאתר שלהם ומכיוון שהדיון על החנויות המחשבים בפורום אסור - הודה שמי שיש לו נסיון לטוב או לרע עם החנות IQPC ישלח לי הודעה פרטית - כי אני הולכת להוציא אלפי שקלים ואיני רוצה ליפול בפח :kopfpatsch:

תודה על הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...