ההתרשמויות שלי מנגנים מובילים בשוק - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתרשמויות שלי מנגנים מובילים בשוק

MDK

Recommended Posts

אהלן

ברצוני לכתוב פה התרשמויות שלי מנגנים מבדיקה עם אוזניות KOSS PORTAPRO בחנויות באג וHANDY בדיגינגוף:

CREATIVE VM 30GB - הנגן מרשים מבחינת העיצוב, איכות שמע מצויינת וחזקה, אך דבר אחד מאוד הפריע לי - הכפתורים הרגישים שגם המוכר וגם אני וחבר שלי התסבכנו איתם.

SANDISK SANSA E2XX - טוב הגלגלת לא כל כך נוחה, העוצמת שמע היתה חלשה עם האוזניות, והבנתי שהוספת הזיכרון מאטה מאוד את המכשיר, שלא נדבר שמאפשרת רק לשים מוזיקה

IPOD VIDEO G5 - איכות שמע דומה מאוד לקריאטיב. הנגן מעוצב יפה אבל שוב - לא משתלם לדעתי, אלא אם כן יהיה 80 GB במחיר טוב - פחות מ2000 שקל

ARCHOS 504 - ממשק לא נוח, עוצמת שמע חלשה מאוד עם האוזניות שלי

IAUDIO A2 30GB - ממשק מצויין, איכות שמע ווידאו טובים מאוד, תחושה של גימור איכותי

נראה לי שבמחיר של 1600 שקל הIAUDIO X5L 30GB הינו קניה מעולה. אני אישית לא מבין למה אנשים כאן לא מרבים לגלות התלהבות מהנגן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי איכותי הוא לא, נתחיל בזה. יש את ה H320 כנגדו, ככה שכבר התואר הזה נשלל ממנו.

נמשיך בזה שהוא בלטה רצינית, ולמי שרוצה לראות - יכול להכין מראש, כי זה מה שהוידאו על המכשיר יגרום אחרי חודש. (אני יודע שהתייחסת לעניין המוזיקה)

נסיים בזה שהג'ויסטיקים של iAudio, אלו שמופיעים ב X5 וב A2 בפרט, הם הדבר הכי מעצבן שנתקלתי בו אי פעם. יש כל כך הרבה שטח מכשיר פנוי, למה לא לדאוג לניווט נורמלי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...