עזרה עם בת. - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

אני חושב שאפשר לסכם את כל הת'רד הזה ב:

vardacarestt3.jpg

ולדעתי אם ויטניר או (איך שלא קוראים לה) לא הייתה מצטרפת לדיון הזה, אז כולכם הייתם פשוט מאבדים כיוון עם המאצ'ואיסטיות בשקל שלכם.

תחשבו קצת על מה היה קורה באמת אם היא לא הייתה בדיון הזה חחח ::):cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאמינו לי, ידידות זה חרא של דבר.

לא יוצא מזה שום דבר טוב חוץ מריכולים חסרי פשר.

מילא אם אלו בנות שאתם מכירים ופה ושם פוגשים במקומות הבילוי שלכם וכו', אבל לא להיות בקשר של ידידות עם אהבה אפלטונית וכל השיט הזה זה סתם צרות.

תחזור אלינו כשתגדל שפם בר מצווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בוחר חברים שהם אנשים טובים, שעוזרים לך, תומכים בך, מיעצים לך, שאתה נהנה בחברתם, זה לא משנה אם יש להם ציצים או לא.

במיוחד כאשר חברות(אני שונה את המילה ידיד, כי זה פחות מחבר זה שזה מהמין השני לא מפריע ממישהו/י להיות חבר/חברה שלכם בלי להיות הבוי/גירל פרינד שלכם...) טובות יכולות לעזור לך להשיג בנות שבוא נגיד בלי התערבות עליונה לא היה לך אפילו סיכוי שהן יתעטשו עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בוחר חברים שהם אנשים טובים, שעוזרים לך, תומכים בך, מיעצים לך, שאתה נהנה בחברתם, זה לא משנה אם יש להם ציצים או לא.

במיוחד כאשר חברות(אני שונה את המילה ידיד, כי זה פחות מחבר זה שזה מהמין השני לא מפריע ממישהו/י להיות חבר/חברה שלכם בלי להיות הבוי/גירל פרינד שלכם...) טובות יכולות לעזור לך להשיג בנות שבוא נגיד בלי התערבות עליונה לא היה לך אפילו סיכוי שהן יתעטשו עליך.

מעטים המקרים שהתרחיש הזה באמת מתממש, והמקרים האלו קורים בעיקר כאשר גם הגבר לא נמשך לידידתו.

כשיש משיכה אז אפשר להגיד שלום לידידות המופלאה, כי הגבר פשוט ישקיע את כל מאמציו בלגרום לאישה ליפול בקסמו.

הכי מעצבן לקבל את ה-"Kiss of Death" כמו שחברי קורא לה, שזו בעצם הדחייה והוספתך למעגל הידידים הקרובים של הבחורה - ומזה באמת לא קורה שום דבר טוב, עדיף פשוט לנתק קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...