מהירות הורדה איטית (מאוד איטית) באזורס 013 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות הורדה איטית (מאוד איטית) באזורס 013

DiSc@MaN

Recommended Posts

עוד משהו נתקל במהירות איטית באזורס עם 013?

אני מחובר ב2.5M

מהירות ההורדה לא עוברת את ה30 ולרוב היא על 15~ גם כאשר מורידים כמה דברים ביחיד.

ניסיתי כבר להוריד את הפייר וול, לפתוח פורטים במודם, להחליף מודם...

חושב לציין שמהירות העלה תקינה וכן מהירות הגלישה גם כן.

עוד משהו נתקל בתופעה?

יש פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות הנמוכה קורת עם כל סוגי הקבצים, גם קבצים שיצאו אתמול ויש להם הרבה מפיצים. קבצים שפעם היית ימוריד ב80-100 היום עושים טובה כשהם יורדים ב15.

ניסיתי להחליף פורטים.

אתמול גם דיברתי עם התמיכה שלהם והתומך טען שהחברה לא מגבילה כלום.

יש פה מישהו עם 013 שאין לא בעיות מהירות? שנדע אם זה החברה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של 013 כבר זמן, לפני מספר חודשים התחילה תופעה שהתקשורת לחול, ובמיוחד לארה"ב, הייתה איטית במיוחד, ירדה ממש ל15-20 קיי, 30 במקרה הטוב.

התקשרתי ל013, אחרי מספר בירורים, שאלות ותשובות, איש התמיכה נתן לי יוזר זמני להיתחבר אליו, דרך היוזר הזה המהירות הייתה מעולה.

איש התמיכה הנחמד הודיע לי שהוא יעתיק את כל ההגדרות מיוזר הניסיון הזה ליוזר שלי, וכך הוא עשה, שעתיים לאחר מכן גלשתי כבר במהירות הכי גבוהה שהחיבור שלי מסוגל, לכל העולם.

תום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של 013 כבר זמן, לפני מספר חודשים התחילה תופעה שהתקשורת לחול, ובמיוחד לארה"ב, הייתה איטית במיוחד, ירדה ממש ל15-20 קיי, 30 במקרה הטוב.

התקשרתי ל013, אחרי מספר בירורים, שאלות ותשובות, איש התמיכה נתן לי יוזר זמני להיתחבר אליו, דרך היוזר הזה המהירות הייתה מעולה.

איש התמיכה הנחמד הודיע לי שהוא יעתיק את כל ההגדרות מיוזר הניסיון הזה ליוזר שלי, וכך הוא עשה, שעתיים לאחר מכן גלשתי כבר במהירות הכי גבוהה שהחיבור שלי מסוגל, לכל העולם.

תום.

מה שמוכיח שחברת האינטרנט שולטת בעדיפויות

בתור משתמש חדש אתה מקבל עדיפות אבל אחרי שאתה הופך ללקוח נאמן המהירות יורדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...