המלצה לכבל DVI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכבל DVI

kipi25

Recommended Posts

שלום,

אני מקווה שזה המקום הנכון....

אני הולך לקנות מסך L204WT, שככל הידוע לי לא מגיע עם כבל DVI, לכן אאלץ לקנות בנפרד.

האם יש הבדלים ניכרים בין הכבלים השונים הנמכרים בחנויות? האם גם הכבל הכי זול (50~ ש"ח) יעשה את העבודה או שעדיף להשקיע קצת יותר?

אפשר לקבל המלצות?

תודה מראש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שזהו כבל שמעביר אות דיגיטלי או שהוא עובד או שלא, ולכן גם כבלים זולים יעשו את העבודה.

(זה כמו שאתה מעתיק דיסק מוסיקה BIT-BY-BIT, לא יהיו הבדלים באיכות הצליל מכיוון שהמקור הוא דיגיטלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ולכן אם הכבל יעבוד אז הוא יעבוד ב-100% (ללא איבוד איכות כלל) ואם הוא לא יעבוד אז הוא לא יעבוד.

תחשוב שיש לך דף עם מליוני מספרים שאתה מעתיק אותם לדף נוסף, בסוף הדף אתה צריך לעשות איזהו חישוב על המספרים, וזה צריך להתאים בדיוק לחישוב שנעשה על הדף המקורי, אם תהיה טעות של מספר אחד מבין המיליונים אז החישוב לא יתאים כלל (זה לא שהוא יתאים "קצת", זה כמו משוואה ריבועית שבסוף יש לך את השורש - או שהכל נכון והשורש יוצא בדיוק כמו שהוא אמור לצאת או שיש טעות איפשהו בחישוב [וזה בכלל לא משנה אם זה טעות קטנה או טעות גדולה) ואז השורש לא יוצא כמו שהוא אמור לצאת כלל]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל כבל יש השפעה על האיכות הסופית אם זה בתמונה,במוזיקה או במידע גם אם זה דיגיטלי וגם אם לא!

ההבדלים בין כבל פשוט לכבל של חברה טובה הם באיכות הייצור, בסינון רעשים שמפריעים לאות ובעוצמת האות (והם גם באים בד"כ עם אחריות לכל החיים).

אבל גם יש הבדל משמעותי במחיר ביניהם

והשאלה היא האם התוספת במחיר לכבל איכותי שווה לך - תבדוק מחירים בין כבל פשוט לכבל של מותג ותראה אם אתה מוכן להוסיף את ההפרש ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אין דבר כזה "איכות מספקת" או "לא מספקת", המידע הוא דיגיטלי - 0 יראה 0 גם בצד השני וכנ"ל לגבי 1, אם 0 בצד אחד יראה 1 בצד השני לא תהיה תמונה בכלל.

http://www.directron.com/dviguide.html#history

http://www.pacificcable.com/DVI_Tutorial.htm

אני יכול להביא קישורים כאלה עד אין סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא כמה מבין האפסים והאחדים שמרכיבים תמונה שלמה יתקבלו (ברור שלמשתמשים רגילים זה מאוד זניח)

בכל מקרה תמיד עדיף מוצר איכותי של מותג גם בכבלים

בשורה התחתונה לרוב הגדול של האנשים זה לא ישנה כבל איכותי או פשוט מבחינת תוצאה סופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהמידע עובר דיגטלי לא אומר שאין חשיבות לאיכות הכבל

במידה ויהיה כבל לא איכותי שיגרום לשיבושים יראו תצוגה אבל יהיו הפרעות ופריימים חסרים

באותה מידה גם כבל הוא דיגטלי וכידוע בכל לא איכותי יש איבוד חבילות שמאט משמעותית את הרשת (אבל היא עדיין עובדת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...