טורניר FIFA 2007 שלב הבתים!רשימה מעודכנת של יצירת הקשר בדף הראשי! הטורניר מתחיל! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טורניר FIFA 2007 שלב הבתים!רשימה מעודכנת של יצירת הקשר בדף הראשי! הטורניר מתחיל!

avi2014

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה, נראה לי שכל הקטע הזה עם הליגה לא ממש הולך. קצת קשה לארגן שכולם ישחקו אחד עם השני לפי מחזורים תוך קביעה מראש שחייבים לשחק.

לדעתי צריך לארגן משהו יותר בכיוון של ליגת סולם שבה כל אחד יוכל לשחק כמה שהוא רוצה.

אם אתם רוצים אין לי בעיה לארגן כזה דבר רק תנו לי אישור ואני יתחיל עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גל 5 אני נגדך רציתי לעשות איתך היום אבל בסוף שיחקתי כדורגל(במציאות..) אם אתה רוצה משחק היום בסביבות 10-12 בלילה משהו כזה למה אני יוצא עכשיו סתם לסנוקר עם כמה חברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה איזה הפסד דפוק בחיי באיירן הקבוצה הכי איטית שקיימת סבתא שלי רצה מהר יותר יווו איזה הפסד דפוק..

ודרך אגב זה הפעם השלישית כבר באשכול הזה שאני שואל אותך אם אפשר כבר להחליף למנצ'סטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה איזה הפסד דפוק בחיי באיירן הקבוצה הכי איטית שקיימת סבתא שלי רצה מהר יותר יווו איזה הפסד דפוק..

ודרך אגב זה הפעם השלישית כבר באשכול הזה שאני שואל אותך אם אפשר כבר להחליף למנצ'סטר

אתה לא חייב להודיע, כל עוד אתה מחליף לקבוצה שהיריב שלה לא בחר בה כבר לפניך אתה יכול להחליף, זה לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להודיע, כל עוד אתה מחליף לקבוצה שהיריב שלה לא בחר בה כבר לפניך אתה יכול להחליף, זה לא משנה

אה אוקיי אז מעכשיו אני מנצסטר אין עוד מנצסטר בבית שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...