הוספת RAM למחשב - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת RAM למחשב

Dmoney

Recommended Posts

היי,

יש לי 2 סלוטים על הלוח-אם לחיבור RAM. האחד ריק והשני תפוס עם 256MB מסוג .

אני רוצה להוסיף עוד למחשב. מה אני צריך לבדוק בזכרון שאני קונה כדי שתהיה תאימות עם המערכת הקיימת ?

* מצורף קובץ hardwrae2.pdf עם המפרט המדויק הקיים (המידע החשוב לדעתי מודגש באדום).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח שלך תומך בדואל צ'אנל אז עדיף לך לקנות את אותו זכרון, אבל יש לך 256 אז עוד 256 לא יעזור ממש

אתה יכול לקנות 512 ופשוט להוסיף אותו ל256 הקיים אומנם לא תנצל דואל אבל יהיה לך יותר ושיפור בביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

ועוד 2 שאלות אחרונות:

1.

אם הלוח שלך תומך בדואל צ'אנל אז עדיף לך לקנות את אותו זכרון, אבל יש לך 256 אז עוד 256 לא יעזור ממש

אתה יכול לקנות 512 ופשוט להוסיף אותו ל256 הקיים אומנם לא תנצל דואל אבל יהיה לך יותר ושיפור בביצועים...

איך אני יודע אם הלוח שלי תומך בדואל צ'אנל?

2. אם אני אנסה לחבר זיכרןן שהוא Registered כאשר הלוח-אם שלי לא תומך בזה, יהיו בעיות או שזה פשוט יעבוד ללא תמיכה בRegistered ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתנסה דבר כזה?

זכרון REG עולה פי כמה מזיכרון רגיל והוא איטי יותר

כי יש לי אפשרות להשיג זכרון ECC REG ממישהו שאני מכיר וזה יוצא לי יותר זול.

אני יודע שהלוח שלי תומך בECC ומה שנשאר לי לבדוק זה השאלה ששאלתי...

הבעיה היא שהלוח-אם שלי תומך רק עד 266MHz, ו512MB עם 266MHz (בגלל הלוח-אם יותר מזה לא יעבוד) זה יותר מדי יקר בשבילי. לכן אני מתפשר על 256MB עם 266MHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש מהירות אז תשכח מecc, הם יותר איטיים מזכרונות "רגילים".

מה שגם אין לך ממש צורך בתיקון שגיאות, נכון?

אני יודע. התכוונתי להתקין אותם ופשוט לנטרל את אופציית הECC דרך הביוס.

זכרונות ECC אפשר להפעיל על הלוח (פשוט לא יהיה שימוש ב-ECC), אבל Registered לא יעבדו

אם זה ככה, אז כנראה שאני צריך לוותר עליהם.

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...