תראו איזה מפגר בית הספר שלי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו איזה מפגר בית הספר שלי

MiniMizer

Recommended Posts

מקרה שהיה:

חבר טוב שלי לומד במגמת תקשורת, בכיתה יא'.

הוא עומד בראש פרויקט להקים עיתון בית ספרי, פרויקט של 2 יחידות (מתוך 5).

הוא העורך של העיתון, הוא אוסף חומר מהכתבים ומארגן אותו.

באתר כמובן ישנן גם , שמצולמות, נסרקות ומועלות לאתר.

לפני כמה ימים, הביאו לו כ-30 , ביניהן של הבית ספר, וסתם של ילדים וכו'.

באחת התמונות מופיעה ילדה מסוימת. את התמונה הזו, שאין כל טעם להעלות לאתר, הוא שמר לעצמו ומאוחר יותר הביא אותה למישהו אחר מהכיתה שלי.

אותו מישהו מריץ אתר פרטי שבו הוא יורד על ילדים מהשכבה. הוא העלה את התמונה של הילדה וכתב איזושהי ירידה טפשית.

הילדה הזאת התעצבנה וההנהלה "עלתה" על העניין והכל הגיע לידי כך שחברי עומד לקבל 0 בפרויקט (להזכירכם, 2 יח"ל).

עד כמה שאני יודע, אין לבית ספר שום זכות לעשות כך היות ומדובר באתר פרטי, אתר שאין לו שום קשר לבית הספר.

האם אני טועה? מה הייתם ממליצים לו לעשות?

Any thoughts?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל אתה טועה, מאותו רגע שהתמונה שהובאה אל חבריך לצורך הפרוייקט שלו.

לא הייתה לו שום זכות להעביר את החומר לחבר שלו ולהעלות את זה לאתר של החבר..

להנהלה יש זכות להעניש אותו (אבל אין שום זכות לתת לו 0 !!!) על זה יש חוק של משרד החינוך !!!!

אם כבר אז עונש משמעתי (כמו להשאר עוד כמה שעות, עבודה קהיליתית ;D, או לנקות את הזבל כל יום בכל הכיתות)

אבל אסור לשנות ציונים !!! (אלא אם האתר שהוא בונה באמת גרוע ::))

בכל מקרה אסור היה לו לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד.

מותר להם להעניש אותו, אבל אסור להם להוריד לו את הציון בגלל זה, אפילו לא בנקודה אחת.

שילך עם זה למשרד החינוך (ילך = טלפון או שניים), ובטח אפילו יענישו את הביצפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעשה החבר שלך פסול ללא ספק מבחינה מוסרית ובית הספר כמוסד "מחנך" יכול לשקול ענישה. מצד שני למיטב זכרוני חל איסור על הפחתת ציון עקב בעיות משמעת, ומה שתארת הוא בוודאי שלא בעיה של הישגים בלימודים ולכן בית הספר אמור למצוא עונש יצירתי כמו שצויין בהודעות הקודמות...

למישהו יש עוד רעיונות? חוץ מלנקות את הכיתות ולרוקן זבל?

כשהייתי מפריע בשיעור לשון המורה היתה אומרת לי לצאת החוצה לקחת מטאטא לחפש את השרת ולעזור לו בניקוי המסדרון, אני עד היום לא תופס איך נתתי לה לדבר אלי ככה. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי מפריע בשיעור לשון המורה היתה אומרת לי לצאת החוצה לקחת מטאטא לחפש את השרת ולעזור  לו בניקוי המסדרון, אני עד היום לא תופס איך נתתי לה לדבר אלי ככה.  >:(

לי המנוולת היתה אומרת לי להשאר יום ארוך, עם עונש, בד"כ היו עוד איזה 20 ילדים שנשארו גם, אז פשוט לא נשארתי והעתקתי את העונש ממי שעשה אותו והגשתי לה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תקנה של משרד החינוך שאוסרת הורדת ציונים על הפרות משמעת הוא יכול להסתמך על זה,

מצד שני הילדה יכולה אפילו לתבוע אותו אם היא תבין שהוא לא הוענש....

היום היתה כתבה ב wala על זה שתפסו "רשת פדופילים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...