זקוק לדעות על שני מארזים Raidmax Smilodon\ Compucase 6920 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לדעות על שני מארזים Raidmax Smilodon\ Compucase 6920

gmppaz

Recommended Posts

תקנה ציפסטק יש לי אותו הוא Tower והוא יפה טוב לי יש מאוורר אחד מאחורה 120 ושלוש של 90 בצד שמאל ואפשר להוסיף עוד שתיים בצד ימין הוא מקרר טוב אם חשוב לך הקירור אני יכול להראות לך את החום של החלקים במחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יהיה ליברטי 500, יעשה את העבודה בהוצאת החום? חוץ מזה, אני ראיתי פעם בפנדה שיש להם מאוורר שיכול להיות 120 מ"מ אבל עם צינור כזה גם ל80 מ"מ, אולי זה יהיה שימושי פה...

חוץ מזה, הריידמאקס הוא בגודל של הקומפוקייס?

לא בדקתי, אבל ה-6920 הוא גדול, אני לא חושב שהריידמאקס בגודל שלו,

אבל תבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שבדקתי, אז אני חושב שכן אבל שוב, אולי אני טועה :-\

אני יודע שהקומפוקייס הוא סופר מידי טאוור ככה שאולי הם אותו דבר.

אם הם באותו הגודל אני חושב שאלך על הריידמאקס, יש לו גם את ה"פלטת" נשלפת שזה בהחלט נדיר ונחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yuval1101 אני לא יודע למה אתה פוסל את המש בכל הנושאים שפתחו והוא הוצכר רק אתה אמרת שהוא לא טוב. כל מי שקנה אמר שהוא יותר טוב מ COMPUCASE. אני אישית מאוד אהבתי את העיצוב שלו, רגיל כזה והאוורור שלו אולי ניראה לך לא טוב אבל זה עובדה שהוא כן (בהשוואה למחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 6920, אתה יודע את דעתי עליו.

קניתי אותו בתור מארז זמני עד הP180, אבל אני מאוד אוהב אותו ולא אחליפו !

הוא 53 ס"מ גובה, המון מקום, לדעתי הוא FullTower כמו שליאור אמר, משום מה באתר היצרן רשום MIDI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yuval1101 אני לא יודע למה אתה פוסל את המש בכל הנושאים שפתחו והוא הוצכר רק אתה אמרת שהוא לא טוב. כל מי שקנה אמר שהוא יותר טוב מ COMPUCASE. אני אישית מאוד אהבתי את העיצוב שלו, רגיל כזה והאוורור שלו אולי ניראה לך לא טוב אבל זה עובדה שהוא כן (בהשוואה למחיר).

בוא אני אסביר לך למה אני לא אוהב אותו.

יש לו מאוורר אחורי של 120mm שמוציא אויר כמו לכל מארז עם ממוצע, 3 מאווררים בדלת השמאלית שכל מה שהם עושים זה לקרר את הדיסקים הקשיחים ( ואם יש לך אפילו 2 אז גם אחד יספיק ) והם לא מקררים שום דבר אחר, וכבר הסברתי למה ואת העבודה הזאת מאוורר של 120mm בחזית היה עושה כבר ואפילו טוב יותר, בנוסף יש לו את 2 המאווררים של ה-92mm שמכניסים אויר, אחד מול הכרטיס מסך, שזה מיקום טוב, ואחד מול המעבד שזה מיקום דפוק למאוורר לדעתי כי כבר יש שם את המאוורר למעבד וזה יכול לדפוק לו את העבודה, בעיקר אם הוא מוציא אויר ואז זה בכלל הורס, ואז ככה אין שום מאווררים שזורקים אויר קר על החלק הימני של הלוח אם וכל מה שיש שם וזה חבל והקירור נראה צולע מאוד, כי מה שיוצא זה:

- מאוורר אחורי של 120mm שמוציא :xyxthumbs:

- מאוורר של 92mm שמכניס על הכרטיס מסך :xyxthumbs:

- מאוורר של 92mm שמכניס אויר על המאוורר של המעבד :nono:

- מאוורר של 92mm בדלת השמאלית שזורקים אויר קר על הדיס קשיח :xyxthumbs: אבל ישר יוצאים מהמארז דרך הרשת ולא מקררים שום רכיב אחר :nono:

- 2 מאווררים של 92mm בדלת השמאלית שלא זורקים אויר על כלום ( כמה כבר דיסקים קשיחים יש לבנאדם ממוצע? 2?! ), ישר יוצאים מהמארז ומרעישים :nono:

וזאת הסיבה שאני לא אוהב את המארז בכלל והייתי נותן לו ציון ממש ממש עלוב מבחינת שזה אחת הדברים הכי חשובים במארז => הייתי נותן לו ציון נמוך כמארז בכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, אתה לא יכול לדבר על כל המארזים של חברה מסוימת, אל איזה מארז ספציפי את מדבר?

ומה שחסר במארז לדעתי, זה מאווררים שיכניסו אויר קר על החלק הימני יותר של הלוח אם איפה שהזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...