הליברטי 400 שלי מת, עזרה בבחירת ספק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליברטי 400 שלי מת, עזרה בבחירת ספק

D-Bang

Recommended Posts

קניתי את המחשב רק לפני חודש וחצי

הלכתי לפי ההמלצות פה ולקחתי את הליברטי 400 של אנרמקס

לא יודע מאיזו סיבה.. המחשב אפילו לא היה מופעל באותו זמן, קרתה הפסקת חשמל ומאז המחשב (או יותר נכון הספק) לא חזר לחיים (בדקתי עם ספק אחר הכל עובד בסדר גמור).

עכשיו אני רוצה לנסוע לחנות שיחליפו לי אותו, אבל ראיתי שאין להם ליברטי 400 במלאי (לא בטוח שאני רוצה אותו בכלל)

מה אתם אומרים על אחד מאלה כאופציה חלופית:

Enermax Noisetaker 485W

Coolermaster Regular 430W Rev 2.0

המפרט שלי לא מתוחכם מדי מבוסס

Core2 E6400

7600GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין יש לך אפשרות לחכות תחכה..

הוא עדיף על כולם פה

אבל אם אין ברירה עדיף NOISRTAKER אני חושב

אם יש לך מצב להחזר כספי על ההפרש היתי בכלל לוקח איזה FSP 400 שגם ככה יהיה אוברקיל למפרט שלך..אז שלא נדבר על ליברטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא חושב שזה בגלל הפסקת חשמל, זה פגם בספק.. גם הג'נרי שלי עבר ים הפסקות חשמל והחזיק חמש שנים בלי בעיה

וברור שיש אחריות, לא התכוונתי לקנות אחד חדש... אלא להחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לפי מה שאני רואה, 100% זה לא בגלל ההפסקת חשמל, אם המחשב היה סגור, אז אין מצב שיקרה משהו לספק, מאיפה הבאתה את זה???

ושנית, בגלל הפאשלה הזאת אני לא מציע לך לרדת מהליברטי, הוא אחד הספקים!!! יש לי אותו, וכשאני משחק בכל מני משחקים כשעתיים, אתה בכלל לא שומע אותו!!! הוא כלכך שקט שזה לא יאומן, אני לא האמנתי שהוא יהיה כזה שקט!!!

והוא הרבה יותר טוב מכל הספקים שכתבתה, ומומלץ על כל ספק אחר במחיר של לפחות 550 שקל, ואולי גם 600, ואני לא מגזים, לפני שקניתי אותו שאלתי את ליאור הידוע ( ;) ) עליו והבאתי לו את הספקים הכי טובים שיש עד 600 שקל ( כאלה שגם 500W ), והוא אמר לי שהליברטי הכי טוב והכי חזק, אז אם ליאור אמר, מי יגיד לא ;)

בקיצור, תתאזר בסבלנות, אין שום ספק שהליברטי שווה את זה, אלא אם כן אתה רוצה לקבל החזר כספי ולקנות ספק זול יותר כי אתה צריך את הכסף למשהו ( למרות שזה עדין לא ישתלם כשזה מדובר בליברטי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לפי מה שאני רואה, 100% זה לא בגלל ההפסקת חשמל, אם המחשב היה סגור, אז אין מצב שיקרה משהו לספק, מאיפה הבאתה את זה???

אתה בטוח? כי אני די סבור אחרת... ::)

גם כשהמחשב לא דלוק, הספק עדיין מחובר לחשמל וגם אז הוא עדיין צורך זרם (שמעת על מצב STANDBY?)

אז בהחלט אפשרי שקפיצת מתח של החשמל בבית יכלה לגרום להרס הספק

ובקשר לספקים שרשומים למעלה, כולם מעולים, וכולם יחזיקו את המפרט שלך בלי שום בעיה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופר הקברים צודק

האמת היא שב-99% מדובר על בעית חשמל שגרמה למוות המוקדם (navk2 D-Bang בעיות חשמל נראות ונשמעות אחרת במקומות שונים)

תבדוק אפשרות לקבל ספק חלופי מהחנות / יבואן עד שיגיע ליברטי 400W שמגיע לך לפי האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? כי אני די סבור אחרת... ::)

גם כשהמחשב לא דלוק, הספק עדיין מחובר לחשמל וגם אז הוא עדיין צורך זרם (שמעת על מצב STANDBY?)

אז בהחלט אפשרי שקפיצת מתח של החשמל בבית יכלה לגרום להרס הספק

ובקשר לספקים שרשומים למעלה, כולם מעולים, וכולם יחזיקו את המפרט שלך בלי שום בעיה בכלל

בסדר, אז אני בטוח ב-99%.

שמע, הליברטי זה ספק על רמה, ואני לא חושב שהפסקת חשמל אחת תהרוג אותו, גם לי בחיים היו כמה הפסקות חשמל ( לפני שקניתי את הליברטי ) ואפילו הספק הג'נרי שלי המשיך הלאה.

אבל עזוב את זה, זה לא משנה, יש לו את האחריות והם חייבים להחליף/לתקן לו את הספק גם במקרים כאלה.

ואולי באמת שאר הספקים יחזיקו, אבל לא כמו הליברטי, הוא יהיה כלכך שקט שאתה לא מאמין ( מניסיון כמובן ), ואם בעתיד תרצה לשדרג, אז הוא רוב הסיכויים יוכל להחזיק לך :xyxthumbs: חוץ מזה שהוא מגיע עם ערכת סליבינג ( החוטים כבר מוסלבים ) שזה תורם לזרימת אויר ( יותר נכון פחות פוגע בה ), ורק ערכה כזאת עולה איזה 50 שקל, אז זה ממש משתלם, כמה כסף כבר תרויח מהחלפת הספק לספק אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין, אני לא מדבר פה על להרוויח כסף.. אלא ספק שיעשה את העבודה, מוזר לי שספק כזה יקר קרס בהפסקת החשמל הראשונה.

יכול להיות שהיה איזה קצר בתוך הספק עצמו וזה מה שגרם להפסקת החשמל מלכתחילה?

ובכלל חשבתי שבליברטי יש הגנות מינימליות נגד קפיצות מתח/זרם לא?

חוץ מUPS יש עוד דרך למנוע תקלות כאלה בעתיד (אם זה אכן חשמל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע.

אבל הליברטי הוא הכי טוב מבין כל מה שאתה יכול לקנות במחיר שלו וגם קצת יותר ( כבר אמרתי את זה ), אין לך מה להתלבט בכלל, תישאר איתו.

ושוב, זה לא בטוח שהבעיה היא בהפסקת חשמל.

אז מה אתה הולך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך מהר לקנות חדש ??

הספק רק בן חודשיים תפנה לחנות, (תנסה להריח אותו צריך להיות ריח אם הוא שרוף

תלוי כמה זמן חלף).

ויתרת על האחריות?

פרוק מתח מהספק, פתח את אספק, תסתכל עליו, יש שם פיוז תוציא ותסתכל, שרוף?

תחליף פיוז ב 20 אגורות.

HaimTS

נ.ב חשמל זה לא התחום שלי אז תזהר לא להתחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח... אנשים אני לא מוותר על שום אחריות ולא מתכוון לרכוש שום ספק חדש!!! אני מדבר פה על החלפה בלבד

יובל: דיברתי עם המוכר, הוא אמר שכרגע יש בעיה עם היבואן הם לא יודעים בדיוק מתי יחודש המלאי (אמר להתקשר עוד יומיים)

בנתיים הציע לי אופציה חלופית, שהם יתנו לי ספק ג'נרי כלשהו וברגע שיחודש המלאי יחליפו לליברטי חדש.

אני אתקשר עוד יומיים נראה מה יגידו לגבי ההספקה, לפי זה נחליט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...