איזה כרטיס זכרון לקנות (miniSD) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס זכרון לקנות (miniSD)

bykeking

Recommended Posts

מחר בבוקר אני מקבל את ה-N73 החדש שלי (:D)!!

אז ככה, אני צריך כרטיס בשביל כל התוכנות, המשחקים, המוזיקה, התמונות והווידאו שאני הולך לשים עליו.

אני רוצה לקנות כרטיס של שני ג'יגה (כי זה המקסימום עד כמה שידוע לי) אבל אין לי מושג של איזה יצרן כדאי לי. חשבתי על אחד של sandisc. איך הם?

ואם לא של san אז אני צריך המלצה לאחד אחר. אם יש בארץ זה גם נחמד למרות שאני חושב שאני פשוט יזמין אחד מאיביי כי זה יוצא בסביבות 40$ כולל משלוח.

תודה וחג שמח :)

ד"א, ביקורת קצרה + של המכשיר יגיעו מחר בערב או ביום שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אני יקנה של . ראיתי גם שההבדל בין איביי לארץ הוא בסביבות ה50 שקל אז אני חושב שאני יקנה בארץ.

ואני עדיין לא מוצא בכמה הטלפון תומך. באתר של לא כתוב אז פרסמתי הודעה בפוקט.

חג שמח :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אתה יכול להגיד לי איפה בדקת? כי בפוקט אמרו לי ששני ג'יגה עובד מצויין. אני יודע שהרבה פעמים אומרים שהמכשיר תומך בפחות ממה שהוא תומך בהחלט. אני יודע שזה גם משתנה עם ה- firmware.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת מסוימת לא זוכר בדיוק...

ואם מישהו בדק וכרטיס של 2GB עובד סבבה אז מה טוב..

כי חבר שלי יש לו את ה6280 ורשום שהוא תומך בעד 1GB..

הוא קנה של 2GB והזיכרון אומנם עובד כן..אבל עד שהוא פותח לו תקיות וכו לוקח זמן..(הוא החליף ל1GB בסוף)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחיפשתי גם כרטיסים, נתקלתי בזה שיש די הרבה סוגים של כרטיסים (מדובר על סוגים שונים של אותה חברה- אני בדקתי סאן דיסק):

1. mini SD.

2. mini SD ultra2

3. mini SD ultra3

4. mini SD X60

5. mini SD X80

6. mini SD X120

כל הכרטיסים הנ"ל בדקתי עבור 1GB.

כמובן שהמחירים שונים בין אחד לשני.

ממה שהבנתי ההבדל בין כולם הוא במהירות.

השאלה היא , עבור הפלאפון האם המהירות כל כך משנה?

כי אם למשל דווח על כך שכרטיס של 2GB מאט את המכשיר, אז אולי אם אקנה כרטיס מהיר כמו ה-ultra 2 למשל (שממה שקראתי מעביר 10mb\s בעוד שהרגילים מעבירים 5) אז אולי הבעיה תיפטר והמהירות תהיה כמו ללא כרטיס זיכרון?

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...