נראה לי שיש לי תועלת \ווירוס - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה לי שיש לי תועלת \ווירוס

gjook

Recommended Posts

גם אני קיבלתי את זה מכמה.. לא נכנסתי עד שקיבלתי את זה מחבר טוב שלי... נכנסתי ללינק ואז הנוד קפץ מהר ואמר לי שזה וירוס...

מזל.

אף פעם אל תפתתחו תתקינו דברים בלי תשאלו קודם מה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שלח לי את זה אבל לא התייחסתי כי ראיתי שהדמו שלBF2142 כבר הורד, אחרי שראיתי פה את זה אז חשדתי שאותו אחד ששלח לי באייסיקיו, הוא שלח את אותו קובץ ומסתבר שזה נכון! אז נכנסתי לאייסיקיו וקיללתי אותו! אני שונא פשוט את האנשים האלה ששולחים קישורים בלי להגיד שום דבר (לפחות מה שהציל אותי זה הדמו לראשונה ולשנייה זה השיחה הזאת שנפתחה, תודה לך gjook)!!!! :yelclap:

אתה אידיוט, אף בן אדם לא שולח לך את זה, זה משתלט לבד ושולח לאנשים בלי שבעלי האי סי קיו ידעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נורטון מצא אצלי את הוירוס הזה לפחות 6 פעם (משוכפל) ולא הורדתי שום exe (אולי מישהו אחר בבית... עוד צריך לבדוק את זה). בכל מקרה, אתמול שלחתי את המייל להגרלה... מקווה שיש לכם אנטיוירוס שמה 0_ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נדבקתי.....

ואני לא מצליח למחוק אותו...

יש קובץ שמופיע בתהליכים כשאתה לוחץ CTRL ALT DEL

syssthtic משהו כזה... סוגרים אותו ואז אפשר למחוק את winbpowr.exe ואת snmpmmcn.dll

אבל גם אחרי שמוחקים אותם אחרי כמה זמן sysshtic הזה קופץ חזרה והקבצים האלה חוזרים שוב.

ניסיתי גם לעצור את RESTORE ולנסות למחוק אותם אחת ולתמיד אבל הם חוזרים אחרי כמה זמן גם...

מישהו גילה איך נפתרים מזה????? אני לא רוצה להיכנס ל-ICQ כדי לא לשלוח לעוד אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל התגובות עדיין לא הבנתי מה צריך לעשות בכדי להוריד את התולעת.

איזה אנטי וירוס מוריד זאת בצורה טובה .

כמו כן איזה אנטי וירוס בדוק חוסם את הכניסה של התולעת הזאת.

אנא תשובות עניניות בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שלום!

יש לי את ה-W32-Stration אבל לא קיבלתי שום קישור לא באייסי ולא באימייל, לא הורדתי שום דבר לא מוכר ולא התקנתי שום דבר לא מוכר. האייסיקיו ממשיך לפעול כרגיל ולא ראיתי שום השפעות אבל בערך פעם ביום הסימנטק אנטיוירוס מודיע לי שצריך להפעיל את המחשב מחדש כדי למחוק את הוירוס.

אגב, הרצתי את הקובץ הסרה שפורסם פה וזה לא עזר.

איך אני פותר את הבעייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בלילה קיבלתי ממישהו מהרשימה קישור כזה, כששאלתי אותו "מה זה" הוא לא ענה, ישר יצאתי מהחלון.

זאת לא הפעם הראשונה ששולחים לי קישורים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...