בעיה באינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באינטרנט

lalush33

Recommended Posts

בס"ד

שלום חברים.. יש לי בעיה!

יש לי שני מחשבים..יש ויש ראוטר של 3com ..המהירות של האינטרנט היא 1.5m אבל שאני לוחץ קונטרול אלט דליט ואז בלשונית של הרשת כתוב 54.0 mbps וללמחשב השני 100mbps..זה השאלה הראשונה שלי למה זה מתחלק...

שאלה שנייה: המהירות כל הזמן צונחת לי ...היא מתחילה 54 mbps ולאט לאט יורדת עד ל11.0 mbps בערך.. כל העוזרים תודה רבה חג שמח ושבת שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות של האינטרנט היא 1.5m אבל שאני לוחץ קונטרול אלט דליט ואז בלשונית של הרשת כתוב 54.0 mbps וללמחשב השני 100mbps..זה השאלה הראשונה שלי למה זה מתחלק...

הוא פשוט מראה לך את המהירות המקסימילית של הרשת שאליה יש לך חיבור פיזי. אני מנחש שמחשב אחד מחובר בעזרת כבל ב 100 מגה

ביט ( 100BaseTX ) והמחשב השני מחובר בצורה אלחוטית ב 54 מגה ביט ( IEEE 802.11g ).

בקיצור אם עוד לא קלטת אין לך חיבור ישיר לרשת החיצונית שלך ( ה 1.5 מגה ביט ) רק לרשת הפנימית שלך, והמידע

מנותב החוצה (כשיש צורך) על ידי הראוטר שלך.

ועוד דבר: 154 = 100 + 54 ולא 1.5

שאלה שנייה: המהירות כל הזמן צונחת לי ...היא מתחילה 54 mbps ולאט לאט יורדת עד ל11.0 mbps בערך.. כל העוזרים תודה רבה חג שמח ושבת שלום!

אם אני לא טועה ל 802.11g יש מרחק קצר יחסית שבו אפשר לקבל מהירות של 54 מגה ביט, הרבה יותר קצר מ 802.11b

שבו המהירות המקסימלית היא 11 מגה ביט. לכן הייתי ממליץ לך לבדוק את המיקום של ה WAP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...