מעוניין במידע על כרטיס קול איכותי לרמקולים סטריאו - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במידע על כרטיס קול איכותי לרמקולים סטריאו

mscorpe

Recommended Posts

תקציב אחשלי ...

בכל מקרה אם אתה לא רוצה להשקיע הרבה .. למרות שלמגבר ורמקולים כמו שלך מומלץ משהו באמת איכותי

אני ממליץ לך על כרטיס של ESI .

'http://www.ynondigital.co.il/product.php?id=58

אפשר למצוא אותו בעוד מקומות .. הלינק הוא בשביל מידע על הכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב אחשלי ...

בכל מקרה אם אתה לא רוצה להשקיע הרבה .. למרות שלמגבר ורמקולים כמו שלך מומלץ משהו באמת איכותי

אני ממליץ לך על כרטיס של ESI .

'http://www.ynondigital.co.il/product.php?id=58

אפשר למצוא אותו בעוד מקומות .. הלינק הוא בשביל מידע על הכרטיס .

תודה על התגובה , והתקציב הוא באיזור 1000 + - , יש עוד הצעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או את ה-ESI JULIAT, או את ה-Audiophile 192, או אם אתה רוצה ממש להשתגע את ה-EMU 1212M. הבעיה היא שבארץ ה-EMU עולה 1650 שקלים. אם אתה רוצה להזמין מחו"ל זו לא בעיה. אם אתה צריך עזרה בזה, אין לי בעיה לעזור לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או את ה-ESI JULIAT, או את ה-Audiophile 192, או אם אתה רוצה ממש להשתגע את ה-EMU 1212M. הבעיה היא שבארץ ה-EMU עולה 1650 שקלים. אם אתה רוצה להזמין מחו"ל זו לא בעיה. אם אתה צריך עזרה בזה, אין לי בעיה לעזור לך.

Anatoli.

אוקיי תודה על התגובה חבר , אבל שמתי לב שאתם נותנים לי כרטיסי קול לעריכת , אני מחפש רק לשמיעה בלבד ! הדגש על שמיעה איכותית ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מה שהמלצנו לך. הסיבה שאנחנו ממליצים על כרטיס שמיועד בעיקר להקלטה היא שיש שם מעגלים איכותיים מאוד גם ל-DAC. איכותיים הרבה יותר מכל כרטיס אחר שתמצא. לי אישית היו כמה כרטיסים מדגם Emu 1212M שעברו אצלי, ושמעתי גם את ה-0404, גם את ה-ESI JULIAT וגם את האודיופיל 2496 ועוד כמה כרטיסים. אם אתה רוצה ללכת על הטוב ביותר בתקציב איכשהו הגיוני, לך על ה-1212M. אם הוא יקר לך, קח את ה-ESI. או גם זה יקר לך קח או את ה-0404 או את ה-אודיופיל 2496. אם אתה רוצה להשתגע ברמות מטורפות בתקציב שלך, לך על על ה-RME. עולה 3000+ שקלים ולמערכת שלך זה נראה לי כמו בזבוז, אבל הוא ללא כל ספק כרטיס עם DAC מטורף.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מה שהמלצנו לך. הסיבה שאנחנו ממליצים על כרטיס שמיועד בעיקר להקלטה היא שיש שם מעגלים איכותיים מאוד גם ל-DAC. איכותיים הרבה יותר מכל כרטיס אחר שתמצא. לי אישית היו כמה כרטיסים מדגם Emu 1212M שעברו אצלי, ושמעתי גם את ה-0404, גם את ה-ESI JULIAT וגם את האודיופיל 2496 ועוד כמה כרטיסים. אם אתה רוצה ללכת על הטוב ביותר בתקציב איכשהו הגיוני, לך על ה-1212M. אם הוא יקר לך, קח את ה-ESI. או גם זה יקר לך קח או את ה-0404 או את ה-אודיופיל 2496. אם אתה רוצה להשתגע ברמות מטורפות בתקציב שלך, לך על על ה-RME. עולה 3000+ שקלים ולמערכת שלך זה נראה לי כמו בזבוז, אבל הוא ללא כל ספק כרטיס עם DAC מטורף.

Anatoli.

אוקיי תודה רבה לך , אני אעדכן בהמשך מה בחרתי לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...