G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 19 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

ברוכים הבאים לכדור הארץ

פה זה כוכב לכת חדש

אתה כרגע נושמים אוויר

ככה החיים פה מתקיימים!

אתם דפוקים או מה?!?!?

יקר????

מישהו פה נחת אתמול המחלל?

בואו אזכיר לכם כמה כרטיס 6800ulta עלה לפני כ שנה וחצי או יותר

בערך 3500 שקל.

ובואו אזכיר לכם כמה עלה 7800\7900\x1800\x1900

כשיצאו בערך 3500 שקל

פשוט הורגת אותי הדפיקות הזאת!!

כאילו אנשים נחתו מהירח ולא יודעים שככה זה כל הזמן שנכנס דור חדש של כרטיסים

מדובר פה על HIGH END!!!

לא בשביל ילדים בני 12 שאמא ואבא מכינים להם את השיעורים ונותנים להם 2 שקל לשוקו

אז דיי לזיין בשכל "אני לא קונה אני לא קונה"

המחיר של הכרטיס מאוד משתלם למי שרוצה ומסוגל לקנות אותו.

וזה בערך 3 אחוז מהאוכלוסיה

שזה בערך השוק של כרטיס הזה!

:bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק בהחלט.. כזה דבר יצרוך 46.5A זה מטורף..!!! כמה ספקים כאלה עולים?!?! בכלל אפשר לקנות אותם בחנויות רגילות?

תחשבו מישהו שעושה גם OC למעבד למהירות 4000 ביחד עם SLI/CF של כרטיס DX10 חח זה יוצא לו 55A!!!!

ספק 650-700 וואט איכותי יחזיק בלי בעיה של שני GTS ואולי גם GTX..

3200 לכל כרטיס ועוד 1000 על ספק.. אממ.. נישמע סביר.. :-X

המחיר הוא 4200 ש"ח. שיא חדש בכל אמת מידה ::)

המחיר בחנות היחידה בארץ שמאפשרת להזמין אותו הוא 4200 שקל תהיה בטוח שיש לזה השפעה.

וזה לא ממש שיא.. ה 7800GTX 512 של לידטק עלה בארץ 4.5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק 650-700 וואט איכותי יחזיק בלי בעיה של שני GTS ואולי גם GTX.

תלוי כמה A יש בו.. כמה A מספקים ספקי 700W איכותיים?

בכלל לגבי הספק כוח אם נגיד יש שני כרטיסים למשל 7900GT בוא נגיד שכל אחד צורך 50W שתיים צורכים 100W? כאילו כל כרטיס יצרוך את מלוא ההספק שלו? או שאם יש שני כרטיסים אז הוא צורך פחות כוח בכרטיס השני או משהו בסגנון?

הR600 אמור לצרוך יותר חשמל מהG80? כי בד"כ הכרטיסים של ATI צורכים יותר חשמל ופולטים יותר חום לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שייקח יותר מ 4 חודשים עד שהמחיר ירד לדרגת שפוי. לדעתי מחירי הכרטיסים לא ירדו בצורה משמעותית בחודשים הקרובים (אולי ל 3500 ל GTX), אבל מחירים נורמאליים כנראה יהיו לכרטיסים היותר נמוכים, כמו סדרת 8600 או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמה A יש בו.. כמה A מספקים ספקי 700W איכותיים?

בכלל לגבי הספק כוח אם נגיד יש שני כרטיסים למשל 7900GT בוא נגיד שכל אחד צורך 50W שתיים צורכים 100W? כאילו כל כרטיס יצרוך את מלוא ההספק שלו? או שאם יש שני כרטיסים אז הוא צורך פחות כוח בכרטיס השני או משהו בסגנון?

הR600 אמור לצרוך יותר חשמל מהG80? כי בד"כ הכרטיסים של ATI צורכים יותר חשמל ופולטים יותר חום לא?

ע"פ מה שפורסם בעבר ה GTX יצרוך כ 175W ואילו ה R600 יצרוך כ 230W לא יודע כמה זה נכון או אם יש שמועות אחרות עכשיו .

ה620W של קרוסאייר יכול לספק עד 600W ברייל של ה 12V בהחלט מספק עבור שני GTX וקונרו חמוד (לא בטוח לגבי C2Q)..

נראה לי שייקח יותר מ 4 חודשים עד שהמחיר ירד לדרגת שפוי. לדעתי מחירי הכרטיסים לא ירדו בצורה משמעותית בחודשים הקרובים (אולי ל 3500 ל GTX), אבל מחירים נורמאליים כנראה יהיו לכרטיסים היותר נמוכים, כמו סדרת 8600 או משהו בסגנון.

כל פעם קופץ מישהו שאומר את זה וכל פעם אחרי 3-4 חודש המחירים יורדים בעשרות אחוזים..

מישהו יודע מה ליבה הנוספת שיש על הכרטיס ?

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.8080.net%2Fhtml%2F200610%2Fn301019080.shtml&langpair=zh-CN%7Cen&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools

תמונה אחרונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה620W של קרוסאייר יכול לספק עד 600W ברייל של ה 12V בהחלט מספק עבור שני GTX וקונרו חמוד (לא בטוח לגבי C2Q)..

וואי אחי 50A קטלני ביותר כזה ספק בהחלט יחזיק כזאת מערכת אבל כמה הוא עולה?!?! בטח איזה 1000 שקל..

אז יש טעם להחזיר את ה 7600GT השקט שלי(של ג'יגה בייט) ולקחת במקומו משהו חלש כמו 7300gs לחכות 4 חודשים ולקחת 8800gts במחיר שפוי?

קודם כל 7300GS כרטיס מסך לא מומלץ.. אם כבר 7300GT או 7600GS.. דבר שני לא אין לך טעם להחליף תישאר איתו..

אם בלוח אם שלך יש עוד כרטיס PCI E X1 יש סיכוי שבעתיד תוכל לשים את ה7600GT שלך ככרטיס פיזיקה ואת הDX10 ככרטיס מסך..

ואם כבר אני מדבר על הפיזיקה אין עוד ידיעות בנושא?!?!? אני מת כבר לדעת מה הולך להיות עם הכרטיסי פיזיקה ואיזה לוח אני יצטרך בשבילו..

ואיך הכל ילך כי אני רוצה לקנות מחשב ואני רוצה שיהיה לי אופציה בעתיד לשים כרטיס פיזיקה..

אבל זה קצת סוטה מהנושא..

ד"א קצת לא הבנתי חלק אומרים פה שהכרטיס עולה 3200 חלק 4200 אז בעצם כמה הוא עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ מה שפורסם בעבר ה GTX יצרוך כ 175W ואילו ה R600 יצרוך כ 230W לא יודע כמה זה נכון או אם יש שמועות אחרות עכשיו .

כל פעם קופץ מישהו שאומר את זה וכל פעם אחרי 3-4 חודש המחירים יורדים בעשרות אחוזים..

מישהו יודע מה ליבה הנוספת שיש על הכרטיס ?

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.8080.net%2Fhtml%2F200610%2Fn301019080.shtml&langpair=zh-CN%7Cen&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools

תמונה אחרונה .

230W?!

בקרוב נצטרך כור גרעיני קטן מתחת לשולחן רק בשביל לתת הספק לכ"מ OO.

לבחור מעליי; הGTS עולה 3200, הGTX עולה 4200.

עד עכשיו, הGTX נראה לא משתלם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אי אפשר לחסוך את כל זה??

אם החברות היו עושות שאת הכרטיס מסך מחברים לחשמל בקיר ולא לספק, זה לא היה מהווה בעיה בכלל ....

למה לא עושים את זה, או לפחות שתהיה גם אפשרות כזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם קופץ מישהו שאומר את זה וכל פעם אחרי 3-4 חודש המחירים יורדים בעשרות אחוזים.

אני מקווה מאוד, אבל מבחינת מישהו עני כמוני, צריך ירידה של לפחות 40-50 אחוז כדי שהמחיר יהיה נורמאלי בשבילי, וגם אז בקושי.. אם דבר כזה קורה ב 4 חודשים, אני אגדיר מחדש את המושג "לרוץ ולקנות" :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא (ה GTS) ירד דיי מהר לאיזו 2.2-2.5 אלף שקל..

וואי אחי 50A קטלני ביותר כזה ספק בהחלט יחזיק כזאת מערכת אבל כמה הוא עולה?!?! בטח איזה 1000 שקל..

1060 שקל .

ה520 גם אחלה ויכול לספק עד 480W ל 12V ויחסית במחיר שפוי יותר 780 שקל .

אני לא מבין למה אי אפשר לחסוך את כל זה??

אם החברות היו עושות שאת הכרטיס מסך מחברים לחשמל בקיר ולא לספק, זה לא היה מהווה בעיה בכלל ....

למה לא עושים את זה, או לפחות שתהיה גם אפשרות כזאת...

היה.. עם ה 7800 דואל .. סתם מציק , כי היה צריך לכבות את הכרטיס עצמאית.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...