מרכיב Party ב-WOW, מחפש שחקנים. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרכיב Party ב-WOW, מחפש שחקנים.

RnG

Recommended Posts

התחלתי לשחק ואני רוצה להרכיב Party מהתחלה.

כרגע אני ואחי משחקים ואנחנו מחפשים עוד אנשים. השרת הוא Darkmoon Faire, אז אם מישהו מעוניין לשחק ביחד ולהרכיב חבורה מאוזנת הוא מוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרות

party אפשר להרכיב בעניין של כמה דקות,

זה לא משהו "קבוע" ותמידי

אתה נכנס, מתחיל לשחק, אם יש לך קווסט שקשה לך לבד, ואתה רוצה לעשות אותו עם עוד אנשים

או אם אתה רוצה לעשות instance מסויים, כמו deadmines או gnomeregan או כל אחד מעשרות האחרים,

אז בשביל זה יש לך בצ'אט את הערוץ הידוע (אצלי זה ערוץ מס' 4) LOOKING FOR GROUP

אתה מקליד /4 (סלאש ארבע) , רווח, ומתחיל לרשום למשל

LFG deadmines

או

LF help on quest in zone blah blah

(אם אצלך הערוץ LFG הוא לא 4, אז כמובן המספר אחרי הסלאש - משתנה למה שזה לא יהיה אצלך)

וכו'

אנשים שולחים לך הודעה פרטית אם הם מעוניינים

לשלוח הודעה פרטית - /w

(סלאש W, רווח השם, רווח ההודעה...)

זה העקרון, בקליק ימני על הכותרת של הצ'אט אתה יכול לראות לאיזה ערוצים אתה מחובר, ולשלוט בבקרת הצבעים של הטקסט של כל ערוץ, להצטרף לערוצים, לצאת מערוצים שכרגע לא מעניינים אותך, וכו')

דרך ערוץ ה LFG המדובר , מחפשים אנשים לעשות איתם קבוצה קטנה של 5 אנשים, כלומר PARTY, זמנית בד"כ, למטרה מסויימת.

בשלבים יותר מתקדמים, אולי תרצה להצטרף לגילדה, כאן באמת יש כבר עניין של אנשים קבועים, שאתה משחק איתם קבוע

גילדות מורכבות מכמה עשרות אנשים בד"כ, לפעמים יש אתר לגילדה, יש ערוץ צ'אט לגילדה שאתה שייך אליה

בגילדות גדולות יש גם "בנק חפצים" לחברים שאולי יזדקקו לפריטים נפוצים

בעקרון גילדות נוצרו על מנת שכמות שחקנים גדולה (25 או 40) יוכלו לקבוע זמנים לשחק ביחד ב instances או ב raids על הצד השני.

בד"כ גם עוזרים בגילדה , זה מין מועדון שאתה משתייך אליו, ויש לך אנשים בו שיעדיפו תמיד לעזור לך, על פני אנשים שלא בגילדה שלך

בקשר לישראלים באופן כללי

זה תמיד היה חלום גדול של כולנו לרכז את כל הישראלים בשרת אחד

שמעתי (שמועות !) שאולי בליזארד יפתחו שרת ישראלי, כאן בישראל ממש, אם תהיה מספיק דרישה לזה (כלומר מספיק שחקנים שקנו את המשחק..)

אבל בכל אופן, כדי להעביר דמות משרת לשרת אחר, צריך לשלם, כמות לא מבוטלת של כסף, אמיתי, לא כסף של המשחק.

לא כולם מוכנים לעשות את זה

לא כולם חושבים שישראלים יוכלו לשחק בצורה "נורמלית" אחד עם השני (אני חושב שזה תלוי באנשים)

לא כולם רוצים להעביר דמות משרת , שבו הם מבוססים, בגילדה טובה, עם אנשים שמכירים אותם וציוד נהדר וכו'

לא כולם רוצים "לנטוש" את הדמות הראשית שלהם, ולפתוח דמות חדשה בשרת חדש, ולהתחיל להעלות אותה שם.

אלה חלק מהסיבות שעד עכשיו לא התאחדו מספיק ישראלים לשרת אחד , בכוונה תחילה

אני חושב שהשרת הכי מפוצץ בישראלים זה בולדר פיסט, בצד של ההורד. (אבל אני גם חושב שרובם "ילדים קטנים", זה מה שהבנתי לפחות)

גם אני ניסיתי לרכז בעבר ישראלים

לא כ"כ הצליח..

ולא שזה דוגמא טובה, אבל ראיתי שגם ב gamer.co.il בפורום של WOW שם, שיש בו עשרות, אם לא הרבה יותר, שחקני WOW

(לרוב ילדים) - גם ניסו הרבה פעמים, ולא הצליחו, מסיבות כאלה ^^ ואחרות..

אם יהיו מספיק אנשים, אני אישית עדיין מוכן להתחייב על משהו בסגנון

"את הדמות הבאה שלי ואת כל הדמויות שאחריה, אני פותח בשרת ___ בצד ה HORDE/ALLIANCE ואני מצפה מכל ישראלי לעשות את אותו דבר בעתיד"

בצורה כזאת אתה לא מכריח אנשים, ועם הזמן אני מאמין שיצטברו ויתנקזו לשרת אחד...

(זמן - חודשים , שנים אפילו..)

ו- OFF TOPIC

קיבלתי את ה MOUNT הראשון שלי :) אחרי כ"כ הרבה זמן.... איזה תענוג...

th_WoWScrnShot_100406_234357.jpg

th_WoWScrnShot_100406_234347.jpg

th_WoWScrnShot_100406_234341.jpg

th_WoWScrnShot_100406_234325.jpg

th_WoWScrnShot_100406_234320.jpg

th_WoWScrnShot_100406_234310.jpg

th_WoWScrnShot_100406_234303.jpg

th_WoWScrnShot_100406_234258.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי לא הייתה ליצור party לקווסט אלא יותר לאחד אנשים שיהיה נחמד לשחק ביחד במקום אחד.

ואני יודע מה ההבדל בין חבורה לגילדה... אבל תודה על ההסבר, מעשיר בכל מקרה.

מזל טוב על הסוס. 8)

אב בתמונה הראשונה יש לך צורה אחרת של תפריט, care to explain?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ADDONS

יש מליון ADDONS

בד"כ הייתי אומר לך לחפש אותם ב CURSE GAMING

למשל, הפאנלים שיש לי שם למעלה למטה -

http://www.curse-gaming.com/en/wow/addons-860-1-titan-panel.html

אבל בזמן האחרון יש הרבה BUZZ על ADDONS ופלאגינים נגועים בסוס טרויאני, שהמטרה העיקרית שלו היא לגנוב לך את ה account (שם וססמא)

בבליזארד לא קראתי שזה מגיע מ ADDONS, זאת שמועה, אבל מאז ששמעתי אותה אני לא מתקין יותר כלום

(בעקרון בליזארד אומרים שזה מגיע מלינקים מוזרים שנותנים לך בכל מיני אתרים שכוחי אל, שאמורים להתקין לך דברים במחשב, תודה ל FFOX אני לא חושב שזה רלוונטי אליו..)

בכל אופן, במקומך הייתי נמנע לפחות כרגע, מלהתעסק ב ADDONS ממקורות לא ידועים (למרות ש curse הוא אתר ענק וידוע מאוד)

זה לא גורע מהכיף של המשחק, למרות ש ADDONS כן יכולים לתת הרבה עזרה. (אם זה בממשק מסודר לפי הטעם שלך, או סתם מפות וטוויקים שונים ומגוונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...