עם איזה משחקים אני יכול להשוויץ על ביצועים? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם איזה משחקים אני יכול להשוויץ על ביצועים?

rikus

Recommended Posts

יש את הסימולטור טיסה של ! צריך ליהיות דיי נחמד !

מה זה GRAW ??? (סליחה על הבורות!)

ושחכתי את JUST CUASE (לא בטוח רושמים ככה) שזה משחק חדש ומעולה לפי השמועות.

אה, וגם HITMAN BLOOD MONEY !!!! אבל זה רק אם אתה אוהב שילוב של היתגנבות ואקשן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בין הFPS תאמין או לא COD 2 זה המשחק הכי כבד היום

נכון שברזולוציה של 1024 בלי פילטרים ועל אופציות בינוניות המשחק יכול לרוץ חלק גם על מחשב תקציבי לפני 3 שנים אבל ברגע שמעלים אפילו קצת את הרזולוציה שמים פילטרים ומקסימום אופציות גראפיות המשחק נהיה ממש כבד (גם יותר מפיר!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי פה מישו ממליץ על just cause אז לא.. משחק גרוע

וגרפיקה די עלובה .. רק רקע יפה

doom3 משחק מיושן רצח ובטח לא עם המנוע הכי יפה שקיים כרגע

בנוגע לסימולטרים .. אין משו מעניין

הכי טוב זה company of heroes בדוק .. משחק מהמם כפליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GRAW- ממשחק מעולה!!! בישבילי זה המשחק הכי מושלם שיש........!!!!!

COD 2- אין מה להשוויץ בו הוא משחק כבד אבל הגרפיקה שלו ממש לא מרשימה!אבל עדין מבחנת משחקיות הוא המשחק הכי טוב ששיחקתי (וגם הראשון (הרציני)

HL2 - משחק מעולה עם גרפיקה מדהימה ומשחקיות כיפית בטרוף :silly: אבל זה משחק שגם אם אין לך מחשב חייה תוכל לשחק בו עם גרפיקה מעולה!

FEAR- משחק מדהים! אם אתה עם חבר אז הוא ממש כיף........פוחדים ביייחד :P

COH- גרפיקה מדהימה! כיפי בטרוף אבל לפי דעתי זה משחק מעוס מתישהו! אתה חורש עליו חודש והוא מתחיל לשעמם... אבל עדין משחק חובה!!!

ד"א משחק שממש נידלקתי עליו משחק שונה וממקר:

Serious Sam 2 - לוקח אותך למקום אחר (וגם את הגרפיקה.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHDR בSS2 אכן מהמם.

אגב, אני לא מסכים לגבי HL2-HL2 בנוי כדי שמחשבים חלשים יותר יכולים להריץ אותו על פירוט טוב מאוד. הוא ממש לא דורש מחשב חיה.

COD מרשים מאוד, במיוחד עם כל הפילטרים (בדיוק עכשיו מתחיל את השלב בנורמנדי :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" DARK מסייה " מבוסס מנוע סורס מה שאומר שהוא לא הולך ליהיות כזה כבד ולא תוכל להשוויץ איתו :nixweiss: אבל עדיין הוא יעבוד אצלך סוס עם גרפיקה HIGH !

אני ממש אבל לא מסכים ש HL2 יכול לעבוד על כל טרנטה ! סתכלו על המפרט שלי <<<< ואצלי הוא עובד ממש קקי\פיפי !

אני מסכים ש- COD2 אחד המשחקים הכבדים היום אבל אני חושב שמתי שאמרת יוצר מ FEAR קצת ניסחפת ...

אל תוריד GRAW !!!

הוא יעבוד אצלך ואצל כל מי שיש לו גרועעע !! אל תישאלו אותי למה אבל עם 6200 הוא עובד ועם 800GTO לא ! (או ממש גרוע !)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Company of Heores כמובן, Half Life EP1, F.E.A.R, Quake4, 2.

G.R.A.W ממש לא מרשים. גרסת ה- Xbox360 היא זו שמרשימה.

אין להם גרפיקה כזאת מרשימה.

בעיקר לא ל- 2, לו יש גרפיקה בכלל לא משהו ( יחסית למה שיש עכשיו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...